TT Arena Kamera Açısı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Kamera Açısı

Cevap: TT Arena Kamera Açısı

_________

Şimdi duruyormu bilmem ama; bir zamanlar 3d Stad görüntüsü vardı. gerçek ölçülerde.

Stad henüz inşaat aşamasındaydı...

Oradan aslında bazı tercihler yapılabilir...

Dun Milan derbisini izleyen oldu mu bilmiyorum, ama izleyen olduysa herhalde artik bizim staddaki kamera acisini begenmemezlik yapmaz.

Yillardir hep özenmisimdir Galatasarayimizin macini TVden izlerken stadiumdaymis gibi zevk aliyim diye..

ama hic o zevki tadamadim.. dedimki yeni stadimiz yapinca belki olur ? yine olmadi :sad007:

Bakiniz bir Chelsea maci

chelseau.png

oyuncularin kameraya olan yakinligini .. kameranin acisinin güzelliyini fark ettinizmi ?

Burdada bir Bayern Münih maci

bayerncv.png

nerdeyse sahanin icindesin.. oyuncularin suratlarini secebileceksin

birde galatasarayimizin tt arenadaki kamera cekimine bakiniz:sad007:

galatasarayr.png

utanmasalar catiya takacaklar kameralari futbolculari sadece tepelerini izliyecez :mad:

belki ben abartiyorumdur.. ama senelerdir hep gözüme carpan bir mevzudur..

evet kameranin yeri bellidir stadta su anda .. ama o yeri deyismez diye birseyde yoktur herhalde cok zor birsey olmasa gerek

eğer sizde benim gibi düsünüyorsaniz ekipden birine rica edelim galatasaray yönetimine bu konuyla ilgili bir mail atalim

Ustunde durulmali!!

Cok da yakin olmasin yahu.

Bernebau ve Allianz'daki kameraler berbat bence.

Cok yakin.

Maci izlerken, suraya at buraya at diyoruz, sahayi görmemiz lazim, biraz uzaklik iyidir.

Katiliyorum bugunku Chealse macinda kamera acisi berbatti,cok yakindan hic keyif vermedi futbol.Haftaya Nou Camp'da havadan cekim maci gorun,nefis .Futbolun guzelligini genis aci yansitiyor.Bu yakin cekim istiyenler her halde ikili mucadele ,itme cekme detayi seviyorlar baska turlu aciklanamaz.

Allianz yine fena değil de,Stamford Bridge'deki çekimi hiç sevmiyorum ben açıkçası. Bizim stadda biraz daha yakın olabilir aslında.Ama öyle Stamford Bridge tarzında tercih etmem ben, oyunu tam olarak da görmek gerek. Öbür türlü halı saha futbol maçı izlenimi veriyor.

Yakın kameradan ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum,geniş açı olacak sahaya hakim olabileceksin,kim koşuyor.Gerektiğinde atak sırasında tribünleri göreceksin.Bayern maçlarını izlemeye dayanamıyorum.

bu is cidden irdelenmeli, goruntu tamam stamford bridge kadar degil ama dunku mactaki gibi oldumu cok uzak.. cidden cok uzak.. adamlari zor seciyorsun.. sanki stadin yanindaki apartmandan izliyorum maci..

ve o karsi tribunun bos goruntusu surekli onumde, bu inanilmaz negatif elektrik veriyor izleyiciye.. stad sanki bos gibi halbuki kale arkasinda.. 10.000 lerce insan var..

üffff beeh ntvspor'da chelsea liverpool maci var wembley stadyumunda..

kamera acisi inanilmazzz

Uzak iyidir napıcaksınız yakın sahayı ? Burnuna mı bakacaksınız futbolcunun ? Uzak olacak her yerini göreceksin sahanın. Gram zevk almıyorum yakın olunca. :yenieek:

En sevdigim aci bernabeu stadin, alcak ama fazla yakin degil, bir futbol maci icin en mükemmel görüntüdür bana göre.

4984yqb6.png

Ekli dosyalar

• Unbenannt.jpg
    Unbenannt.jpg
    20.7 KB · Görüntüleme: 18
Üst Alt