TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Neyse, Bursa yokmus gibi Feneri yenip, kalan maclarin hepsini almaliyiz. Feneri yenersek o moralle birseyler yapabiliriz. Bursa Besiktasa ve Bize karsi 6 puan kaybeder diye düsünüyorum ve bir yada 2 macta daha takilabilir.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Ya delirecem. Bursa top filan oynamıyor hala övüyorsunuz. Kardeşim fener sivası 5 lediğinde de dedim Fener cacık oynamıyor diye. Deli etmeyin insanı. Bursa ne oynadı bugün. Denizlispor ve sivas bu ligin en zayıf halkaları. Bursa bu futboluyla bakın söyliyim son hafta bjk nin 2 puan önünde girse şampiyon olamaz.

En azından deplasman fobileri yok. Dış saha puanlarını bizden çok iyi. BJK ve FB'yi mağlup ettiler. Ligin ikinci yarısında ligde yenilgileri yok. Şampiyonluğa yakın olduklarının belgesidir bu.

Bursaspor ne oynuyor diyenler 3 büyüklerin ne oynadığını söylesinler önce. Adamların maçları keyif veriyor. Hırslı, canla başla oynuyorlar. Bolca pozisyona giriyorlar. Girdiklerinin bazılarını atıyorlar. 80. dakikada gol yiyince Barcelona bile panikler paniklemeyen mi var. Galatasaray'ın sırf bu panikler yüzünden ne kadar puan kaybettiği ortada. Bursaspor paniğe rağmen düşme hattındaki Manisa ve Denizli'yi geçtiler. Şimdi önlerinde 4 tane iddiasız takımlarla oynayacakları maçlar var. 4'ünü de alırlarsa hiç şaşırmam. Ayrıca şu an kalan 7 maçta 1 mağlubiyet 1 beraberlik hakkı var adamların ki oynanacak derbi maçların ardından bu kredi daha da artabilir. Siz hala tebrik etmeyip b.k atmaya devam edin..

7 maçları kaldı 4 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyet alırlarsa şampiyon olurlar.Biz 8 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik bile alsak şampiyon olamıyoruz.

Bursaspor ne oynuyor diyenler 3 büyüklerin ne oynadığını söylesinler önce. Adamların maçları keyif veriyor. Hırslı, canla başla oynuyorlar. Bolca pozisyona giriyorlar. Girdiklerinin bazılarını atıyorlar. 80. dakikada gol yiyince Barcelona bile panikler paniklemeyen mi var. Galatasaray'ın sırf bu panikler yüzünden ne kadar puan kaybettiği ortada. Bursaspor paniğe rağmen düşme hattındaki Manisa ve Denizli'yi geçtiler. Şimdi önlerinde 4 tane iddiasız takımlarla oynayacakları maçlar var. 4'ünü de alırlarsa hiç şaşırmam. Ayrıca şu an kalan 7 maçta 1 mağlubiyet 1 beraberlik hakkı var adamların ki oynanacak derbi maçların ardından bu kredi daha da artabilir. Siz hala tebrik etmeyip b.k atmaya devam edin..

İmzamı atarım, harika yorum.

Şampiyon olmamız için önümüzde kalan tüm maçları kazanmamız gerek. Bunu yapamazsak Bursa'nın da puan kaybını beklememiz gerekecek. Artık en fazla 3-4 puan kaybetme hakkımız var. İşimiz zor. Haftalar geçtikçe bu puan farkı kapanmazsa Bursa emin adımlarla şampiyonluğa gider.

Açıkçası ben de açılan puan farkının iyi olduğu düşünceseydim.Umarım artık futbolcularımızın ayağı yere basar.Öyle ben büyük takım oyuncusuyum formam alır maçları mantığıyla olmuyormuş demek.Bu haftaki Fener maçı çok önemli.Alırsak Bursa mutlaka puan kaybedecektir.Yeter ki şu Fener maçını alalım.Bursa çok havaya girmiş umarım bu işimize yarar.

Açılan puan farkı hiçbir zaman iyi değildir...

Bursaspor sütten çıkmış ak kaşık değil şampiyon olmak için maddi gücünü kullanır küme düştükleri sene yanılmıyorsam yaptıkları son 10 maçın 9'unu kazanmışlardı,teşvik primi şike neyse verirler rakip takımın bir iki oyuncusuna para...

Kendileri derler İstanbul takımları şike yapıyor diye ama şikenin babası bunlarda..

Düştükleri sene Beşiktaş'ın yaptığı şikeyi biliyorsunuz Rizespor maçında,yanlış hatırlamıyorsam bir kişiden tehdit almışlardı Beşiktaşlı futbolcular...

O kadarda temiz bir ligde oynamıyoruz..

Bursanın bu hafta alacağı 1 beraberlik ve bizim fener yenmemizle bütün maçlarımızı kazanıp şampiyon olabiliriz,başka bir yolu yok..Burda bursayı yenersek zaten ikili averajla da öne geçmiş oluruz,bunların savunmasında bişey yok.Fener kadıköydeki 2 maçta da darmadağın etti bunların savunmalarını..

Bursanın bu hafta alacağı 1 beraberlik ve bizim fener yenmemizle bütün maçlarımızı kazanıp şampiyon olabiliriz,başka bir yolu yok..Burda bursayı yenersek zaten ikili averajla da öne geçmiş oluruz,bunların savunmasında bişey yok.Fener kadıköydeki 2 maçta da darmadağın etti bunların savunmalarını..

Birinde yenildiler ama. Diğerinde de ucuz kurtardılar kupada.

Lütfen arkadaşlar.sadece önemli bir avantajı kaybettik.Hala avantajlıyız:rolleyes:Bu futbolcularda bu rahatlık olursa biz ne kadar mahvetsek kendimizi boş.Beklentilerinizi çok yüksek tutmayın bence.Ben böyle çaresini buldum.Yoksa kafayı yememek elde değil.

Açılan puan farkı hiçbir zaman iyi değildir...

Bursaspor sütten çıkmış ak kaşık değil şampiyon olmak için maddi gücünü kullanır küme düştükleri sene yanılmıyorsam yaptıkları son 10 maçın 9'unu kazanmışlardı,teşvik primi şike neyse verirler rakip takımın bir iki oyuncusuna para...

Kendileri derler İstanbul takımları şike yapıyor diye ama şikenin babası bunlarda..

Düştükleri sene Beşiktaş'ın yaptığı şikeyi biliyorsunuz Rizespor maçında,yanlış hatırlamıyorsam tehdit almışlardı Beşiktaşlı futbolcular...

O kadarda temiz bir ligde oynamıyoruz..

bugünkü youlayı gördükten sonra kesinlikle doğru bir tespit..Adamın önüne kornerden top düşüyo zahmet edip koşmuyo ayağını sokmuyo bile..Adam sağ kanata top atıyo koşmuyo bile , sadece takım arkadaşını alkışlıyo (dakika 85)

Abdullah Avcı - Arif Erdem'e güvenin derim gencler panik yapmaya gerek yok . Cumayı bekleyin , mübarek gündür . Sabır Sabır Ya Sabır... Belediye'nin actıgı kuyuya bursa düserse , pazar gününün dadından yenmez demedi deme ibrahim ...

Birinde yenildiler ama. Diğerinde de ucuz kurtardılar kupada.

Orası öyle ama bursa o maçı çok şaşalı oynarak kazanmadı.Özellikle kupadaki ilk maçları kadıköydeki maçta fener ilk yarı top göstermedi bunlara.Keza lig maçlarında da ilk yarı fener bariz çok üstün oynadı,daumun mallıklarına kaybettiler ki bursanın 2. yarıda da öyle aman aman pozisyonu yoktu.90da yırttılar..

Şuraya yazıyorum. Bursa bir maçta puan kaybettiği zaman puan kayıplarının devamı gelecektir. Tabi bu sırada bizim deplesman performansımız önemli olacaktır.

Feneri 2-3 yendikleri mac buralara getirdi Bursayi. Keske 2-2 bitseydi o mac.

Feneri 2-3 yendikleri mac buralara getirdi Bursayi. Keske 2-2 bitseydi o mac.

Ben de o maçta Bursaspor tehlikesinin farkındaydım ve beraberlik istiyordum. Ama herkes Fener yenildiği için sarhoş gibi seviniyordu. O günlerden bugünlere geldik. Artık Bursa'nın puan kaybetmesini bekliyoruz.

Evet ya o fenerle yaptıkları maç 2-2 bitmeliydi son dakikada attılar golü

ilk yarıdaki bursa belediye maçı çok sabıkalı bitmişti,olaylar çıkmıştı,bursa 6-0 yenmişti bunları..

Belediyeye bu yüzden biraz umutla bakıyorum..

Ibb macin topicini acarmisiniz, ilk yorum yapan ben olmak istiyorum. Ilk yorum yapan ben olursam Bursasipor puan kaybeder.

Üst Alt