TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonuc

Ben takımına ilk günkü kadar güveniyorum. Galatasaray Ruhu olduğu sürece önümüzde kimse duramaz. Bu arada F.Bahçe'yi hiç tebrik etmedik. Kutluyorum onlarıda.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonuc

Futbol bu Hakan yenmekte var yenilmekte,bizim için en kötü gün bugünse ben bugünde GALATASARAY lıyım,benim için ruhsuz oynamışlar veya isteksiz oynamışlar önemli değil.Ben bu takımın yani GALATASARAY'ı yenilirkende seviyorum.Benim içimde umut var ışık var bu takım sene sonu şampiyon olacak ben buna inanıyorum,nereden geliyor bu umut dersen çünkü ben GALATASARAY'lıyım.

tamam renkdaşım tabiki yensekde yenilsekte bizde GS lıyız fakat takımı eleştirenleri hor görmek doğru değil bu mantık dogru deil yani şampiyon olursak ki olacagız ins burada eleştirenler kapakmı yemiş olacak yani tabiki hayır

Futbol bu Hakan yenmekte var yenilmekte,bizim için en kötü gün bugünse ben bugünde GALATASARAY lıyım,benim için ruhsuz oynamışlar veya isteksiz oynamışlar önemli değil.Ben bu takımın yani GALATASARAY'ı yenilirkende seviyorum.Benim içimde umut var ışık var bu takım sene sonu şampiyon olacak ben buna inanıyorum,nereden geliyor bu umut dersen çünkü ben GALATASARAY'lıyım.

Kimse Galatasaraylı olmaktan vazgeçmiyor zaten renkdaş.Burdaki herkes takımının daha iyi olmasını istiyor, takımına bu yerleri yakıştıramıyor bu yüzden eksikleri hataları söylüyor.Asıl takım tutmak budur, takımını her durumda şişirip hep iyi senaryo yazmak değildir takım tutmak.Gerçeklere gözümüzü kapayamayız.Eleştirmek ise en doğal hakkımız.Burdaki kimse haddini aşmıyor zaten aşan olursada burda konuşması engellenir..

tamam renkdaşım tabiki yensekde yenilsekte bizde GS lıyız fakat takımı eleştirenleri hor görmek doğru değil bu mantık dogru deil yani şampiyon olursak ki olacagız ins burada eleştirenler kapakmı yemiş olacak yani tabiki hayır

Renktaş ben onu kötü anlamda söylemedim,şimdiden istediğinizi söyleyin sene sonu size kapak yapacak felanda demiyorum,tabiki eleştirmek en doğal hakkımız kimisi yapıcı olur kimisi yıkıcı ikisinede saygı duyarım.yanlış anlama ben burda eleştiren herkese saygı duyarım ama ben sadece içimden geçenleri söylüyorum unutmayalım her GALATASARAY lı takımını bir başka sever bende böyle seviyorum.

Taraftar olarak sahadaki sonuç ne olursa olsun desteğinizi ve inancınızı her daim göstermeniz doğru bir tavırdır fakat ortada eleştirilecek bir durum varsa, bu tavır unutulmadan, işler iyi de gitse eleştiri yapılmalıdır. Sağlıklı olan da budur. Yoksa işler iyi giderken hataları görmezden gelmek, kulağının üstüne yatmak; işler kötüleşince de "vurun abalıya" demek en kolayı. ;)

Şampiyonluk içinse, birbiriyle çekişen dört takımdan şansı en yüksek takım olarak Bursaspor'u, en düşük takım olarak da Beşiktaş'ı görüyorum. Ama elbette, nasıl ki sizin Galatasaray'a inancınız tamsa, benim de Fenerbahçe'ye inancım tam. ;)

Sevgiler...

Taraftar olarak sahadaki sonuç ne olursa olsun desteğinizi ve inancınızı her daim göstermeniz doğru bir tavırdır fakat ortada eleştirilecek bir durum varsa, bu tavır unutulmadan, işler iyi de gitse eleştiri yapılmalıdır. Sağlıklı olan da budur. Yoksa işler iyi giderken hataları görmezden gelmek, kulağının üstüne yatmak; işler kötüleşince de "vurun abalıya" demek en kolayı. ;)

Şampiyonluk içinse, birbiriyle çekişen dört takımdan şansı en yüksek takım olarak Bursaspor'u, en düşük takım olarak da Beşiktaş'ı görüyorum. Ama elbette, nasıl ki sizin Galatasaray'a inancınız tamsa, benim de Fenerbahçe'ye inancım tam. ;)

Sevgiler...

Meslektaşız fakat renktaş değiliz gördüğüm kadarıyla :) Ben buradakilere eleştirmeyin,sallamayın veya kötüyü görmeyin,iyiyi görün demiyorum.Tabiki eleştirecekler tabiki yeri geldiğinde yerden yere vuracaklar.Ben ne iyiyi göstermeye nede kötüyü göstermeye meyilli değilim,zaten bunu yapan sayısız spor yazarı ve gazete var kaldıki takımın yöneticisi var.Ama kimseninde önünne karşısına geçip eleştiremezsin demiyorum,her türlüde eleştirirler.

Benim GALATASARAY'lılığım takımımı her şartta,başarıda da başarısızlıkta da desteklemektir.Şöylede denebilir ben kalbimi ikinci sevdalara kapamış birisiyim.Ben GALATASARAY'lılığı böyle öğrendim.

Ayrıca kimseye eleştirmeyin demiyorum tabiki eleştirebilirsiniz ve ben bunun önüne geçmiyorum.İyi niyetimle yazıyorum kimse yanlış anlamasın.

Meslektaşız fakat renktaş değiliz gördüğüm kadarıyla :) Ben buradakilere eleştirmeyin,sallamayın veya kötüyü görmeyin,iyiyi görün demiyorum.Tabiki eleştirecekler tabiki yeri geldiğinde yerden yere vuracaklar.Ben ne iyiyi göstermeye nede kötüyü göstermeye meyilli değilim,zaten bunu yapan sayısız spor yazarı ve gazete var kaldıki takımın yöneticisi var.Ama kimseninde önünne karşısına geçip eleştiremezsin demiyorum,her türlüde eleştirirler.

Benim GALATASARAY'lılığım takımımı her şartta,başarıda da başarısızlıkta da desteklemektir.Şöylede denebilir ben kalbimi ikinci sevdalara kapamış birisiyim.Ben GALATASARAY'lılığı böyle öğrendim.

Ayrıca kimseye eleştirmeyin demiyorum tabiki eleştirebilirsiniz ve ben bunun önüne geçmiyorum.İyi niyetimle yazıyorum kimse yanlış anlamasın.

Taraftarlık düşüncesi olarak aynı noktadayız ama dediğiniz gibi, sevdamız olan sarının yanındaki renkler farklı. ;) Aldığınız tepkileri de şuna bağlıyorum. Sizin çıkışınız, özellikle dünkü maç ve ortaya konan futbol sonrası diğer arkadaşlara biraz iddialı gelmiş.

Meslektaş olmamız da hoş bir tesadüf. :)

Sevgiler...

T.Volkan Cegen ve bütün fenerbahcelileri Tebrik ediyorum..!! Helal Olsun..

Fazla Söze gerekl yok.. Bizim Birkac Beceriksiz Futbolcularimiz saayesinde Frank Rijkard´i bile harcayacak duruma düstü Taraftar.. Adamlar Kaleye bir Sut cekti isi bitirdi..

Kusura Bakmayin ama Arkadaslar, Eksik Fenerbahceyi, UEFA Kupasini kazandigimiz sene Pendikspor´a elenen bir Fenerbahce´yi yenemiyorsak ben Fenerbahce´yi üst üste 3-4 defa yenecegimizi hic görecegimiz sanmiyorum..

Taraftarlık düşüncesi olarak aynı noktadayız ama dediğiniz gibi, sevdamız olan sarının yanındaki renkler farklı. ;) Aldığınız tepkileri de şuna bağlıyorum. Sizin çıkışınız, özellikle dünkü maç ve ortaya konan futbol sonrası diğer arkadaşlara biraz iddialı gelmiş.

Meslektaş olmamız da hoş bir tesadüf. :)

Sevgiler...

O zaman senin aracılığınla onlara geçmişten örnekler verebilirim :) Yıl 2006 yer Denizli Atatürk stadı saat 20:45 gözlerimin önünde Rüştüsünden,Appiahına kadar tüm futbolcular ağlıyor,diğer yanda kapalının üstünde sağ köşede fb taraftarlarından kimisi birbirlerine girmiş,kimisi kendisini 2.kattan atıyor.

Renktaşlar takımı eleştirebilir,yerden yerede vurabilir.Ama Her zaman için akıllarının bir köşesinde 2006 Mayıs ayını tutsunlar.Bellimi olur belkide dajavu oluruz.

Teşekkürler Meslektaş ;)

ortada sadece bir FB yenilgisi yok.FT in ''bu maçın yorumu yok'' dediği takır takır oynayıp ta yenildiğimiz bir oyun hiç yok...kadro belli olduğunda çöktüm,bu çöküntü hali maç 0-0 giderken de aynen devam etti.''hadi şans-tesadüf,keita nın spektaküler bir hareketiyle filan aldık maçı,bu orta saha ile bitik sivası bile zor yeneriz'' dedim maçı beraber izlediğimiz BJK lı arkadaşıma...''aman leo ya,elano ya,sarp a,arda ya,FR a laf edilmesin'' diye diye kaybedildi koca sezon...en çok da ''sistemciler'' komik oluyor;şu oynanan futbolda nasıl bir sistem kırıntısı görebiliyor,gelecek sezon için nasıl bir temel oluşturulduğunu düşünüp umutlu olabiliyorlarsa?!...

bazı oyuncuların kişisel performanslarını değerlendircem. ilk galatasaraydan bahsediyim. leo franco çok zor şutlarla karşılaşmadı. kalesine çok uzakdan gelen ve kale önünde seken topu çıkaramayarak büyük hata yaptı. sabri eskisi kadar ofansif katkıda bulunmadı. servet ve neill ikilisinin bariz bir hatası yok diye hatırlıyorum. caner etkili olmaya çalışdı ama çektiği şutlar ve açtığı ortalar gerçekden kötüydü. Elano ağırlığnı koyamadı maça. Mustafa sarp ve Mehmet topal da çok fazla katkıda bulunmadılar. keita kendi başına bi şeyler yapmaya çalışdı. sonlarda çektiği güzel bir şutda var. santos da iyidi ama kendini çok kolay yere bırakdı pozisyonlarda. baros da ardada hırslıydı ama pek katkıları olmadı. jo da çok etkili değildi. Fenerbahçede volkana 1-2 şut dışında çok iş düşmedi. keitanın şutunu iyi çıkardı. santos ve vederson genel olarak iyiydiler. ama ofansif katkıları pek yokdu. gökhan gönül mücadeleci oynunu sergiledi yine. Bilica lugano ikilisininde bariz bir hatası yokdu. sadece bilica ilk yarı gereksiz bir top kaptırmışdı. selçuk attığı gol dışında etkisizdi. atağa kalkdığımızda bir iki kere top kaptırarak zor durumda kalmamıza sebep oldu. özer iyi değildi. mehmet topuzda beklenilenden düşük bir performans gösterdi. Alex bi kaç kere kendi ceza sahasına girmeyi denedi. Genel olarak oyunda çok yokdu. Guizanın her ne kadar etkili bir şutu olmasada bu maçda hırdlıydı. sürekli pres yapdı boş alanlara kaçdı. rakip defansı yıprattı. sonuç olarak çok pozisyonlu bir maç izlemedik ama yinede heycanlı bir maç oldu.

ortada sadece bir FB yenilgisi yok.FT in ''bu maçın yorumu yok'' dediği takır takır oynayıp ta yenildiğimiz bir oyun hiç yok...kadro belli olduğunda çöktüm,bu çöküntü hali maç 0-0 giderken de aynen devam etti.''hadi şans-tesadüf,keita nın spektaküler bir hareketiyle filan aldık maçı,bu orta saha ile bitik sivası bile zor yeneriz'' dedim maçı beraber izlediğimiz BJK lı arkadaşıma...''aman leo ya,elano ya,sarp a,arda ya,FR a laf edilmesin'' diye diye kaybedildi koca sezon...en çok da ''sistemciler'' komik oluyor;şu oynanan futbolda nasıl bir sistem kırıntısı görebiliyor,gelecek sezon için nasıl bir temel oluşturulduğunu düşünüp umutlu olabiliyorlarsa?!...

Ne sistemi kardeş geçen seneki 4-2-3-1 dizilişinin aynısını daha iyi oyuncularla yapıyoruz. Tek fark bu. Orta saha yine top yapamıyor. Oyunun kontrolü hep rakipte oluyor. Herşey aynı. Sadece Keita, Kewell, Arda gibi bazı oyuncuların anlık hareketleriyle maç koparabiliyoruz. Sene başından beri bu böyle. Sistem falan yok. Kimse kimseyi yemesin. FR nin takıma kattığı hiçbir şey yok ne yazık ki.

Kimse kusura bakmasın bir takım sene başından beri bir maçta adam gibi pas yapamadıysa pas futbolu falan hikayedir. Ha bana pasa yönelik oyuncusu yok derseniz ben de bunu yeni mi anlamış, ben bile devre arasında orta saha alın diye yırtındım o niye anlamamış diye sorarım size.

Galatasaray feneri ne zaman yener, söyliyim.

Bir kere maçı, eğer fener kazanması gerekiyorsa kesin kazanıyor, burası kesin. Yani galatasarayımızın kazanması için, fenerin kazanıp kazanmaması o kadar da önemli olmayan bir maç olmalı. Yani Lig maçı kazanmayı falan uzun bir süre unutun. Belki TSYD kupası falan tekrar başlarsa, işte o zaman şansımız artar.

Birde Kadıköyde olmayacak. Belki Alisamiyende olur.

Feneri güçlü olmadığı bir dönem olacak. Bir sürü eksiği falan olacak. Alex'ti, şuyd buydu, bir sürü eksik o maça denk gelmeli.

Galatasaray ise, UEFA kupası kazandığı kadrodan bile daha güçlü olmalı. Zira o kadro bile 90 dak. tek kale oynadığı maçı Johnson'ın golüyle kaybetmişti.

Kadrosunda bir değil iki Hagi olmalı.

Artı Fener o maçta en az 2 kırmızı kart görmeli.

Hakem bizden yana olmalı. Birde Bizim lehimize hatalar yapmalı.

İşte bütün bu şartlar bir araya gelirse, sevinmeyin ki galibiyetimiz garanti.

belki 1-0 yeneriz. Zorla, Belki 0-0 berabere biter maç. Yenilmeyiz.

0-0 berabere biterse, bence beraberlik şerefine kulüp t-shirt bastırsın.

Fenerle internette dalga geçelim, yenemediniz bizi diye...

İddia ediyorum, bizim yakaladığımız kaçan pozisyonları, Fener kadıköyde yakalamış olsaydı, skor 70 kusürde hala 0-0 mı olurdu yoksa 4-5-6 mı olurdu size bırakıyorum.

bizim derbi maçımız bursasporla ile nabalım fenerle olmuyomuş bu işler

kusura bakmayında işi iyice b.ka sardınız.O nasıl maddeler yaa.

Bu nasıl taraftarlık..

göztepe taraftarı takımı amatör kümeye giderken ölümüne destekler,biz fenere yenilince takıma söveriz,tarzımız o

birkaçı dışında tüm futbolcularımızdan midem bulanıyor artık inanın.bu ne biçim futboldur arkadaş?hadi üretken değilsin anladık bari az biraz pres yapsaydınız.maçın başından sonuna kadar adamlar yorulmadan orta sahamızı geçebiliyorlardı ve baktılar kalede bir tane direk duruyor uzaktan avlayalım dediler ve yine yendiler.aldığınız paralara yazık.

franco 2 fener maçında da bizi yaktı.ıslıklayanların ağzına diline sağlık hiç üzülmedim.ama sadece franco değil tüm takımın ıslıklanması lazımdı.kimse 1 maç kaybettik diye ıslıklayacak mıyız demesin...fenerbahçe maçında böyle oynayamazsın arkadaş adam gibi mücadele edeceksin.

adamlar kadıköy Sami Yen dinlemiyor her yerde rezil ediyorlar bizim futbolcuları.bunca senedir hakem diye kendimizi kandırmışız.adamlar koşullar ne olursa olsun yeniyrlar sonra da kıçlarıyla topu tutuyorlar.artık ciddi ciddi fenerbahçeyi yenebileceğimizi düşünmüyorum...

göztepe taraftarı takımı amatör kümeye giderken ölümüne destekler,biz fenere yenilince takıma söveriz,tarzımız o

ama senin bu dünyadaki en büyük rakibin fener ve bu sonuçlar1 değil 5 değil 10 değil hep aynı hep aynı,artık insanlar patlama noktasına geldiler.

2 sene önce biz onları yendik adamlar futbolcularını dövüyordu,bırakında bizimkiler bu kadarcık tepki göstersin.Ve emin ol Göztepe de Karşıyaka ya karşı böyle sonuçlar alsın onlarda böyle olur.

Üst Alt