TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

5154_20100411211941219_6.jpg

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

baros adamim yaaa :)

cok süper kalite ve hirsli savasci birisi

Mehmet Topalin özgüveni yavas yavas yerine geliyor.

Rijkaardin Sarpi, Ayhani yedek brakip, maska ile Topala sans vermesi bile güven kazandirmistir ona. Nitekim dünkü performansi da iyidi.

Neil-Hakan ikilisini cok begendim. Ikisi de oyunu geriden kurarak cikmayi calisti, dikine paslar ve hizli oynadi, cok ama cok begendim. Yan-Geri pas yapmayan 2 stoper gördüm ya, o bana yetti.

Yarin, gelir bir güclü takima karsi Neil-Hakanin defansi saglam olmazsa yine birsey demicem, cunkü biz cok defansif oynasak bile gol/goller yiyen bir takimiz. Serveti, Emreyi, 4 defansif orta sahayi oynatsak bile gol yiyen bir takimiz.

Bu yüzden defansif anlamda yetersiz kalirlarsa bile artik su kalan 5 macta Neil-Hakan oynasin diyorum.

Caner-Sabri: ikiside baya kötü oynadi dün. Bekler daha iyi oynasin, Neilin-Hakanin performansi da daha iyi olur ama dün Caner olsun , Sabri olsun ikisi de baya kötü oynadi.

Baros macin yildiziydi. Jo utanmistir Barosu izlerken.

Keita hakkinda bir 2 laf etmek istiyorum:

Keita bu yapilanlari hak etmiyor. Dün herkes protesto edilirken, Keitaya destek verilmeliydi.

Keita olmasaydi su an kacinci olurduk, düsünmek bile istemiyorum. Arda ile takima en cok katkisi olan futbolcumuz Keita. 10 asisti ve 4 golü var. Millet diyor "Keita niye büyük maclari kazandirmiyor, niye büyük maclarda ortaya cikmiyor"

Yahu daha ne kazandirsin?

Bjk ile oynadigimiz her 2 macta cok iyi oynadi. Madride karsi oynadigimiz 2 macta 2 gol atti, Keita haric oynayan yoktu zaten bu maclarda. Trabzona karsi vs, yani fener maclar haric büyük dedigimiz takimlara karsi kesinlikle kötü oynamadi Keita ve dedigim gibi bazi maclarda (Madrid) takimin en iyisiydi. Hele 2. devre takimi tekbasina sirtlayan oyuncumuz. Fenere karsi ilk macta baya etkisiz kaldi, 2. macta da etkili degildi ama kostu, mucadele etti, birseyler yapmaya calisti ama olmadi. Millet bu 2 macta ortada yoktu diye sildi, silecek Keitayi. Fenere karsi etkisiz kaldi diye sezonun en iyi oyuncumuz olan Keitanin - destek olmamiz gerekirken - protesto edilmesi benim zoruma gidiyor.

Kendinizi Keitanin yerine koyun yeter. Keitanin neler düsündügünü anlarsiniz.

Keita gelirken onu karsilamaya kimse gitmemisti, cok iyi hatirliyorum. Jo, Giovani, Neil, Elano icin binlerce taraftar havalimanina akin ettmisti. Keita nin transfer oldugu zaman Keita iyi transfer diyordu cogu ama beklentiler kesinlikle yüksek degildi. Tanimiyordu bile cogu Keitayi. Youtube ki vidolari izleyip gaza gelen oluyordu ama genel olarak Keitayi tanimadigimiz icin beklentiler yüsek degildi. Iyi olsaydi Lyonda sans bulurdu, yollanmazdi diye düsünüyordu cogu ve bunu direk dile getiren de oluyordu forumlarda falan.

Kisaca Keita protesto edilecek futbolcu degil, tam tersi bu sezon yikilmayan tek futbolcumuz, beklentilerin üzerinde performans sergileyen tek transferimiz ve destek olmamiz gereken biri.

Hic hak etmedigi ve gerek olmadigi yerde Keitayi küstürürsek, hem Keita kaybeder, hem biz.

Maçın 90 dakikalık tekrarını izleyebilecegim yer varmı ?

bir ara tüm tribün bir sarkisin seni söyliyordu videosu varmi aceba kimsede?

Üst Alt