TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar

Arabayla gitmeyi deneyeceğim uzun zaman sonra, arabayla daha kolay oluyormuş (olmayan) metrodan. :)
İyi sonuçta hadi neyse de kötü sonuçtan sonra metrodan taa Levent'e kadar yürümek hoş olmuyor :D

2014 yerel seçimlerinde Marmaray Projesi,Pekin ile Londra'yı bağlayacak diye tatava yapan Akp metroyu bitiremedi.Haydarpaşa-Gebze banliyo hattı da bitmedi henüz.Sıcak para bitti sanırım,kriz yakın.

Bu Seyrantepe olayinin kasti olduguna dair bir bilgi mevcut mu ? Bana bir arkadas bu olayi mantikli bir sekilde aciklamisti, ancak baya bir oldu.

Arabayla gitmeyi deneyeceğim uzun zaman sonra, arabayla daha kolay oluyormuş (olmayan) metrodan. :)
İyi sonuçta hadi neyse de kötü sonuçtan sonra metrodan taa Levent'e kadar yürümek hoş olmuyor :D
Arabayla gitmek tam bir işkence. Eğer stadın otoparkına bırakabilirsen senden keyiflisi yok. Ama oraya bırakman zor. En iyi ihtimal stadın biraz karşısında bir otopark var oraya bırakabilirsin. İşte asıl mesele orda başlıyor. Maçtan sonra oradan çıkmak cin işkencesi gibi bir şey resmen. Rahat 1.5 2 saati gözden çıkarmalısın oradan çıkabilmek için. Koskoca otoparkta tek bir çıkış var ve bütün arabalar aynı kapıya akin edince tam bir keşmekeş hakim oluyor. O yüzden arabayla gitmeyi asla önermem.

Arabayla gitmek tam bir işkence. Eğer stadın otoparkına bırakabilirsen senden keyiflisi yok. Ama oraya bırakman zor. En iyi ihtimal stadın biraz karşısında bir otopark var oraya bırakabilirsin. İşte asıl mesele orda başlıyor. Maçtan sonra oradan çıkmak cin işkencesi gibi bir şey resmen. Rahat 1.5 2 saati gözden çıkarmalısın oradan çıkabilmek için. Koskoca otoparkta tek bir çıkış var ve bütün arabalar aynı kapıya akin edince tam bir keşmekeş hakim oluyor. O yüzden arabayla gitmeyi asla önermem.

Arabayla iki kere gittim, birinde karşıdaki otoparka bırakmıştık yaklaşık yarım saat içinde çıktık, birinde de Seyrantepe ye sokak arasına bırakmıştık orası daha rahat gibi maçtan yarım saat sonra köprüden karşıya geçmiştik bile.

55_big.jpg

Stadin su dis cephesini daha guzel hale getirebilsek dunyanin en iyi stadlardan biri olur, mesela soyle:

grand-stade-lille_pics_809.jpg

grand_stade_lille_euro_2016.jpg

+ stadin catisini da guzel bir sistem ile kapatabilsek alt resimdeki gibi:

1: https://i292.photobucket.com/albums/mm23/turkisi/stadyum/asp36.jpg (onceki plandaki gibi orijinal cati)

2:
10_e567742552588108d036907679e52cb5.jpg

Son düzenleme:
GSIAD midir her ne zikkimsa neye yariyor?Kac senedir Gs sayesinde bedavadan reklam veya is bagliyorlar..Atsinlar üc bes kurus ölmezler ya..

☆$☆

Ben Baskan olsam bunlari yagli kaziga oturturum..Ulan senelerdir sömürdüler ama halen ayaktayiz ya ben ona sasiriyorum..

☆$☆

Utanmadan bide okadar komisyoncu varki, aglanacak durum, torunlarin torunu calismak gereki görmicekler, ama hala transferlerde filan para yürütüyorlar ya.

Utanmaz Florya nin Menjeri de oyuncu larin hakki olan seyirci biletlerini, oyunculara az verip, gerisini karaborsa dan satiyordu...

Utanmadan bide okadar komisyoncu varki, aglanacak durum, torunlarin torunu calismak gereki görmicekler, ama hala transferlerde filan para yürütüyorlar ya.

Utanmaz Florya nin Menjeri de oyuncu larin hakki olan seyirci biletlerini, oyunculara az verip, gerisini karaborsa dan satiyordu...
Bunun en canli örnegi Abdus ,adam belki calmiyor ama bizim sayesimizde bedavadan reklamini yapiyor..Siyasilerle yaklasmanin en kolay yolu büyük kulüplerde yöneticilik yapmaktir..Gs olmasa Allah'in otobüscüsünü kim tanirdi..

☆$☆

Sarı-kırmızılı yönetim, geçtiğimiz sezon TT Arena'ya ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan taraftarları sevindirecek bir çalışmaya imza attı. Geçen yıl TT Arena'daki metro durağının çalışmamasından dolayı futbolseverler stada uzun bir mesafeyi yürüyerek ulaşıyorlardı. Ulaştırma Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirilen temaslar sonunda metronun Eylül ayında yeniden faaliyete geçeceği belirtildi. Galatasaray taraftarları, kısa süre içinde yeniden metro ile TT Arena'ya ulaşım sağlayabilecek.

Üst Alt