TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Trabzon Beşiktaş yorulunca koydu 2 tane ortasaha oyunda üstün oldu.Bizde fener maçında Önlibero alıp sakatlığı geçmeyen Arda'yı sokuyoruz.Al işte Beşiktaş puan kaybetti.Fener yine bayram ediyor.Bari haftayaki derbi berabere bitsin de biraz motive olalım.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Bursa yarin Genclerbirligi ile deplasman, evinde Gaziantep ile oyniyacak.

Iki macida kaybetmesi muhtemelen.

Bizim ise yarin Diyabakirspor ile Samiyen'de, haftaya manisaspor ile deplasmanda.

Haftaya Fenerbahce-Besiktas maci var, 0-2 biter ise bizim avantajimiza gelisir. Hersey olabilir.

Yanliz bo tablodan hic birsey cikmaz ise, artik ligi en iyi yerde bitirmek zorunda kalacagiz. Ben iyimserim.

Bizim " vasat " orta sahamiza ragmen, " yaratici oyuncularimiz " biraz kipirdasin iyi seyler olabilir.

Bu yil artik iyi,kotu oynamak muhim degil.

Seneye yeni orta saha ile " total futbol'a " adim atmis olacagiz.

Bursa yarin Genclerbirligi ile deplasman, evinde Gaziantep ile oyniyacak. Iki macida kaybetmesi muhtemelen. Bizim ise yarin Diyabakirspor ile Samiyen'de, haftaya manisaspor ile deplasmanda. Haftaya Fenerbahce-Besiktas maci var, 0-2 biter ise bizim avantajimiza gelisir. Hersey olabilir. Yanliz bo tablodan hic birsey cikmaz ise, artik ligi en iyi yerde bitirmek zorunda kalacagiz. Ben iyimserim. Bizim " vasat " orta sahamiza ragmen, " yaratici oyuncularimiz " biraz kipirdasin iyi seyler olabilir.

Bu yil artik iyi,kotu oynamak muhim degil.

Seneye yeni orta saha ile " total futbol'a " adim atmis olacagiz.

renkdas daha total futbol mu

ati alan üsküdari gecti

Beşiktaş daha çok takılır.Yatsın kalksın 1 puan aldığına şükretsin.Ağlamaya da başladılar.Mete düren şu anda ağlamakla meşgul :)

Ben artık bizim takımdan birşey beklemiyorum. 2. olsunlar yeter. Şampiyonluk başka bahara kaldı zaten.

Seneye " yeni orta saha ile " total futbol anlayisina gecis yapacagiz. Zaman gectikce sistem oturmaya basliyacak. Evet total futbol'da israrliyim. Bu sene bile " Belediye " maci dakika " 55-75 " arasi sanirim, " total futbol " oynamistik. Yanliz o mac Elano " maestro gibi oynamisti. Neyse bunlari konusmanin yeri burasi degil.

Beşiktaşlı bir yönetici çıkmış ağlıyor.Hakem penaltımızı vermedi diyolar :D:D

Bunu söylerken aziz yıldırıma da laf attı..

trabzonun orta sahasi cok iyi ya colman selcuk ceyhun bizde boyle adamlar yok cift yönlü oyuncular

Elin oglu neler kurtatiyor, bizimki yamuk Selcuktan gol yiyor.

Bjk ilk kez hakem yüzünden puan kaybetti dicem ama Egemen o pozisyonda ceza sahasinda degildi ki, yani penalti degildi.

Maci seyretmedim ama az once ozetleri izledim. Onur'a hayran olmamak elde degil. Inanilmaz bir performans sergiliyor son haftalarda. Helal olsun.

Beşiktaş'da artık hakem konuşmaya başladı..

Ulan şu ligde hakemlerden en çok canı yanan biziz, konuşmayan tek takımda biziz..

adamın eline falan dokundugu yok topun acmıs ama, 8jk bu futbolla sampiyon falan olmasn zaten bursaya basarılar

Hakemlar hakkında konuşsunlarki haftaya hakem dengeli b r maç yönetip maçı beraberliğe bağlasın

Üst Alt