Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hay sizin su büyük maclariniza tüküreyim. Nasil kompleksiniz var arkadas büyük mac diye diye? Nedir bu kompleks?

Birakin adam isini yapsin, önemli olan sezon sonu ne olup bitecegi. Bu sezon sonu degil, 2-3 sene sonra takimin nerde olacagi. Yoksa öyle 1 sezon kupa alip 4 sene yatmasini ögreniriz bu gidisle.

Tutturmus millet büyük mac diye. Evet ortada bu maclarda basarisizlik söz konusu. Ama diger yandan bu takim lider. Fazla aglamayin.

Sözüm özellikle twitcilere, 2 dk. baktim, sacmaliyorlar.
her maçın değeri aynı, 3 puan.

tabi ki her taraftar derbi kazanmak ister ama önemli olan sezon sonu şampiyon olmaktır.

şampiyonluktan daha önemli olan uluslararası turnuvalarda başarıdır.

DOWJI8AWAAESAgf

fb her büyük macta Real Madrid gibi oynayip kazaniyor. eee sonu? Hee sunu dersiniz : Büyük maclari alamayan, SL de ne yapabilir. Bekleyip görelim derdim.

Ulan Tudor... Sneijderi öyle serefsizce yollamasaydiniz her yeri tudor diye inletirdim... Adam gibi yollasaydiniz keske adami..

Bu sene şampiyon olmamız GEREKİYOR. Bu kadar yatırım sonrası mecburuz, Şampiyonlar Ligi gelirine ihtiyacımız var. İkinci olup ön eleme oynama hakkımız olacak beni tatmin etmez. Arada ki farkı koruya bilirsek büyük maçların puan olarak önemi kalmaya bilir. Ancak arada ki farkı yüksek tutamaz isek büyük maçlar kilit maçlar olabilir. Derbi sonrası rakip önümüze geçmeyip hatırı sayılır şekilde yaklaşsa dahi. Çünkü puan dışında büyük maçların başka etkileri var, bu yüzden aman boşverin büyük maçları demek doğru değil.

Son düzenleme:
''Galatasaray belli bir oyun planına göre mi futbol oynuyor, yoksa çoğu kaliteli olan oyuncular doğaçlama bir şeyler mi yapmaya çalışıyor?'' diye sormak isterdim kendisine. İyi laflar etmekle iyi hoca olunmuyor...

Bir tek Rakip atakta iken Fernando' nun stoper mevkisini üçlediğini biliyorum ki söylemiş zaten. Tam kadro iken de kanat oyunu oynamıyoruz; Tolga zaten öyle bir oyuncu değil, Feghouli' yi içte oynatıyor...Hadi buna tercih diyelim; o zaman pas oyunu beklenir, bunu da layıkıyla yapamıyoruz; Fernando zaten çok geride kalıyor, Ndiaye-Belhanda ile yapılabilecek iş değil...Geriye bütün rakiplerden daha yüksek tempo ile oynayarak üstünlük kurmak kalıyor -ki bence yapmaya çalıştığı bu- ilk birkaç maçtan sonra öyle yüksek bir tempo da göremiyorum doğrusu...

Çoğunuzun hoşuna gitmeyeceğini bilerek gönderiyorum bu postu. ''Canım ille bir ad koymak şart mı?, o dediklerinin hepsinden ortaya karışık bir şey oynuyoruz işte!'' cevabını verecek çok kişi vardır, tek argümanları puan farkıyla liderlik. Ben oynanan futboldan bahsediyorum ve şu anki futbol anlayışıyla bunun sürdürülebileceğinden ciddi endişelerim var...Tudor' la bir alıp veremediğim olamaz, bilakis başarılı olmasını çok isterim, onu da söylemiş olayım da saçmalamasın bazıları..

''Galatasaray belli bir oyun planına göre mi futbol oynuyor, yoksa çoğu kaliteli olan oyuncular doğaçlama bir şeyler mi yapmaya çalışıyor?'' diye sormak isterdim kendisine. İyi laflar etmekle iyi hoca olunmuyor...

Bir tek Rakip atakta iken Fernando' nun stoper mevkisini üçlediğini biliyorum ki söylemiş zaten. Tam kadro iken de kanat oyunu oynamıyoruz; Tolga zaten öyle bir oyuncu değil, Feghouli' yi içte oynatıyor...Hadi buna tercih diyelim; o zaman pas oyunu beklenir, bunu da layıkıyla yapamıyoruz; Fernando zaten çok geride kalıyor, Ndiaye-Belhanda ile yapılabilecek iş değil...Geriye bütün rakiplerden daha yüksek tempo ile oynayarak üstünlük kurmak kalıyor -ki bence yapmaya çalıştığı bu- ilk birkaç maçtan sonra öyle yüksek bir tempo da göremiyorum doğrusu...

