TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Eğer Ünal Başkan buna izin verirse daha baştan kaybeder benim gözümde. Nerede yumruğu masaya vurabilen Galatasaray Başkanı? Nerede Galatasaray'ın değerlerini koruyan Galatasaray Yönetimi? Bizi zamanında İnönü'ye kabul etmeyip de Olimpiyat'a yollayan, tarihimizin en kötü sezonalrından bir tanesini yaşatanlara kerzi gibi Arena'yı mı vericez bir de? Çilesini biz çektik, sefasını siz sürün mü diyeceğiz? Var mı yahu böyle bir dünya! Vur enseye şaplağı, al lokmayı... Senelerdir bu şekilde dışarıya karşı dik, kararlı bir duruştan mahrumuz. İlk defa kombine almaya heveslenmiştim bu sene, hevesim kursağımda kalır valla. #ttarenabizimdir

bırakın hadi abi ,ünal aysal bu işe olumlu bakıyorsa allah onuda bildiği gibi yapsın

gsgm sen ne karışırsın kardeşim stadın kullanım hakkı bizim ve kimseyi stadımızda İSTEMİYORUZ

River Plate taraftarinin yaptiginin 1000 katini yapar Galatasaray taraftari :) Herkes akilli olsun.

Bjk, Galatasaray yönetimi, GSGM, devlet herkes.

TTArena açılışında, TOKİ Başkanı, Başbakan, Adnan Polat..

Davranışları sonucunda çok büyük bir tepki aldılar. Özellikle Toki başkanının konuşması herkesi delirtti.

Eğer Beşiktaş TTArena'da oynarsa, neler yaparız Galatasaray Taraftarı olarak, orası bilinmez.

Şu tüpcünün tüplerini protesto etsek ya!

Almayın aldırmayın şu adamın mallarını!

Başka tüp markasımı yok!

stadi yikarim ama kuslara kargalara yem etmem!

bosuna mi 50 yildir stad bekledik ln biz?!

daha agiz tadiyla acilis bile yapamadik, mac izleyemedik...hemen kuslar kargalar pisleyecekler stadimizi!

boşuna tartışıyoruz bence ünal başkan böyle bir şey yapmaz.eğer yaparsa zaten direk istifa etsin.

oldu olacak stat kullanım hakkı bizde diye bjk liler statta zarar filan erirlerse onu da bize yaptırın tam olsun

Kulübe Acilen Atılacak Bir Metin Oluşturulmalıdır Toplu Atalım hadi !

Rahat olun yahu, baskan kendisi izin verse bile, taraftar'in itirazina karsi gelmez.

başkan böyle bi APTALLIK yaparsa hemen ertes gün istifa etsin yoksa değil drogba messiyi getirse durduramaz bu taraftarı bu tepkiyi

Yemin ediyorum öyle bişey olura yıkın lan o stadı! Ellerinizle parcalayın!

Merhabalar. Bugünlerede kimi gazeteler veya yayın organlarında stadyumumuz Türk Telekom Arena'nın Beşiktaş JK ile ortak kullanılacağı yazılıp çiziliyor. Bizler gscimbom.com olaraktan böyle bir durumun gerçek olmamasını umuyoruz. Kimi zaman kulübüze saygısızlık eder bu takımın taraftarını, şanlı Galatasaray taraftarının ve oyuncularının ayak bastığı mabedimizde görmekten utanç duyacağız. Bu durumun kulübümüzün manevi yapısını bozacağı düşüncesindeyim. Sayın Başkanımız Ünal Aysal ve yönetim kurulumuzun Beşiktaş JK Başkanı Sayın Yıldırım Demirören veya yönetim kurulumuyla iyi ilişkileri tabiki olabilir. Olması Türk sporu için önemli surette bir güzelliktir fakat bizler Ali Sami Yen stadının tekrar dizaynında kimse bize yardımcı olmadığı için Olimpiyat Stadı'nda oynamak zorunda kaldık. Taraftarımızın maçlara giderken yaşadığı zorluklar unutulmamalı. Türk Telekom Arena'ya ev sahibi olarak Galatasaray'dan başka kimse ayak basmamalıdır.

Ben ve az önce ismini kullandığım site sizlere herşey için teşekkür ederiz. Herşey Galatasaray için.

Arkadaşlar ben bunu yazıp yolladım dilerseniz sizde yollayın, istediğinizi ekleyin ya da çıkarın :)

yönetim hayır der olay kapanır GSGM in şu anda hiç bir yetkisi yok stadı verme gibi

2iln0y9.png

O kadar. Izin verirlerse de agzini burnunu kirarim yönetimin

Arkadaşlar kulüpten açıklama gelmedikten sonra inanmayın bence.

Kulüp verirse de yapacak birşey yok

bizim için yer değil GS önemli

değil mi?yoksa:akansular::eek:

sizi anliyamiyuorum gecenden verelim diyorsunuz

bejekelimisiniz soirmasi ayip?

verelim diyorsunuzda ondan diyorum

Adamlar Inonuyu bize acmadilar anlatabiliyormuyum simdi biz niye paylasalim ki?

oyle birsey olursa aysal bir dk basta duramaz.basina yikariz o stadi.

Üst Alt