TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar

nefret ediyorum şu stadtan mok var Ali Sami Yeni verdik bu kuş uçmaz kervan geçmez yere taşındık birde devletin maskarası olduk ufak bir olayda başımıza kakıyorlar stadt devletin diye.. yapmamız gereken ya Ali Sami Yeni büyütmekti yada yıkıp oraya yeni bir stadt yapmak ama bizim beyinsiz yöneticilere zor geldi tabi hazır devlet yapıyorken uğraşmak işlerine gelmedi sonundada bu beş para etmez stadı kakaladılar bize.

Stadı yerden yere vuran arkadaşları gerçekten anlamıyorum kimse kusura bakmasın ya art niyet var yada başka birşey

Pek çok stadı gezdim gördüm yeni yapılan stadlarıda takip ediyorum,Arenanın her köşesini locasını tribünün gezme fırsatım oldu

Stad içi localar,saha,atmosfer,sosyal alanlar,vip salonu,soyunma odaları,idari bölümler bunlar emin olun yeni yapılan birçok stadta dahi böylesine güzel degil

Bu kadar çamur attıgınız stadın konumuda ulaşım açısından çok zor degil,stad İstanbulda,ardahadan degil.

Desenizki sadece dış görünümü kötü anlarım katılırımda ama avrupada sayılı stadlar arasınız giriyoruz hala laf laf !! ayıp artık

Stadı yerden yere vuran arkadaşları gerçekten anlamıyorum kimse kusura bakmasın ya art niyet var yada başka birşey

Pek çok stadı gezdim gördüm yeni yapılan stadlarıda takip ediyorum,Arenanın her köşesini locasını tribünün gezme fırsatım oldu

Stad içi localar,saha,atmosfer,sosyal alanlar,vip salonu,soyunma odaları,idari bölümler bunlar emin olun yeni yapılan birçok stadta dahi böylesine güzel degil

Bu kadar çamur attıgınız stadın konumuda ulaşım açısından çok zor degil,stad İstanbulda,ardahadan degil.

Desenizki sadece dış görünümü kötü anlarım katılırımda ama avrupada sayılı stadlar arasınız giriyoruz hala laf laf !! ayıp artık

Hocam bu seneki sıkıntı, daha metro açılmadığı için ulaşım gerçekten çok güç. İETT 2 otobüs koyuyor ama yaya olarak gereken insanlar için metro'dan indikten sonra gerekli kapasiteyi sağlayabilmesi pek mümkün değil.. Şu an ortalama 20-25bin kişiye oynadığımız için çıkış çok güç olmuyor ama, 45 bin kişi doldurduğu zaman insanlar maç bitmeden koşa koşa erkenden çıkmaya çalışıyor. Maçın bitimini bekleyip sonra metro'ya gittiğin zaman 1 saatte ulaşabiliyorsun. Arabanı stadın karşısındaki metro otoparkına koyduğunda otopark'dan çıkman 1 saat buluyor. Kimsenin beklentisi yok dağbaşındadır, sosyal alanlardır falan değil. Ulaşım sorunu çözülsün yeter.

Böyle saçma bir karara ve zorlamaya neyin sebep olduğunu gerçekten merak ettim. Boyanırsa stad mı yıkılacak da buna projeden itibaren ket vurmuşlar.

GT-I9300 Tapatalk
Tabiki saçma kere saçma...İki sene önce bunun tartışması yaşanmıştı mimarlar falan açıklama yapmıştı "mükemmel görünümü var dünyada bir stadda kullanılacak en iyi malzeme kullanıldı" vs diye, akabinde Ünal Aysal mimari tarzı bu şekilde ve böyle kalacak diye de açıklama yapmıştı... Valla normal vatandaşa göre inşaat ama bu adamlara göre mükemmel görüntü. Ya bizim gözlerimizde bir problem var ya da mükemmel görüntü ve mimari tarzı diyenlerde...

SÖZDE YAPILACAK OLAN ,

telekom7-515x386.jpg

YAPILAN BETON YIĞINI

337267f521ee537db9ed12745677ee97_1294942129.jpg

Üst Alt