Tudor: "Bruma saygısızlık yaptı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bruma saygısızlık yaptı"

Senin de üye oldugun o godugumun genel kurulunun sectigi zirtapoz baskan bozuntusu serefsiz dursun var ya, iste o herif cehennemim yolunu boylamadigi sürece, feristahi gelse iflah olmaz. Dursun + onu secen genel kurul cehennemliktir. Nokta oglu nokta. Serefsiz kere serefsiz dursun denen hain zirtapoz.
Bosuna kendini yorma renktas.
Bunlara küfür etsen, yüzlerine bile tükürsen karsina geçip yarabbi sükür derler.
Kongrelerine soktuklarim.

Kimse kusura bakmasında zaten takım bi brumaya bakıyorsa kepenk kapatalım maçlara çıkmayalım bruma olsa 3 olsa ne olacak bruma olmasa 5 olsak ne olacak önemli olan oyunculara dayalı düzen bitmelidir. Kime destek versek şımarıyor bruma her golden sonra rakip taraftara el kol bi hareket çekiyor bunları yapacağına çık takım oyuncusu ol defansa gel yardım et hocanın sözünü dinle ve kendini bir takım oyuncusu olarak geliştir ha ben takım oyuncusu değilim diyorsa gideceği ligler belli çin vs mls ligidir istiyorsa oraya gidebilir

Geçen gün Monaco - Juve macında mandzukic, dybala defansa sürekli yardım ediyor hatta higuain bile bir çok kez yardıma geliyor onu geçtim Real - Bayern maçında da lewandowski kaç defa defanstan top çıkardı. Evet hocanın da suçlu olduğu noktalar vardır ama en masumu bruma'yı uyardığı halde uymadığı için çıkarmasıdır.

Kimse kusura bakmasında zaten takım bi brumaya bakıyorsa kepenk kapatalım maçlara çıkmayalım bruma olsa 3 olsa ne olacak bruma olmasa 5 olsak ne olacak önemli olan oyunculara dayalı düzen bitmelidir. Kime destek versek şımarıyor bruma her golden sonra rakip taraftara el kol bi hareket çekiyor bunları yapacağına çık takım oyuncusu ol defansa gel yardım et hocanın sözünü dinle ve kendini bir takım oyuncusu olarak geliştir ha ben takım oyuncusu değilim diyorsa gideceği ligler belli çin vs mls ligidir istiyorsa oraya gidebilir

Geçen gün Monaco - Juve macında mandzukic, dybala defansa sürekli yardım ediyor hatta higuain bile bir çok kez yardıma geliyor onu geçtim Real - Bayern maçında da lewandowski kaç defa defanstan top çıkardı. Evet hocanın da suçlu olduğu noktalar vardır ama en masumu bruma'yı uyardığı halde uymadığı için çıkarmasıdır.

realde ronaldoya bakiyor
messisiz barca yoklari oynuyor?
örnek cok renkdasim

tudor asla büyük takım hocası olamaz. teknik, taktik falan bi kenara. sen egosu şişmiş futbolcu topluluğunu idare etmeyi bilmiyorsan olmaz bu iş. bruma geçen hafta yıldızlaşmış şişmiş belliki. sen 10.dakijada adamı çıkarıp hem takımı moralmen çökertiyorsun, maçı veriyorsun hemde kendi kariyerini çöpe atıyorsn. bu takımı anca morinho gibi yada imparator gibi hocalar adam eder. riki bile iyi idare ediyordu. takımı daha çok çalıştırmış olsaydı belkide hala zirveyi kovalıyor olurduk.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

realde ronaldoya bakiyor
messisiz barca yoklari oynuyor?
örnek cok renkdasim

Bahsettiğin adamlar şampiyonlar liginde dahi tek başına maçı aldırabilecek ve takım için 90 dk mücadele eden insanlar hatta yeri geldi mi messiyi de ronaldoyu da defansta görüyoruz brumayı daha avrupa platformunda bile görmedik süper lig de rakipler bizden 4-5 gömlek güçsüz defansa gelmese de idare edilebiliyor ama avrupa maçlarında sıkıyorsa bruma defansa gelmesin bakayım o maç kaç oluyor 4-5-6 oldu mu o zaman herkes brumaya sövmeye başlayınca aaa diyecek :D

Son düzenleme:
Dursun hic bir zaman Galatasaray baskanligina yakismayacak,Bruma yetenekli ama hic bir zaman avrupada üst düzey olmayacak,Tudor inanilmaz basarisiz duruyor ama ilerde italya ingilterede firsat bulursa bence iyi yerlere gelecek,tabi bizde sezonu tamamlamasi bile imkansiz gibi,o ayri

Dursun hic bir zaman Galatasaray baskanligina yakismayacak,Bruma yetenekli ama hic bir zaman avrupada üst düzey olmayacak,Tudor inanilmaz basarisiz duruyor ama ilerde italya ingilterede firsat bulursa bence iyi yerlere gelecek,tabi bizde sezonu tamamlamasi bile imkansiz gibi,o ayri
Yorumuna tamamiyle katılıyorum üstad

Adam haklı kardeşim bu kaçıncı hoca bu kaçıncı sistem bu oyuncu grubunu başta selçuk sneijder olmak üzere dağıtıp baştan adam gibi takım kuracaksın yoksa bu düzen böyle gider

Mancini, Prandelli, Hamzaoğlu, Denizli, Riekerink, Tudor kötü.

4 yılda toplam 250 milyon euro maaş ödediğimiz oyuncu grubu ak kaşık.

Bunu twitter'de kongre uyesi nazimcan yazdi

Bruma galatasaray'in geleceği , Tudor kim oluyor kariyerinin başında daha oyuncuları yönetemeyen adam.oyun anlayışını beğeniyoruz ama geçiş aşamasında önemli olan takımı puan yarısında tutmak oyunculardan faydalanmaktir.atarini kendi takımını kurduğunda yaparsın.

Bruma gözü kapalı 20m a satılacak adam tek başına parasıyla takım kurulur .

Tudor kariyerinin başlamadan bitmek üzerinde olduğunun farkında değil.

Galatasaray'dan kovulduktan sonra 3.sinif takımlarda kaybolup gidecek. Aynı Hamza gibi altın tepside sunulan fırsatı tepmistir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt