TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonuc

Galatasaray feneri ne zaman yener, söyliyim.

Bir kere maçı, eğer fener kazanması gerekiyorsa kesin kazanıyor, burası kesin. Yani galatasarayımızın kazanması için, fenerin kazanıp kazanmaması o kadar da önemli olmayan bir maç olmalı. Yani Lig maçı kazanmayı falan uzun bir süre unutun. Belki TSYD kupası falan tekrar başlarsa, işte o zaman şansımız artar.

Birde Kadıköyde olmayacak. Belki Alisamiyende olur.

Feneri güçlü olmadığı bir dönem olacak. Bir sürü eksiği falan olacak. Alex'ti, şuyd buydu, bir sürü eksik o maça denk gelmeli.

Galatasaray ise, UEFA kupası kazandığı kadrodan bile daha güçlü olmalı. Zira o kadro bile 90 dak. tek kale oynadığı maçı Johnson'ın golüyle kaybetmişti.

Kadrosunda bir değil iki Hagi olmalı.

Artı Fener o maçta en az 2 kırmızı kart görmeli.

Hakem bizden yana olmalı. Birde Bizim lehimize hatalar yapmalı.

İşte bütün bu şartlar bir araya gelirse, sevinmeyin ki galibiyetimiz garanti.

belki 1-0 yeneriz. Zorla, Belki 0-0 berabere biter maç. Yenilmeyiz.

0-0 berabere biterse, bence beraberlik şerefine kulüp t-shirt bastırsın.

Fenerle internette dalga geçelim, yenemediniz bizi diye...

İddia ediyorum, bizim yakaladığımız kaçan pozisyonları, Fener kadıköyde yakalamış olsaydı, skor 70 kusürde hala 0-0 mı olurdu yoksa 4-5-6 mı olurdu size bırakıyorum.

çok acı olmuş ama ne yazıkki doğru.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonuc

rijkaardı da gonderin hemen gonderin beklemeyinn..

türk insanı kadar sabırsız bir millet yok .

sucu hemen rijkaarda ve francoya baglıyorsunuz franco o golu yemese atabilecekmiydik ben inanmıyorum..bu ulkeye löw'ler hiddinkler,del bosque ler geldi hepside turkiyeden kovuldu.ama sımdı avrupann en iyi teknık adamları.şımdi rijkaardıda gonderin

Bence Biz Feneri Ancak Başka bir formaya bürünürsek yeneriz.Mesele İ.B.B yada ne bileyim Samsunspor veya Pendikspor.

zor maç oldu fenerbahçe haklı bir galibiyet aldı tebrikler.

feneri yensen yeter.. Yenmesen ne fark eder ? Sadece derbilerde takımımızı hatırlasaydık, yenilince taşlasaydık, futboldan anlamasaydık Sarı nın yanına lacivert koyardık.. 14 yıl beklemiş bu taraftar hala sadık sana.. herşey Senin uğrunA.. En kötü günün bugünseee.. Bugün de Galatasaray..

topiği gördükce başımdan asagı kaynar sular dökülüyor umarım artık hortlatılmaz. son olarak yazıklar olsun

Eskiden takımımızın şampiyonlar ligi maçlarını bile gönül rahatlığıyla izlerdim, özellikle son yarım saat çok iyi baskı kurardık rakibe Ali sami Yen'de. Yenemesek bile içim rahat olurdu. Ama bu yıl o takımı mumla ara olduk, fener maçı ile ilgili konuşmuyorum, genel olarak bütün maçlarda artık kazanacağımızın rahatlığı ile izleyemiyoruz maçları. Benim için fenerbahçenin diğer rakiplerden farkı yok, önemli olan Galatasaraydır, diğerleri beş para etmez gözümde. Futbolcular gelir geçer,, taraftar hep kalır. Umarım gereksiz futbolcular temizlenir bu takımdan ve yeni stadımızda feneri de diğer takımları da boğarız. Ancak kalan maçları feda edecek lüksümz yok artık, futbolcular biraz ders çıkarsın yaşananlardan. En azından bir taraftar kadar düşünsünler takımı, kat kat üstün kadromuzla bile feneri yenemiyorsak suçu biraz kendilerinde arasınlar. Şu haliyle görülüyorki bu takıma bir Hagi lazım, takımı takım yapacak kişi lazım. Bu vesileyle büyük futbol üstadını da saygıyla anıyorum.

al getirin en iyi yerlileri mesut özil-nuri-hamit-gökhan inler-eren derdiyok buyrun

kriter ne diyo bi de sanki çoğu türk futbolcular real madridde barcelonada oynuyo hepsi milli takımda oynuyo işte ne kriteri

Elano-Keita-Kewel-Jo-Gio-Baros alıyorsan onları yada daha iyisini alacaksın.

Fazla dallamaca olmadı ama anlarsın umarım.

Milan ile oynarken hiç ümidi kesmeyip maçı döndüren bizler,fb ye karşı bir tane gol yiyip havlu attık.Ayıp!Bu takım ciddi bir sorguyu hak ediyor.

birseyler yeseriyor arkadaslar!

benimde moralim cok bozuk ama sezon basi ne diyorduk?

"bu teknik heyete güvenelim"

"ligi ortadada bitirsek olur"

degisen bisey olmadi. dünya capinda teknik heyet var takimin basinda.

uefa elemelerinde oynadigimiz dandik takimlar gözümüzü boyadi. o kadar.

bence gelecek sezon bütün transferler orta saha ve defansa yapilacak.

iyi niyetli olmalarina ragmen: sarp, ayhan, baris, topal bu takimin el frenleri.

barcanin can damari nasil iniesta ve xaviyse benim beklentim o stilde adamlarin alinmasi.

istikrar istikrar.

her defasinda ferguson yada wenger örnegini vermiyormuyuz?

türk usulü kelle koparmayi bari bizler yapmayalim.

birakin birileri gazetelerde boy boy volkanin kicina giren topu göstersin.

bu sene gs için ikincilik bile başarı olmalıdır.

Bizde kavga edecek sataşacak futbolcu yok fenerde çok var Lugano,Bilica,Wederson,Emre,Volkan Demirel bir ara Kazım vardı psikopat...

fenerli futbolcular ortada hiçbir sebep yokken sataşabiliyor,hakeme ayar verebiliyor..

Bizde kim var sahi ?

Gooolll 1-1 oldu. Serkan Kurtuluş attı.

1 Nisan.:rolleyes: Bu daha yaratıcıydı ama..

Belki bazı arkadaşlara saçma gelebilir ama benim iddiam şu :

Galatasaray, Fenerbahçe maçlarına ne zaman tek tip formayla çıkma gelenegini yakalar o zaman derbinin önemini yeniden kavramış olur.

Bir maç turuncu, bir maç beyaz, bir maç parçalı, bir maç çubuklu formayla bu derbilerin havasından ne kadar uzak oldugunu gösteriyor.

Belki bazı arkadaşlara saçma gelebilir ama benim iddiam şu :

Galatasaray, Fenerbahçe maçlarına ne zaman tek tip formayla çıkma gelenegini yakalar o zaman derbinin önemini yeniden kavramış olur.

Bir maç turuncu, bir maç beyaz, bir maç parçalı, bir maç çubuklu formayla bu derbilerin havasından ne kadar uzak oldugunu gösteriyor.

evet, ozel bir forma ile avrupa'da mucadele edelim ama parçali ve bir alternatif deplasman formasi iyi olur

Yok abi;boyle gelmis boyle gider

Es kaza biz 1 yeneriz,onlar 10 yener,biz 2 yeneriz 25 yeniliriz

Yok abi;boyle gelmis boyle gider

Es kaza biz 1 yeneriz,onlar 10 yener,biz 2 yeneriz 25 yeniliriz

abi abartmayın ya onların bizi sürekli yendikleri bu yıllarla birlikte son 30 yılda bi onlar kazandı bi biz kazandık şeklinde gitti maçlar. çok büyük cenabetlik yaşıyoruz 4-5 yıldır bunun dışında bir şey yok. oynanan her maç topla oynama oranı bizde, gol pozisyonu bizde ama gol onlarda. 30 yıldır başa baş gidiyor bu mücadele böyle düşünmeyin. 70-80 yıllarında çok yenilmişiz ondan sonra başa baş maçlar. düşün yani 10 senedir orda yenilmene ve 3-4 kez evinde yenilmene rağmen hem de.

Üst Alt