Tudor: "Beşiktaş maçını kazanırsak bize kupa verecekler" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tudor kovulsa yerine daha vasatı gelecek. Şu açıklama tam anlamıyla bir rezillik. Kovulsun diyemiyorum yerine Cihat Arslan falan gelecek ama Galatasaray teknik direktörü böyle çapsız açıklamalar yapmamalı.

Derbi demek ikili averaj elde etme demek.
Derbi demek 3 puan değil 6 puan demek.

Bu hocanın vizyonu Galatasaray standartlarına uygun değil. Karabük'e geri verebiliriz.

Nasıl böyle rahat bir şekilde yenileceğiz 3-0 felan diyebiliyorsun aklım almıyor gerçekten BJK kim oluyor de sana ve senin gibi düşünenlere bu hissi ve korkuyu sağlıyor yazık gerçekten çok yazık bizim fener ile oynayacağımız maç içinde herkes fark atacağız felan diyorlardı ev sonuç ne oldu gördük derbi maçların havası farklı olur kimse sonucu kestiremez önceden.

Takımıma sonuna kadar güveniyorum şartlar ne olursa olsun biz Galatasarayiz biz korkmayiz anca rakip takım korkar özelikle bu rakip BJK"deSaygılar

başakşehirden 5 yiyeceğimizi de sen ve senin gibiler kestirebiliyordu sanırım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu maçlarda 1.5 puan almıyoruz da haftaya kazanırsak BJK ile 9 puana çıkacak fark, kaybedersek 3'e inecek. 6 puanlık maç işte neyin tribine giriyorsun?

böyle sert çıkış şarttı. Hafif buldular hocayı,en ufak şeyde hakaret ediyor medya. Eskiden sırf medyaya inat taraftar sevmese bile camiada o kişiyi sahiplenirdi. Ancak şimdi medyaya daha çok gaz veriyor taraftar. Yazık.

Bu maçlarda 1.5 puan almıyoruz da haftaya kazanırsak BJK ile 9 puana çıkacak fark, kaybedersek 3'e inecek. 6 puanlık maç işte neyin tribine giriyorsun?

Puan farkı 9 çıkıyor ve derbileri bitiriyoruz 3 tane anadolu takımı kalıyor.

Hani bu kadar yüksek avantajı elde edebilecekken Galatasaray teknik direktörünün çıkıp şimdiden yenilgiye bahane hazırlamaya başlaması acı verici.

başakşehirden 5 yiyeceğimizi de sen ve senin gibiler kestirebiliyordu sanırım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Daha oyunanmamis maçın üzerinden senin yaptığın şekilde takımim hakkında asla yorum yapmam kendi adıma ayrıca Başakşehir'den kim 5 yiyeceğimizi düşünüyordu ? Neyse polemiğe girmem sizinle benim adıma çok tehlikeli bı durum sonuçta rütbe sahibisiniz her türlü zarar ve haksız çıkarım

Önceden de demiştim. Hoca bu tarz konuşursa ne camia ne oyuncular kenetlenemez. Bu adamda bariz Hamzaoğlu inadı var ve kendini yiyecek.

İlla açıklama yapacaksan bu sefer kazanacağız de kime tepki koyuyorsun seni oraya getiren taraftar seni oradan göndermeyi de bilir, hayatında kimsenin vermediği kadroyu kurdurduk sana Östere elendin arkanda durduk HANGİ HAKLA TRİP ATIYORSUN ULAN?

Daha oyunanmamis maçın üzerinden senin yaptığın şekilde takımim hakkında asla yorum yapmam kendi adıma ayrıca Başakşehir'den kim 5 yiyeceğimizi düşünüyordu ? Neyse polemiğe girmem sizinle benim adıma çok tehlikeli bı durum sonuçta rütbe sahibisiniz her türlü zarar ve haksız çıkarım

Tudorun büyük maç istatistiğine bakarsak bjk maçı için çok umutlanamıyoruz işte.

5 yiyecegimizi düsünen yoktu. Yani bu kadarinin olacagini hic kimse tahmin bile edemiyordu, 5 yiyecek bir kadroya sahip degiliz. Bunun hic bir aciklamasi olamaz.

Ama buradaki insanlarin büyük bir bölümü kaybedecegimizden emindi haftalar önce.

Hala daha sinirim geçmedi, Galatasarayın başında biri nasıl böyle bir açıklama yapar, hemde o maçların tek suçlusu kendisi olmasına rağmen?

Üstelik Haftaya kazanamaz ise bu açıklamaları rakiplerimiz kullanıp Galatasaray ile alay edecekler, Galatasarayın başında ki biri nasıl böyle malzeme verir aklım almıyor.

Üst Alt