Tudor: "Beşiktaş maçını kazanırsak bize kupa verecekler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam gibi çıkıp desen ki hata yaptım, yanlış analiz ettim, bir kişi çıkıpta nasıl hata yaparsın demez, lider takımız, tabiki de hatalar olur deriz kabul ederiz. Hiç yoktan hatasını gördü deriz. Ancak adam gibi çıkıp konuşmak yerine kaypak kaypak açıklamalar yaparsan bugün aslında kötü performansı kimsenin çokta şeyinde olmayan Lato üzerinden sana mesaj veririz, yarın da sana aynı muameleyi ederiz. Karşında salak yok senin, sen her ne kadar karşındaki taraftarı salak görsende. Bilmiyorduk sanki hangi maç hangi puan AMK gazetesi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu açıklamar sonrası, kendi yediği haltlar yüzünden Kritik maçlarda kaybetmeyi geçtim bizi rezil eden bu Adamın, Galatasaray ile ilişiğini kesmeyen yönetime yazıklar olsun.

Bu saçma açıklama hakkında yazacaklarımı kendi konusuna yazdım da Allah aşkına haftaya derbi varken böyle açıklama mı olur? Bu resmen mağlubiyet için şimdiden kılıf uydurma, bu açıklamayı okuyan oyuncu kendini nasıl hisseder? Td dediğin oyuncusuna güven verecek, sen çıkıp böyle açıklama yaparsan oyuncu da şimdiden mağlubiyet havasına girmez mi? Cidden şaka gibi biri şu herif

Oldum olasi TDnin ne dedigine bakmam
Basinla kendi arasinda birsey genel olarak gozlemledigim iyi idare ediyor basinin saldirilarini. Haksizken gecistirmesini biliyor, hakliyken T geciyor. Bu laflara kizacaksaniz isiniz zor

tudor bence dogru konusmuş ama Galatasaray teknik direktörü korkak değil cesur olmalı derbilerde.hamza bile derbi kazandı.keza prandelli...sende kazanırsın,yeterki doğruları yap.

Adam gibi çıkıp desen ki hata yaptım, yanlış analiz ettim, bir kişi çıkıpta nasıl hata yaparsın demez, lider takımız, tabiki de hatalar olur deriz kabul ederiz. Hiç yoktan hatasını gördü deriz. Ancak adam gibi çıkıp konuşmak yerine kaypak kaypak açıklamalar yaparsan bugün aslında kötü performansı kimsenin çokta şeyinde olmayan Lato üzerinden sana mesaj veririz, yarın da sana aynı muameleyi ederiz. Karşında salak yok senin, sen her ne kadar karşındaki taraftarı salak görsende. Bilmiyorduk sanki hangi maç hangi puan AMK gazetesi.

Tudor çok saçma açıklama yapmış ama böyle birşey de olmaz gerçekçi olalım. Adama karşı ön yargı çok büyük çünkü.

Yediği hurmalar Taraftarın tırmalanmadık yerini bırakmadı, çıkıp özür dileyeceği yerde ettiği laflara bak. Utanmaz arlanmaz!

Biz şu maçta Forveti olmayan takıma karşı senin geç müdahelen yüzünden gol yemediğimize şükrediyoruz, şunun ettiği laflara bak.

Son düzenleme:
Yenilginin yolunu yapmak da övgü alır olmuş ya pes doğrusu. Bu açıklamanın başka izahı yok evet belki rakiplerimizden 3 puan alamıyorum ama diğer maçlardan alabiliyorum demek istemiş ilkinin garantisi var da ikincisinin yok maalesef.

Üst Alt