TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Antalya sert savunma yaparsa bu maçı alabilir. Beraberlik diyorum ama herkes fenerden iyi futbol istiyor. Fenerde alabilir.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 7. Hafta | Antalyaspor - Fenerbahçe | 26 Eylül | 20.00

Yalcın oynamazsa Antalya kazanamaz. Ama Djieouha Fener'in defansını her harukarde delik desik eder.

Yalcın oynamazsa Antalya kazanamaz. Ama Djieouha Fener'in defansını her harukarde delik desik eder.

Djieouha yavaş oyuncu. Sanmıyorum fener defansı karşısında fazla etkili olamaz bence. Ama Antalya sert oynarsa,katı defans yaparsa bu maçı alabilir.

Edit: Cezalıymış :D

Açıkçası 6 haftayı ha bugün ha yarın diye diye geçirdik.:) Ama biraz iki takımın durumunu incelediğimizde Fenerbahçe'nin en zor maçı olabilir.

Antalyaspor'un şiddetle 3 puana ihtiyacı var. Fenerbahçe ise ittire ittire bugüne geldi. 6'da 6 yaptılar ama buna rağmen hiçbir Fenerbahçe taraftarı oyundan memnun değil. Saha zemininin çok iyi olduğunu da sanmıyorum.

Diğer bir beklentimde Necati. Necati'nin bu maçta gol atacağını düşünüyorum ve maçın 1-0 gibi bir skorla biteceği kanaatindeyim. Fenerbahçe'nin sahaya çıkacağı kadroya göre 1-1 veya 0-0 da çok uzak durmuyor.

emrenin cezası bitti mi yoksa bu maçla beraber mi bitiyor

fener alir gibi geliyor bana... ins. antalya bi süpriz yapar

Antalya'nın zenci forveti yok mu ? varsa kazanır çünkü... zenciR !

Sert bir kapalı savunma,Alex'e adam markajı,duran toplarda iyi yerleşme,hızlı bir forvet(Balili) Fener bitti.

Yok ya bu Fener'in bali kimsede yok, herifler top oynamaksizin puanlari topluyor ne bicim is anlamak zor. Ama insallah Antalya yedirir o ayri konu...

Fenerbahçe bu kadar berbat bir futbolla kaç maçtır yenilmediğine göre,

yenildiği maç sürpriz bir maç olacak.

Antalyaspor'un Fenerbahçe'yi yenecek tecrübesi yok

ama yenebilir de tabi,

3 sonuca açık bir mücadele.

Fener yine tek farklı kazanır ilk puan kaybını 8.hafta Gençlerbirliği yaşatır.

Fenerbahçe rahat kazanır.Antalya'nın gol yollarındaki etkisizliği Fenerbahçe'nin rahat kazanacağının göstergesi.Antalya kapanır Fenerbahçe bastırır, öyle ya da böyle bir gol çıkarırlar sonrası da çorap söküğü gibi gelir.Bu sezon Fenerbahçe'nin en rahat deplasmanlarından biri Antalya.

içimden bi his antalyanın fenere çok pis çakıcanı soyluyor artık hadi hayırlısı

Bence iki takım da 9da 9 yapabilir şayet eskişehiri geçebilirsek.

Hic umudum yok bu mactan. Antalyanin kadrosu o kadar kötü ki, Besiktastan bile 2 gol yediler. Trabzondan 3 yediler. Yani beraberlige bile ihtimal veremiyorum.

Hic umudum yok bu mactan. Antalyanin kadrosu o kadar kötü ki, Besiktastan bile 2 gol yediler. Trabzondan 3 yediler. Yani beraberlige bile ihtimal veremiyorum.

Antalyaspor geçen sene Galatasaray'la oynadığı bütün maçlarda

Galatasaray'a kök söktürürken Beşiktaş'tan 3-4 tane yiyordu.

Bence onlar için Beşiktaş maçı bir ölçü değildir.

Antalyaspor kötü takım değil.

Bende Fenerbahçe'yi yeneceklerine inanmasam da

çok zorlayacağından eminim.

Özellikle Necati gibi bir forvet Fenerbahçe'ye her zaman gol atma

becerisi göstermişken.

Üst Alt