TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Necati intikam mı aldı ?

yönetim en ufak bir şans tanımadığına göre mutlaka birşeyler yaptı.. yoksa iyi bir futbolcu.. ancak dün stadda olduğum ve tv'de görünmeyen kısımlarını gördüğüm için söylüyorum,, necati'de bir nefret sezdim.. Topsuz alanlarda sürekli bizim futbolcularla dalaşıyordu.. emreyle, uğurla.. özellikle ayhan'la neredeyse küfürleşiyorlardı..

"Seni buraya yeteneğin getirdi, burada kalıcı olmanı karakterin belirleyecek" diye bir yazı vardır Florya tesislerinde. Ne güzel bir sözdür o.

Çok şık bir gol attı.Böyle intikam felan düşündüğünü de hiç sanmıyorum.

yönetim en ufak bir şans tanımadığına göre mutlaka birşeyler yaptı.. yoksa iyi bir futbolcu.. ancak dün stadda olduğum ve tv'de görünmeyen kısımlarını gördüğüm için söylüyorum,, necati'de bir nefret sezdim.. Topsuz alanlarda sürekli bizim futbolcularla dalaşıyordu.. emreyle, uğurla.. özellikle ayhan'la neredeyse küfürleşiyorlardı..

Futbolda babanı bile tanımazsın,kavga etmesi normal,adam da kazanmak istiyor.

Ne alakası var her eski takımına gol atan eleman intikam alıyorsa ohooo:D

Necati toparlanmış sinirindende hayvan gibi oynadı bize karşı ama farketmez kimse Gs'den büyük değil kapı önüne konulur böyle biz değil o kaybetti.

Şimdi anlamadığım burada neden Necati eleştiriliyor ? Adam yeni takımı için oynuyor ve ruhuyla oynuyor.Gayet te güzel gol attı.Ha attığı gol bizim için kötü ama o elinden geleni yaparak sahada mücadelesini verdi.Takdir etmek lazım.Bize de katkısı çok oldu.Umarım başarılı olur kalan futbol hayatında da..

adam gol atmasın mı.heralde atıcak.gol attıktan sonrada herkes sevinir mantıklı olalım...

Üst Alt