Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, beIN Sports'ta Soruları Yanıtladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca 1-2 eksiğini tamamlarsa çok üst düzey bir hoca olabilir.
ömer sen en son bundan bişey olmaz modundaydın yanlış hatırlamıyorsam ne ara çok üst düzey hoca olur moduna geldin :D başakşehir ve beşiktaş maçları sonunda kendisi ile ilgili kesin bi kanaate varmak daha doğru şuanki zorlu maç performansları,oyun okuma,oyuncu değişiklikleri rezalet nitekim

kesin olarak istiyorum veya istemiyorum demiyor açık kapı bırakıyor ardada.

birde bana özellikle büyük maçlar hususunda ders almamış gibi geldi.

Geriye sadece Emrenin yuvaya dönmesi kalır. <3
b2e06e24ad60b8c15ca3034bee26c3eb.jpg

Dostlarimizi yanlis yonlendirmeyim ,

Sansarin hoca Ardayi istermi sorusuna

Tabiki isterim begendigim 1 oyuncu demistir.

Onun öncesinde söylediklerini dikkatle dinlediyseniz istemediğini ima etti. O kadar net soruya “ben o oyuncuyu istemiyorum” diyecek teknik direktör dünya üzerinde yok. Türkiye’nin en önemli oyuncusunu Barcelona’da oynayan! Oyuncuyu istemiyorum diyemez.

Tudor konusunda ben rahatım. Arda’yı istemediğine eminim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hay sizin su büyük maclariniza tüküreyim. Nasil kompleksiniz var arkadas büyük mac diye diye? Nedir bu kompleks?

Birakin adam isini yapsin, önemli olan sezon sonu ne olup bitecegi. Bu sezon sonu degil, 2-3 sene sonra takimin nerde olacagi. Yoksa öyle 1 sezon kupa alip 4 sene yatmasini ögreniriz bu gidisle.

Tutturmus millet büyük mac diye. Evet ortada bu maclarda basarisizlik söz konusu. Ama diger yandan bu takim lider. Fazla aglamayin.

Sözüm özellikle twitcilere, 2 dk. baktim, sacmaliyorlar.

Hay sizin su büyük maclariniza tüküreyim. Nasil kompleksiniz var arkadas büyük mac diye diye? Nedir bu kompleks?

Birakin adam isini yapsin, önemli olan sezon sonu ne olup bitecegi. Bu sezon sonu degil, 2-3 sene sonra takimin nerde olacagi. Yoksa öyle 1 sezon kupa alip 4 sene yatmasini ögreniriz bu gidisle.

Tutturmus millet büyük mac diye. Evet ortada bu maclarda basarisizlik söz konusu. Ama diger yandan bu takim lider. Fazla aglamayin.

aha da zincirlerinden kurtulmuş HD

hulkplanet.jpg

Aferin Hakan

yılın postu desek yanilmayiz

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt