TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Rijkard: Necati gibi bir oyuncu nasıl bu takımdan atılır!

Necati bizdeyken bir maç 3 gol atar 10 hafta yatardı..

Yanlış hatırlamıyorsam 10-12 hafta falan gol atmamıştı :D

2.jpg

Zirat Türkiye Kupasindan elenen Galatasaray´da dün aksamki mactan sonra Soyunma Odasinda sert bir Tartismanin gectigi ortaya cikti.

Macin bitis düdügünden sonra sinirli bir sekilde soyunma odasinin yolunu tutan Teknik Direktör Frank Rijkard, kendisini yakindan cekmek isteyen TRT kameramanina dalasti. Tercumanin araya girmesiyle önlenen olay Soyunma odasinda bir baska dorukta sürdü..

Soyunma odasina sinirli bir sekilde giren Rijkard´in Adnan Sezgin´e dönerek " Necati gibi bir Futbolcuyu nasil bu Takimdan kovarsiniz anlamis degilim. Ona su Forvetsiz Günlerde cok ama cok ihtiyacim olacakti " dedigi ögrenildi.

Adnan Sezgin Rijkard´in bu sert konusmasina karsin " maadem Forvet lazimdi sana bize neden Nonda´yi göndertin " diyeker sitem ettigi ögrenildi.

Rikard "Nondanin Performansini sizde gördünüz, öyle bir Futbolcuyla Necat´iyi nasil karsilastirirsiniz anlamis degilim.." dedigi belirtildi.

Tartismanin daha´da siddetli olmasini engellenmesi Adnan Polat ve Haldun Üstünel´in tam zamaninda gelmesi oldugu gelen haberler arasinda.

Kaynak: Gazete Eren

Sonra Rijkaard bana dönerek sen bizimi dinliyorsun dedi. Ordan hızla uzaklaştım. Arkamdan Adnan Sezginin taş attığı belirtildi. İlerde Adnan Polatla Haldun Üstünel beni yakaladı. Ben bayıldıktan sonra kötü şeyler yaptığı öğrenildi.

Normalde Galatasaray formasını rüyasında görür ama şu forvetsiz dönemde kadroda olması iyi olurdu

İnşallah haber doğrudur.Ben de dün çileden çıktım.Necati 2 gol attı kendisini kutluyorum.A.Sezgin G.Gönül'ü de izlemeye gitti topçu olmaz bundan dedi.Necati'yi de Rijkaard'a sormadan gönderdi.Adam gibi bir sportif Direktör kesinlikle şart seneye.Böyle bir fiyasko olamaz.Kimse kusura bakmasın.

Sanki şu anki kadroda hiç problemli,disiplinsiz oyuncu yok da Necati'ye bir türlü şans vermedi yöneticiler. Şimdi uğraş dur Arda'dan santrafor yaratmak için..

Çok güzel konu olmuş bende başlığı görünce sinirlendim ama sonradan anladım :D

Boldlu kısımlar çok manidar.

Arkadaş yap şakanıda milletin hassas değerleriyle oynama yaf yine açıldı Necati ve Forvetsizlik tartışması :eek:

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 7 Mart | 19.00 |

ilk yorumu ben yazayım, Necatinin 2 golü var bu maçta..

Fener hakemle almazsa şaşırırım yanlız.. Nihat bozuntusunun açıklamasından sonra kasap bi hakem bekliyorum..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 7 Mart | 19.00 |

ilk yorumu ben yazayım, Necatinin 2 golü var bu maçta..

Fener hakemle almazsa şaşırırım yanlız.. Nihat bozuntusunun açıklamasından sonra kasap bi hakem bekliyorum..

Ben hiç bir hakemin, hiç bir maçta, hiç bir takımı gözettiğine inanmıyorum. Hiç bir klüp başkanının da hakemleri etki altına alabileceğine de inanmıyorum.

Maç sırasında hata yapabilrler ama bu bilerek isteyerek yaptıkları anlamına gelmez.

Televizyonda tüm hakem sallamacıları 2 saat boyunca ileri geri oynattıkları halde ortak bir kanıya varamazken; hakemin saniyeden de az bir zaman diliminde karar cerdiğini unutmayın.

Hadi lan neco bir ise yara.Yalcindanda en az 1 oyuncu sakatlamasini bekliyorum :D

Djeoha ve Zituni oynarmi ?

Üst Alt