Tudor: "Beşiktaş maçını kazanırsak bize kupa verecekler" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Teknik taktik olarak tartışılır da dün akşam basın toplantısına girdisi çıktısı baya bir sürdü. Östersunds maçının rövanşı gibi oldu biraz. Çok doğru tespitleri de var yer yer. Yalnız bu kadar konuştuktan sonra haftaya Bjk karşısında "kötü oyunla" mağlubiyet alırsa çok daha sert saldıracaklar. Umarım bu hırsı olumlu anlamda yansıtır takıma.

Suraya cok katildim . Genclere 5 attik ayni kadroyu cikardim , basaksehirden 5 yedik ayni kadro , demediginiz kalmadi

bu tesbit cok hakli

isleyen duzeni bozma , bak takim oynuyor karisma denmiyor muydu ?

Suraya cok katildim . Genclere 5 attik ayni kadroyu cikardim , basaksehirden 5 yedik ayni kadro , demediginiz kalmadi

bu tesbit cok hakli

isleyen duzeni bozma , bak takim oynuyor karisma denmiyor muydu ?

Yav Gençlerbirliği'nin ölmüş ağlayanı yok.O takıma hangi taktikle çıkarsan çık ilk golü attın mı zaten 4-5 olur.O maç Başakşehir için bir ölçü mü olur Allah aşkına.Bu nasıl mantıktır.2 hafta vakti vardı bir de maça çıkmadan önce.2 hafta oturmuş oturmuş düşünmüş ben aynı taktikle çıkayım demiş.Gençlerbirliğinin ne halde olduğunu çözemeyecek kadar da mı cahil bir adam bu başımızdaki

Taraftar kendini nimetten sandigi icin Latoyu da oyundan cikarttirir herifin laflarini da ustune alinir. Niasseden de bizi 10 milyon euro zarar ettirir icabinda

Yav Gençlerbirliği'nin ölmüş ağlayanı yok.O takıma hangi taktikle çıkarsan çık ilk golü attın mı zaten 4-5 olur.O maç Başakşehir için bir ölçü mü olur Allah aşkına.Bu nasıl mantıktır.2 hafta vakti vardı bir de maça çıkmadan önce.2 hafta oturmuş oturmuş düşünmüş ben aynı taktikle çıkayım demiş.Gençlerbirliğinin ne halde olduğunu çözemeyecek kadar da mı cahil bir adam bu başımızdaki

Terim 2000 lerin basinda ornegin erzurumsporla leeds e , arsenalle antalyaspora , dortmund ile altaya farkli forvet sayilari ile mi cikiyordu

benim bildigim iki ismi lazim degil klasik forvet oynarlardi

solda ergun de hakan unsal da olsa , sagda capone olurdu genelde

uefa finalinda tek forvet oynayalim , ortaya capa olarak 2 adam ekleyelim filan mi deniyordu

ayrica su takim kucumseme isi yine basladi , Gs sampiyon olmazsa ya bjk ya basaksehir olmayacak mi ?

dalga gectigin o genclerbirligi bu iki takimdan 6 puan aldi

senin 5 yedigin basaksehirden gol yemeyerek yendi . Haftaya korka korka gidecegin bjk yi de yendi

Son düzenleme:
Terim 2000 lerin basinda ornegin erzurumsporla leeds e , arsenalle antalyaspora , dortmund ile altaya farkli forvet sayilari ile mi cikiyordu

benim bildigim iki ismi lazim degil klasik forvet oynarlardi

solda ergun de hakan unsal da olsa , sagda capone olurdu genelde

uefa finalinda tek forvet oynayalim , ortaya capa olarak 2 adam ekleyelim filan mi deniyordu

ayrica su takim kucumseme isi yine basladi , Gs sampiyon olmazsa ya bjk ya basaksehir olmayacak mi ?

dalga gectigin o genclerbirligi bu iki takimdan 6 puan aldi

senin 5 yedigin basaksehirden gol yemeyerek yendi . Haftaya korka korka gidecegin bjk yi de yendi
Bak bakalım deplasmanlarda ne yapmış :D iç saha dış saha ayrımı yapamayacak kadar futboldan anlamıyorsan benim yapacaklarım sınırlı sana karşı

Mala bak mala. Galibiyeti biz gectik 2 senedir yenilmemeni istiyoruz trabzon ve basaksehirden alacagin 1er puanla bugun besiktasa 8 basaksehire mac fazlasiyla 7 puan atmis olacaktin. Bu kadar da aptal bir herif.
Ayni sekilde gecen sene tek bir donemde besiktas-trabzon-fener-basaksehirden 1er puan cikarabilseydin 68 puanin olurdu o gaz ile kasimpasayada yenilmez galip gelir 71 puanla ligde 2. olurdun. Hepsini gectim olü trabzonuda yensen 73 puanin olurdu.

Besiktaşın ligi bitirdigi puan 77 yenilmeyip berabere kalsan 75. O ortasahasi olmayan takimla alabilecegin puanlar bunlar.
Gecen seneden farkimiz ne hic birsey

Basaksehirden tarihi fark ye, trabzona yenil, pardon fenerden 1 puan almistin.

Bu got kalkikligi nerden geliyor cok merak ediyorum. Gecen sene begenilmeyen beden hocasi 13. Haftada 26 puan toplamiş o begenilmeyen les kadroyla rezalet bir sonucu da yok.
Hic bir hocaya verilmemis imkanlar sunulmuş gecen seneden tek farkin 3 puan gelmiş film çeviriyor.
Evet besiktasi yenersen kupa veriliyor sampiyonlukta en buyuk rakibin o oldugu icin o 3 puan buyuk onem tasiyor

Olabilir ,Ihtimaldir ama sende anlatma sorunu oldugu kesin

cunku verdigin cevaplara gore cevap veriyorum yalnizca

ben sacmaliyorsam senden kaynaklidir
Ben sana Gençlerbirliği içeride kaç gol yemiş dışarıda kaç gol yemiş diyorum,sen bana biz iç sahada ne yaptık diyorsun.Bir de üstüne malca yorumlarına devam ediyorsun.Saçmalamaya devam edeceksen hiç alıntılama.Sen saçmala diye senden alıntı yapmadım.Adam gibi cevabını yaz ve işine bak

Bu havalar ne tudor?Geçen sene toplanan puandan 3 puan fazla topladın diye mi?Beşiktaş kötü ama sen bu gidişle başakşehire şampiyonluk verirsin.

Bak bakalım deplasmanlarda ne yapmış :D iç saha dış saha ayrımı yapamayacak kadar futboldan anlamıyorsan benim yapacaklarım sınırlı sana karşı

Bu mesajda "gol" kelimesi geciyor da ben mi goremiyorum ?

deplasmanda ne yapmis yaziyor ben de genclerin madem ev sahibi oldugu maclarda basaksehir ve bjk ye karsi aldigi galibiyetler kucumseniyor , biz gecen sene bu iki takima karsi 0 puan aldik dedim

gol yazsaydi ona cevap verirdim

Valla benim stilim bu , alinti yapip yapmamak senin takdirindir

gencler birligi buyuk takim yorumu sana ait , ben boyle bir dusuncede degilim

Üst Alt