TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray - Diyarbakırspor | 11 Nisan | 19.00

Dİyarbakır alsın bari sivas düşsün bu saatten sonra 4.lük 5.lik fark etmiyor. Zaten de alamazlar bunlar bu maçı

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray - Diyarbakırspor | 11 Nisan | 19.00

2.takımın şampiyonlar ligine gitme ihtimali oynayacağı eleme maçlarının zorluğundan dolayı neredeyse yok gibi.. ligi en azından 3. bitirelim yeterli olur.. hemde sene başında şampiyonlar liginde eleme turlarında hüsran yaşamaktan kurtulmuş oluruz..

Yok yok kazanamayız, Diyarbakırı'da kurtarırız. Diyarbakır'ın, FB- Sivas ve BJK'den eksik kalan neyi var ki.. FB ve BJK 'yi şampiyonluk için küllerinden geri yarattık, Sivas'ı düşmemek için umutlandırdık. Biz bu ligin lokomotifiyiz, Diyarbakır'ı da kurtarırız..Lanet olsun böyle futbolculuk ruhuna da, futbolculuk disiplinine de, oyuna da...

Hep umutluydum, dün bütün umutlarım gitti... Uefa için savaşsalar bari ama o ruh da yok bunlarda..

2 hafta önce neler konuşuyoduk bugün neler konuşuyoruz...

trabzon maçı = emre güngör

fener maçı = kumbara franco

sivas maçı = aykut

koca sezon 3 maça tabiki sığdırılmaz ama gerçek bunlar... 3 bireysel hata ile gitti koca sezon... hadi diyelim sivas maçında top sert geldi vs vs geçelimde, diğer 2 maça ne demeli? şike mi yapıyor oyuncularımız diyelim ne alakası var ama bu kadar basit ve aptalca hatalar halısahalarda olmaz kusura bakmayın...

daha başka puan kaybettiğimiz maçlarda çok bireysel hatalar olmuştur top kaptırmalar ama bu kadar da bariz olanlarını ben hatırlamıyorum...

Madem Sivas gibi bir fasoya puan verdiniz, Diyarbakirada puan vermenizde bir sakinca görmüyorum. Savasin kazanmak icin ama, kaybetmenizde bir sakinca yok benim acimdan

4 yıldır uefa dayız ya bari ŞL ye gidelim bıktım ben

Golü 75den önce bulursak maç berabere biter.

bay sir rijkard sana yalvarıyorum bir kere olsun çift forvetle çık şu sahaya.. bırak artık şu sistem fiyaskosunu 50 küsür maç yaptın olmuyor işte.. ben artık 2000 lerdeki arsenal maçında bile korkmadan sahaya 2 forvet artı hagi ile çıkan hucumcu aslanı geretsle iliç hakan necati ümit hasan habze nin aynı anda saldırdıgı puan rekoru kırdıgı günleri özledim lütfen duy sesimi artık be HOCA !

....................Ufuk/Aykut.................

Sabri........Emre........Servet......Hakan

......................Neill.........................

.....................Ayhan..................

...Gio...................................Caner...

............Keita............Baros..............

----------------------Ufuk----------------------------

Sabri----------Emre---------------Neill-------------Balta

----------------------Topal-----------------------------

----------Elano-----------------------Ayhan------------

Keita------------------------------------------------Gio

-----------------------Baros----------------------------

Diyara da yazik olacak. Diyari 2. lige gönderecegiz buyuk ihtimalle.

3 ihtimalli maç iki takım kapışır kim kazanır bilmem :( :(

Zar zor bir gol atarız 1-0 kazanırız.Artık rakibimiz Eskişehir ve Trabzon.

Umarım A2 takımından 3-4 oyuncu kazanırız son 6 haftada.

Eğer kazanamazsak Uefa'ya bile gidemeyebiliriz.Ya bu hafta 3 takım birden yenilecek,bizimkiler kazanacak ancak bu moralimi düzeltir.Ya da bizimkiler aşka gelip 5-6 tane atacaklar.İlki daha iyi olsada,bu sene maalesef bitti.

Eğer kazanamazsak Uefa'ya bile gidemeyebiliriz.Ya bu hafta 3 takım birden yenilecek,bizimkiler kazanacak ancak bu moralimi düzeltir.Ya da bizimkiler aşka gelip 5-6 tane atacaklar.İlki daha iyi olsada,bu sene maalesef bitti.

Fener bay bu hafta.

Sessiz protestodan bir sey anlamadiklklari tecrube edildi zaten. En iyisi bir kac mac top bizdeyken islikli protesto 90 dakika boyunca islikli protesto. Bence cok etkili olacaktir. sanki deplasmanda mac yapiyormuscasina islik, bu ruhsuzlar baska turlu anlamaz ceker eglenceye gider. bu sekilde protesto yerse belki insan icine cikmaya utanirlar

:icon_twisted: tamamen katılıyorum

2.takımın şampiyonlar ligine gitme ihtimali oynayacağı eleme maçlarının zorluğundan dolayı neredeyse yok gibi.. ligi en azından 3. bitirelim yeterli olur.. hemde sene başında şampiyonlar liginde eleme turlarında hüsran yaşamaktan kurtulmuş oluruz..

yaw yk zor takım gelmez mesela sivas tek takımla eşleşti anderletch di sanırım.. yani bu tür takımlar geliyo genelde..ya hala herşey bitmiş değil 2.olma iht miz var buna takımda inansa keşke

Üst Alt