Çoğunuzun hoşuna gitmeyeceğini bilerek gönderiyorum bu postu. ''Canım ille bir ad koymak şart mı?, o dediklerinin hepsinden ortaya karışık bir şey oynuyoruz işte!'' cevabını verecek çok kişi vardır, tek argümanları puan farkıyla liderlik. Ben oynanan futboldan bahsediyorum ve şu anki futbol anlayışıyla bunun sürdürülebileceğinden ciddi endişelerim var...Tudor' la bir alıp veremediğim olamaz, bilakis başarılı olmasını çok isterim, onu da söylemiş olayım da saçmalamasın bazıları..

Iste ben de lig basindan beri bunu diyorum. Bunlari kazanmamiza ragmen dedigim icin cok tepki gördüm. Hala da fikrim sabit, belirli bir oyun planimiz yok. Hele hücum planimiz hic yok. Hersey cok dogaclama gerceklesiyor. Bunu zorluk derecesi yüksek maclarda cok daha iyi gördük, zaten ben de bu yüzden Antalya Fener Trabzon IBB Besiktas maclarini bekleyelim diyordum tam bir not verebilmek icin.

Amacim hakli falan cikmak degil. Ligin ilk haftalarinda da gördügüm seyi söyledim sadece.

Ben de senin gibi aynisini düsünüyorum oyuncu kalitemizin diger takimlara göre cok daha yüksek oldugu icin aldik maclarin büyük bir bölümünü. Tudor bugüne kadar teknik direktörlükten ziyade cok iyi kondisyonerlik ve belirli derece de "sportif direktörlük" yapti. Ben cok iddialiyim bu konuda Fener ve Trabzon macina her oyuncu orijinal pozisyonunda sahaya ciksa ve Tudor'un gereksiz asiri kontrollü futbol düsüncesinden uzak kalsak en az 4 puan alirdik 2 mactan.

Herifin açıklamaları bile korkakça.

Arda'yi istiyorsa; furboldan anlamadığını birkez daha kanıtlar.

Yok arda'yi istemiyor ve bunu da açıkça dile getiremiyorsa; o zaman da yönetimin kuklası olduğunu kanıtlamış oluyor.

Öyle bir hoca düşünün ki;tolga benim kilit oyuncum diyor.

Senin oynatacağın oyuna da sanada lanet olsun.

Gerçek Kaptan NANDO!

Transfer döneminde bonservisi elindeydi, doğruysa bizim yönetim ilgilenir gibi oldu bir ara. Sonra dangalak twitter tayfasının ''İstemezük!'' nidaları ile konu kapandı, hatta kendisi de sitem etmişti aleyhindeki yazılara.

O zaman da demiştim; skor katkısı elimizdekilerin hepsinden yüksek olması muhtemel, en verimli yaştaki bir kanat oyuncusu boştayken kaçırılmamalıydı. Yabancı oyuncu yine alınırdı da mesela bir halt olmayacağı belli Sinan, takıma girmesi zor Emrah ve birkaç gol atınca menajeri vasıtasıyla defalarca kazan kaldırmaya yeltenmiş Yasin elden çıkarılırdı...

Benzer şekilde bonservis free Castro ve Titi nin de alınmasını istemiştim. Onlar için de çöp muamelesi yapıldı tabi. Adamlar çatır çatır top oynuyor. Maicon-Titi tandemi, ve Belhanda-Ndiaye den birinin yerine Castro ile çok daha oturaklı bir takım izler, üstelik tasarruf yapmış olurduk...

Real-PSG-City değiliz ki hep pahalı adamlar alabilelim...

evet

ömer sen en son bundan bişey olmaz modundaydın yanlış hatırlamıyorsam ne ara çok üst düzey hoca olur moduna geldin :D başakşehir ve beşiktaş maçları sonunda kendisi ile ilgili kesin bi kanaate varmak daha doğru şuanki zorlu maç performansları,oyun okuma,oyuncu değişiklikleri rezalet nitekim

Tam öyle değildim. Bir takım eleştirilerim vardı hala var. Yoksa hoca konusunda Sneijder mevzusu süreci ve büyük maçlar dışında olumluyum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt