TT Arena Kamera Açısı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Kamera Açısı

Cevap: TT Arena Kamera Açısı

En sevdigim aci bernabeu stadin, alcak ama fazla yakin degil, bir futbol maci icin en mükemmel görüntüdür bana göre.

4984yqb6.png

Kesinlikle renkdaş. Şu açıya el atmaları lazım artık

TT Arena'daki Digiturk Çekim Açısı Değiştirilemez mi?

Stadımızda ki Digitürk çekimi daha fazla yakınlaştıralamaz mı arkadaşlar? Tıpkı Premierl lig çekimleri gibi yakın çekim olamaz mı? Herkes evde izlemiyor. Kendimden örnek vereyim dernekte izliyorum maçları. Ve TV ne kadar büyük olursa olsun arka taraflara oturunca oyuncular ve futbol topu çok zor görünüyor çekimlerden dolayı. Digitürk bunu değiştiremez mi? Yada bu konuda neler yapılabilir? Sizde durumu farketmişsinizdir az çok.

Cevap: TT Areneda ki Digitürk çekim açısı değiştirilemez mi?

Hocam cok kalabalık iseniz,sinevizyon sistemi kurmanız gerekiyor.Sinevizyonda gayet net gözüküyor.

Digitürk Toplu halde Tv karsısında mac izleyenler icin,arka taraflara oturanlarda rahatca görüntüyü görsün diye bir sistem gelistirmez heralde :D

Cevap: TT Arena'daki Digiturk Çekim Açısı Değiştirilemez mi?

Bence gayet iyi.... Ben ayağında top olmayan adamı da görmek isterim....

Cevap: TT Arena'daki Digiturk Çekim Açısı Değiştirilemez mi?

o degilde tribunlerin isigi hafif losh yapilsa guzel olur mac esnasinda

Cevap: TT Areneda ki Digitürk çekim açısı değiştirilemez mi?

Hocam cok kalabalık iseniz,sinevizyon sistemi kurmanız gerekiyor.Sinevizyonda gayet net gözüküyor.

Digitürk Toplu halde Tv karsısında mac izleyenler icin,arka taraflara oturanlarda rahatca görüntüyü görsün diye bir sistem gelistirmez heralde :D

Sonuçta 12 milyardan başlayan fiyatlarla ticari olarak satıyor bu digitürk. Sinevizyon değilde 127 cm TV var yine sıkıntı yaşanıyor. Arena'da ki maçların dışında ki maçlar gayet iyi izleniyor. Sadece Arena'da bu sıkıntı var.

Üst Alt