TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil Edildi - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil

buyuk ihtimale Bursa hukmen 3-0 kazanir maci

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil

sadece futbol konusalim diyorlar yine basliyorsunuz

bence maci 17. dakikadan itibaren tarafsiz bir sahada oynatirlar

trabzon-sivas maçındada olaylar çıkmış maç tatil edilmiş ve sonradan sivas hükmen galip sayılmışdı. Yine öyle olması gerekmezmi?

Yazıklar olsun. Misafirperverliğe bak. Diyarbakır'a büyük bir ceza verilmesini bekliyorum. Hükmen mağlup da sayılabilirler.

bu olaylarda pkknin payı proveke eden pkkdır

trabzon-sivas maçındada olaylar çıkmış maç tatil edilmiş ve sonradan sivas hükmen galip sayılmışdı. Yine öyle olması gerekmezmi?

o macda olaylari cikaran futbolculardi birbirine girmislerdi bu macda seyirci cikarti olayi

ama kural ne diyor bilmiyorum bursanin belese 3 puan almasi hic isimize gelmez

bursa hükmen gali ilan ediecek bnce ve seyirisiz oynama cezasıda verilebilir

bedavadan üç puan alıcak büyük ihtimal bursa ama bu diyarbakırlıların yaptığı çok büyük terbiyesizlik gerçekten kendileri suçsuzmuş gibi konuşuolar her olaydan sora ama sürekli olay çıkarıolar akıllanmıyolar

iste bu zihniyettir türkiyemizi mahveden,aynen bu zihniyet iste, saddam gibi bombalayip gazlayacakmissin

ama sana tesekkür etmek istiyorum bu cümleyi kullandigin icin, demek istedigim simdi daha da net ortaya cikiyor, canli örnegisin tam iste

Peki bana anlatirmisin. kurt acilimi yaptik. ne oldu?

Kurtlere en az Turkler kadar ( belki daha da fazla ) deger veriliyor. Ne oldu?

Cevap:

Basimiza kalkiyorlar

arkadaslar işi siyasete dökmeyelim

yYeter bee..Bursadaki maçta trübündeydim.Kimse bana bunların futbolla alakalı olduğunu söylemesin...Böyle rezillik olmaz..Bizim fenerle oynadığımız derbilerde bile bu kadar olmuyor.Kardeşim kim atıyorsa taşları yakala vur kafasına bu kadar basit.Polis bunu yapamıyorsa Asker girsin..Nerde yaşıyoruz yahu,,herkes haddini bilsin..Çoğu stattda bu kadar rezillik olmasada yabancı mdde atılıyor.Polisin gözünün önünde atılıyor.Vereceksin polise yetkiyi başka çözümü yok bunun..

Peki bana anlatirmisin. kurt acilimi yaptik. ne oldu?

Kurtlere en az Turkler kadar ( belki daha da fazla ) deger veriliyor. Ne oldu?

Cevap:

Basimiza kalkiyorlar

hocam boşver şimdi yazcam bende hükümetten başlıycam,bursa başkanından gircem,diyar başkanından çıkcam uzun iş:)

Ulan hem niye bize terorist muamelesi yapıyorsunuz takımı ligden çekeriz vs.falan diye ağlarsınız hem de İstiklal Marşı'nı yuhlarsınız Allah belanızı versin başka birşey demiyorum...

hadi diyarbakirsporu gectim, ya peki diyarbakir halkida mi terörist?sen diyarbakir da kac kisinin yasadigini bilmiyorsun galiba, staddaki 10 bilemedin 20 bin kisimi sadece diyarbakir da yasiyor???

Biliyorum merak etme. Tabiki hepisini teror ilan etmiyorum. ama sende gelip 10.000 20.000 binlerden bahs edip komik duruma dusme. Stadin disinda bile toplananlar vardi ve su anda olaylar hala devam ediyor. Maksadiniz sirf TURKIYEmize zarar vermek.

Ben insanliktan yanayim diyenler, bebek katilinin pesinden gidiyorlar, insanlara zarar veriyorlar. Sonrada baris isareti ve yasasin halklarin kardesligiymis, yasasin insanlik. YEMEZLER.

istiklal marşınn yuhalanmasıyla başlayan maçdan hayırmı geleckdi bide. başlaması bile hataydı

bence konu tamamen kilitlensin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt