TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Necati intikam mı aldı ?

Necati intikam mı aldı?

Neyin intikamı? Futbol oyun değil midir? Çıktı istekli bir oyun sergiledi. Bu kelimeleri futbola sokarsanız tribünde edilen küfürlere katkı yapmış olursunuz. Sonra da çıkıp futbol da küfürü nasıl önleriz diye haberler yaparsınız.

İki yüzlü medyamız yapmış yine yapacağını.

(Bugün aynı kelimeyi kullanan gazetelere)

Rijkard: Necati gibi bir oyuncu nasıl bu takımdan atılır!

2.jpg

Zirat Türkiye Kupasindan elenen Galatasaray´da dün aksamki mactan sonra Soyunma Odasinda sert bir Tartismanin gectigi ortaya cikti.

Macin bitis düdügünden sonra sinirli bir sekilde soyunma odasinin yolunu tutan Teknik Direktör Frank Rijkard, kendisini yakindan cekmek isteyen TRT kameramanina dalasti. Tercumanin araya girmesiyle önlenen olay Soyunma odasinda bir baska dorukta sürdü..

Soyunma odasina sinirli bir sekilde giren Rijkard´in Adnan Sezgin´e dönerek " Necati gibi bir Futbolcuyu nasil bu Takimdan kovarsiniz anlamis degilim. Ona su Forvetsiz Günlerde cok ama cok ihtiyacim olacakti " dedigi ögrenildi.

Adnan Sezgin Rijkard´in bu sert konusmasina karsin " maadem Forvet lazimdi sana bize neden Nonda´yi göndertin " diyeker sitem ettigi ögrenildi.

Rikard "Nondanin Performansini sizde gördünüz, öyle bir Futbolcuyla Necat´iyi nasil karsilastirirsiniz anlamis degilim.." dedigi belirtildi.

Tartismanin daha´da siddetli olmasini engellenmesi Adnan Polat ve Haldun Üstünel´in tam zamaninda gelmesi oldugu gelen haberler arasinda.

Kaynak: Gazete Eren

Cevap: Rijkard: Necati gibi bir oyuncu nasil bu Takimdan atilir..!!

öğrenildi,belirtildi,gelen haberler arasında,ortaya çıktı dediği öğrenildi...

Geçiniz..

Cevap: Rijkard: Necati gibi bir oyuncu nasil bu Takimdan atilir..!!

Resmi sitede göremedim Rijkaard'ın açıklamalarını, Allah Allah..

Cevap: Rijkard: Necati gibi bir oyuncu nasıl bu takımdan atılır!

Allah var yukarda hepimiz biliyoruz ki Necati kaliteli bir oyuncu.Bazı sorunları oldu futboldan soğudu bir dönem ve takımda tutunamadı,kiralık verildi,gitti geldi,sonra ayrıldı.Şuan takımımızda Necati kadar forvette etkili olabilecek bir oyuncumuz malesef yok sakatları saymazsak.Rijkaard da haklı olarak sormuştur,niye gönderdiniz diye.Fakat şöle bi hata var,madem Nondanın performansından memnun değildi Rijkaard neden bir forvet oyuncusu alınmadı,Jo alındı diyenler olabilir ama o muamma bir oyuncuydu,doğru dürüst top oynamadan geldi, ki kendisini de çok zorladı Antalya maçında ve aldığı darbe ile de sakatlandı.Burada hata yanlış transfer politikasının olmasından kaynaklanıyor.Şuan takımın Dos Santos gibi bir oyuncuya ihtiyacı yokken onun yerine bir santrafor alınabilirdi diye düşünüyorum veya bir sol bek.

Anladım :D:D aslında çoook güzel bir konu açmış, anlayana tabi. Bold'lu kısımlar önemli.

Ya iki sene evvel sahada gezinen ispanya da gol atamayan türkiyeye geri döndüğünde de 3-4 gol anca atan adam bu değil sanki.

iki gol attı kıymete binde hey allahım nelere kadirsin yarabbim...

Adamdan yediğimiz gollerin hepsinde kaleci hatası var bana koyan o

Deplasmandaki ilk yediği golde Ufuk yeterince uçmadı,evimizde yediğimiz ilk golde Aykut çizgi kaleciliği yapıp kornerde açılmadı,yediğimiz üçüncü golde Aykut-Sarp ikilisini tebrik ediyorum zaten

Üst Alt