TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Bu hafta,LigTv'nin canlı yayınladığı 2.maçta golsüz sona erdi...:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Ahmet Çakar Beşiktaşın pozisyonu'na penaltı değil dedi..

Çünkü topun yönü değişmiyor ve egemenin parmağını ucunu sıyırıyor..Bunada penaltı verilirse o zaman her maçta 10 tane penaltı olurdu...

Bir "gak" sesi duydum sanki . :)

Takıma kızarken kendimize ve yönetime de kızmamız lazım. Biz biraz abarttık bu takımı hep söyledim.

Şimdi izledik mesela

Colman,Selçuk,Ceyhun ortasahası Topal,Sarp,Ayhan ve Barış hatta ve hatta Elano’dan daha mı kötü? Bu sene izlediğim Serkan Balcı nasıl milli takımda olmaz mesela...Onur bence Volkan’dan bile daha iyi kaleci. Demek ki her takımda aslında bizimkiler kadar oyuncular var. Hala yeterince iyi değiliz çok açık. Keita Arda Baros ’da bir yere kadar. Mesela Trabzonun takımdan Burak,Umut ve Giray’ı çıkar, Arda,Keita,baros ve Neill’İ koy sizce nasıl oynarlar?

Ayrıca hem derbilerin hemde ligin tablosuna bakarak bir kez daha ortaya çıkan birşey var ki;

Colman-Selçuk-Ceyhun, Emre-Christian, Ernst-Fink > bizim ortasaha

Ferrari-Sivok, Lugano-Bilica > Servet-Gökhan Zan

Onur,Rüstü,Volkan > Leo

Müthiş tespit..Sorunu uzaklarda aramaya gerek yok.Bu duruma düşmemizin en büyük nedenleri yukarıda..

2 senedir bu gerçekleri görmeyen yönetim ve onu körü körüne destekleyen taraftar en büyük suçludur.Ama yok hala gerçekler gözümüze gözümüze vurulmasına gağmen oyuncular ruhsuz,mücadele etmiyor falan filan,heğsi hikaye..

Bu takımda bu kadar yetersiz ooyuncular olmasına rağmen hala şampiyonluk şansı varsa bu mucizedir.Formanın ne kadar büyük olduğunu gösterir.(fener maçı alınsa şampiyon olma ihtimalimiz çok yüksekti.)

Üst Alt