Tudor: "Beşiktaş maçını kazanırsak bize kupa verecekler" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Büyük maç kazanmamasını hiç dert etmiyorum şahsen. Puan farkı böyle oldukça(başakşehir hariç) hiç sıkıntı yok. Bütün derbileri kaybetsin. Ama oyuna müdahale sıfır, değişiklikler fiyasko, ilk 11 tercihleri ve sistemle sürekli oynaması soru işareti. Tamam aksilik olur, büyük maçlarda sorun yaşarsın, kaybedersin ama müdahale etmezsen, çaban olmazsa taraftar seni eleştirir. Tek derdimiz büyük maç kazanmak değil. Tudor anlamamış olayı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslinda oradaki muhabirlerin sucu yok , hedef yanlis ama tudor da anca onlara konusabilir , bu yuzden belki sahsi olarak haketmedikleri sozler ama basin temsilcileri oldugu icin kabak baslarina patlamis

ayrica ostersund maci ile bu ayni durum degil

burada kendi haricinde iki sampiyonluk adayina 6 puan fark atmis durumdasin , ostersund durumu bir sondu , tukenisti

bugun puan kaybi yapip da sampiyonluga veda etmis olsaydik ben de yavuz hirsiz ev sahibini bastirir yorumu yapardim ama su an sirf vurmaya oynuyor basin

amac da tudor degil amac galatasaray . Yutmayin bu zokayi

Bjk maçı 3 puan değil 6 puanlık maç keza başakşehirde,bu adamın harbi kafası çalışmıyormuş

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dünyanın en abuk basın toplantısıydı bir girişi var zaten amerikan gansteri sanki "HA" gibi nidalarla artist artist egolu konuşmalar ben bu rezalet toplantısını österşund toplantısının rövanşı olarak sayıyorum o yüzden fazla irdelemeyeceğim.

dünyanın en abuk basın toplantısıydı bir girişi var zaten amerikan gansteri sanki "HA" gibi nidalarla artist artist egolu konuşmalar ben bu rezalet toplantısını österşund toplantısının rövanşı olarak sayıyorum o yüzden fazla irdelemeyeceğim.

Kaybetseydik 35-40 kişi olurdu şimdi 5 kişi görüyorum dedi orası iyidi

Turkiyede aptalca kliseler var

* bu mac 6 puanlik mac
* derbilerin sonucu belli olmaz
* kolej havasi , takim kimyasi
* mac secme
* x hakem iceride disarida farkli mac yonetiyor

sunlarin herhangi bir tanesinin ingilizce karsiligi bir united , arsenal , chelsea forumunda var midir ?

this is a 6 point game
college team , players choosing games
martin atkinson referees different locally and internationally

etc etc

sacmalamayi acilen keselim . Su pozisyonda tudoru kovmak istedigimizi ispanyol , ingiliz , alman forumlarini trolleyip yazin bakalim idiot ile baslayan hangi sifatlari yapistiracaklar yuzunuze

Aslinda oradaki muhabirlerin sucu yok , hedef yanlis ama tudor da anca onlara konusabilir , bu yuzden belki sahsi olarak haketmedikleri sozler ama basin temsilcileri oldugu icin kabak baslarina patlamis

ayrica ostersund maci ile bu ayni durum degil

burada kendi haricinde iki sampiyonluk adayina 6 puan fark atmis durumdasin , ostersund durumu bir sondu , tukenisti

bugun puan kaybi yapip da sampiyonluga veda etmis olsaydik ben de yavuz hirsiz ev sahibini bastirir yorumu yapardim ama su an sirf vurmaya oynuyor basin

amac da tudor degil amac galatasaray . Yutmayin bu zokayi

büyük resmi gören değerli 1 kongre üyesi abimiz

Büyük maç kazandırmasın şampiyon yapsın yeter diyen arkadaşları anlıyorum, haksız değiller, ben de öyle düşünüyorum. Feneri, Bjk'yi yenip şampiyon olamazak hiç bir anlamı olmaz, doğrudur. Mühim olan şampiyonluktur. Esasında benim için önemli olan CL oynamaktır.
Ama bu zihniyetteki adamla CL'de kaç puan alırsın? Bence evinde 2 beraberlik alırsın belki, o kadar. Bunları da düşünmek lazım.
İlk dediğimi savunan arkadaşlar bu sene şampiyon yapsın sene sonu şutlarız CL'de başarı getirecek bir adam getiririz diyorlarsa anlayışla karşılarım.
Ki bize Karabük'ten geldiği zaman, Karabük ile büyük takımlara karşı galibiyet, puan alabiiliyorsa bizim ile de ileride CL'de güçlü rakiplere karşı iyi işler yapabileceğini düşünmekteydim ama şu anda tam tersini düşünüyorum. Galatasaray takımının başındayken, Başakşehir deplasmanında kanat koymayan adam Real Madrid deplasmanına 10 stoper ile çıkar.

Geçen hafta Adebayor açıklaması, bu hafta derbilerin 6 puanlık maçlar olduğunun, daha da önemlisi mesaj maçları olduğunun farkında olmaması ve liseli ergen tribi atması(basına veya taraftara farketmez. 7-8 tane zorlu maçtan neredeyse pozisyona giremeden 2 puan alırsan taraftar da eleştirir, basın da. Galatasaray'a geliyorsan bunları göze alacaksın) tam kovmalık açıklamalar.

Haftaya Lato'yu oynatacak mı oynatmayacak mı onu çok merak ediyorum. Oynatırsa olası bir kötü sonuçta Galatasaray kariyerinin süresini kısaltır.
Şampiyon olur muyuz, oluruz, hala en büyük favori biziz ama bu adamla şampiyonluk kaçarsa da şaşırmam. Bjk maçını da kaybedersek şutlanmalı bence. İlk yarı Anadolu takımlarına karşı Antalya maçı hariç(Trabzon'u saymıyorum) puan kaybetmedik, o da kabul edilebilecek bir sonuçtu. İkinci yarı küme düşme korkusu sarınca bu takımları o tarz 2-3 maçta da puan kaybedebiliriz. O kayıpları derbiler ile telafi etmemiz lazım ama bu adamla olmayacak bu.

Beğendim Bir Mizah.

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

Galatasaray hocasına yakışmayan bir tarz ve açıklama. Haklı olabileceği bir konuda haksız duruma düşmüş. Kaldı ki büyük maçlarda ekstra korkak davrandığın için eleştiri alman normal.
İtalyanlar yapınca Taktik,
Tudor yapınca korkaklık mı oluyor ?

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

Turkiyede aptalca kliseler var

* bu mac 6 puanlik mac
* derbilerin sonucu belli olmaz
* kolej havasi , takim kimyasi
* mac secme
* x hakem iceride disarida farkli mac yonetiyor

sunlarin herhangi bir tanesinin ingilizce karsiligi bir united , arsenal , chelsea forumunda var midir ?

this is a 6 point game
college team , players choosing games
martin atkinson referees different locally and internationally

etc etc

sacmalamayi acilen keselim . Su pozisyonda tudoru kovmak istedigimizi ispanyol , ingiliz , alman forumlarini trolleyip yazin bakalim idiot ile baslayan hangi sifatlari yapistiracaklar yuzunuze

6 puanlık maç vardır,belki kolej de olabilir ama referee different locally and internationally kesin yoktur ondan eminim. :D

Üst Alt