TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor - Denizlispor | 22 Mart | 20.00

Denizlispordanda medet umar olduk ya..

Gerçi federasyon beleş puan verip Bursasporu şampiyon yapmak istedikten sonra kimden medet umsak nafile...

Nasılsa Bursaspora puan beleş,miras gibi...

Bursa'nın lider olmasına iyi yandan bakarsak geriden gelmek her zaman daha iyidir.Lider takımda stres yaratabilir.Puan farkını açtırmazsak ben Bursa'nın bu stresi kaldıramayacağını düşünüyorum.Denizli maçında takılırlar mı o biraz zor ama yakın bir zamanda puan kaybı yapacaklardır.

Denizli 8 kişi defans yapan Kargalara zor anlar yaşatıyorsa , burda da bişeyler yapar artık. Ama defansları kötü o ayrı.

Bizim maça kadar onlarda bizde kazanırsak ASY 'ende bunlara tokatı vurup şampiyonluğu garantileriz.

Bursa ve Fener kazanır bu hafta, Trabzon maçı berabere biter puan farkı 4 olur. Haftaya Bursa kazanır Fener maçı 1 bitmezse puan farkı 6-7 olur şampiyonluğunu ilan eder Bursa...

Geçen haftalarda da söylemiştim. Bursa şampiyonluğu bizden daha fazla hakediyor diye. Denizli maçında da takılacaklarını sanmıyorum.

Geçen haftalarda da söylemiştim. Bursa şampiyonluğu bizden daha fazla hakediyor diye. Denizli maçında da takılacaklarını sanmıyorum.

bence Bursaspor anadolu takımlarına karşı puan kaybetmeyecek. (başka bir deyişle, geçen senelerde Sivasspor'un yaptığı aptallıkları yapmayacak!)

Bursaspor'un en geçen seneki Sivasspor'a göre en büyük avantajı ise, hiç şüphesiz teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'dır. ağız ishali bir bülo ile beyefendi Ertuğrul Sağlam, hiçbir şekilde mukayyese dahi kabul etmez! (BJK'nin de en büyük salaklığı, bu hocayı elinden kaçırmış olmaktır..)

ben halen Bursaspor'un şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyorum. ama eğer olurlarsa da, kendilerine "HELAL OLSUN" demekten başka bir söz de kalmıyor.

Bursaspor'un olası bir şampiyonluğunun en büyük faydası ise, 3 İstanbul kulübüne olacaktır. çünkü herkes şapkasını önüne koyup düşünecek : "biz acaba nerede hata yaptık?" diye..

saygılar,

aynen bende böyle düşünüyorum.

bence Bursaspor anadolu takımlarına karşı puan kaybetmeyecek. (başka bir deyişle, geçen senelerde Sivasspor'un yaptığı aptallıkları yapmayacak!)

Bursaspor'un geçen seneki Sivasspor'a göre en büyük avantajı ise, hiç şüphesiz teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'dır. ağız ishali bir bülo ile beyefendi Ertuğrul Sağlam, hiçbir şekilde mukayyese dahi kabul etmez! (BJK'nin de en büyük salaklığı, bu hocayı elinden kaçırmış olmaktır..)

ben halen Bursaspor'un şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyorum. ama eğer olurlarsa da, kendilerine "HELAL OLSUN" demekten başka bir söz de kalmıyor.

Bursaspor'un olası bir şampiyonluğunun en büyük faydası ise, 3 İstanbul kulübüne olacaktır. çünkü herkes şapkasını önüne koyup düşünecek : "biz acaba nerede hata yaptık?" diye..

saygılar,

Objektif olarak bakmak gerekirse artık Bursaspor bundan sonra şampiyon olur...

Ah ulan ah mahvettiniz gecemi :mad:

Gerçekten yıkıldım ya..

Bursa bu maçı kazanırsa çok büyük ihtimal şampiyon olur,Fikstürleri muhteşem.

bursanın kazanmaması lazım beraberlige bile razıyım ama kazanmaması lazım....

denizli yap bi daha kıyak lan :D

evinde denizli

deplasmanda i.b.b

biri yarin digeri cuma

5 gün sonra bursaspor diye bisey kalmaz

Üst Alt