TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil Edildi - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil

İstiklal Marşını ıslıklayan takım mı var sileceksin 15 puanını gör bak yapıyorlar mı devamında amatöre düşüreceksin.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Diyarbakırspor - Bursaspor | 6 Mart | Maç Tatil

Merhaba abi nasilsin? iyiyim cok sukur sen nasilsin? bende iyiyim. iyi bir insana benziyosun memleket neresi? Vanliyim kürtmusun Direk burdan basliyor bizim sohbetler.

Kac senedir Almanyadayim Almanlarin sen Munihlimisin yoksa Berlinlimi diye sordugunu gormedim.

Ayrimcilik Adama gore muamele burdan basliyor, gerisi yalan.

İlk kısımları izleyemedim,stadın tamamı İstiklal Marşını yuhladımı gerçekten :confused:

yoksa bir bölüm mü yuhladı ?

Doğulu bir çok arkadaşım var. Hem de çok samimi olduğum. Ama genele bakarsak bir pkk ritüeli var doğuda. Öcalan bunların hala sözde komutanı. Kürt açılımı ile kürtlere gerçekten çok fazla şeyler verildi. Hakeza verilmeye de devam ediyor. Artık bu topraklarda ben Türk'üm demek yavaş yavaş "Destur" diye karşılanacak konuma geldi. Kısmi bölücülük artık Türk'üm demekle oluyor neredeyse. Bunun bir benzeri Osmanlı zamanında da süregelmişti. Rahmetli Ziya Gökalp "TÜrkçülüğün Esasları" kitabında Osmanlı da Türk kelimesinin hakaret manasında ve hatta -Eşek- kelimesi ile eşdeğer halinde olduğunu yazıyor.

Türkü Kürdü Alevisi Sünnisi Lazı Çerkezi Sağcısı Solcusu bir arada yaşayamıyorsak kandırılmış beyinlerin ektiği nifak tohumlarındandır. Madalyonun arka yüzünde Dış güçler konsersuslar varken bunu bile bile Kürt Kardeşlerin İstiklal Marşını yuhalamaları onların fikren ne durumda olduklarını bize bir kez daha gösteriyor.

Açlıksa sadece doğuda değil. Yokluk sadece doğuda yok. Ulaşım imkansızlığı Kırklarelinde de var. Rize de de. Ama oranın insanları devlete kurşun sıkmayı tasvip etmiyorken doğuda pkknın hala barınabilmesi ortam şartlarının olumsuzluğunun yanı sıra bölge halkının -maalesef- verdiği desteği de gösteriyor. Bugün Edirnede Trabzonda Antalyada Kayseride çıkıp devlet kuracağız diye bir grup yürüyüş yapsa kolluk kuvvetlerinden önce bölge halkı gereken dersi verir.

Doğu acaba durum neden buraya kadar geldi diye eteğindeki taşları önüne döküp muhakeme yapması gerekiyor

Merhaba abi nasilsin? iyiyim cok sukur sen nasilsin? bende iyiyim. iyi bir insana benziyosun memleket neresi? Vanliyim kürtmusun Direk burdan basliyor bizim sohbetler.

Kac senedir Almanyadayim Almanlarin sen munihlimisin yoksa berlinlimi diye sordugunu gormedim.

Ayrimcilik adama gore muamele burdan basliyor, gerisi yalan.

Alakası yok,ona bakarsan Amerikalılar kendilerine nerelisin diye soruyorlar çoğu kez şahit oldum buna ne diyeceksin

bazı arkadaşlar saçma sapan konuşmuş.fener yapınca feneri neden küme düşürmediler neden hakem maçı oynattı.kimse buna sesini çıkarmadı maalesef.peki bursadaki ilk maça ne dersiniz?önce bursalılar başlatmadımı arkadaş.maçın böyle olacağı belliydi.suçun en büyüğü önce federasyonda sonra bursalılardadır

kesinlikle katılıyorum.

neden diyarbakırlılar aynısını trabzona denizliye yapmadı. hatta alkışlarla ugurladılar onları.

ama yanlışı , bölücülüğü önce bursalılar yapmışlardır.

bursaspor samımı olsaydı ve maça 'ilk maçtan dolayı özür dilliyoruz' pankartıyla sahaya çıksalardı bence bu olaylar olmazdı.

bu olayların en buyuk sorumlusu bursaspor taraftarı ve ona gereklı cezayı vermeyen federasyondur!!!!

Konu tamamen kilitlenmeli. Siyaset konusulacak yer degil burasi.

hadi diyarbakirsporu gectim, ya peki diyarbakir halkida mi terörist?sen diyarbakir da kac kisinin yasadigini bilmiyorsun galiba, staddaki 10 bilemedin 20 bin kisimi sadece diyarbakir da yasiyor???

eğer nüfusun çoğunluğu pkk yandaşlarında oy veriyorsa, onları seçiyorlarsa ozaman ben de onlara terörist derim. Teröristlik sadece adam öldürmeyle olmuyor, onu desteklemekte bir teröristlik.

Nese yine konu kapanacak ama bugün yapılanların hiçbir gerekçesi olamaz..

Konuşmayı beceremediniz. O kadar uyarı yaptım ama nafile. Siyaset dışında hiçbirşey konuşmuyorsunuz burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt