Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Tudor gitsin diyenler kim gelsin mesela başına bi onuda söyleyin bakalım öyle atıp tutmayın çok bilmişler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

:eek:ley:
Takım çalıştıranları geçtim Thomas Tuchel, Luis Enrique, Blanc bu adamlar boşta(hiç olmadı kebapçı da olabilir, o haldeyiz artık anla)...
Soruyu tersten soralım. Kim gelmesin :D

Aslında evet, hemde şu dakika çünkü görünen o ki Kritik maçlarda ve benim için sadece derbiler Kritik maçlar değil, daha kağıt üstünde kolay görünse bile bir çok kritik maçımız olacak, bir gelişme, ilerleme, hatalarından ders çıkarma eylemini gösteremeyecek.

Ancak gönderiler bile bir faydası olacağını düşünmüyorum, çünkü herhangi bir opsiyon göremiyorum. Fatih Terim, gelmez, hiç bir zaman sezon ortasında bir takımın başına geçmedi ve dünde yazdım, artık Türkiye'de takım çalıştırma düşüncesinde olduğunu düşünmüyorum. Bunun dışında Dursun gibi zayıf bir Başkan ile çalışmaz sanmıyorum. Şu anda bu takımı gerekli olan, bunca yatırım sonrası olmazsa olmaz olan şampiyonluğa taşıya bilecek tek opsiyon Terim ama imkansız.

Bu yüzden yapacak bir şey yok, tek ümit bana göre rakiplerin beklenmedik puanlar kaybetmesini beklemek, misal Beşiktaşın Akhisar'a karşı kaybettiği iki puan gibi.

BUyuk maclari test maci gibi deneme tahtasi yapmasindan dolayi, degisiklik icin fark yememizi beklemesinden dolayi, Basaksehir macinda resmen kanatsiz 70 kusur dakika beklemesinden dolayi bence gitmeli.

:eek:ley:
Takım çalıştıranları geçtim Thomas Tuchel, Luis Enrique, Blanc bu adamlar boşta(hiç olmadı kebapçı da olabilir, o haldeyiz artık anla)...
Soruyu tersten soralım. Kim gelmesin :D

Kabul de o adamlar gibi adamlarda geldi bu takıma onlara da gitsin dediniz ondan bahsediyorum , sabretmesini bilmiyoruz azıcık Galatasaray taraftarları akıllıdır diyorum hemen o gitsin bu gelsin tek bizde var bide italya da bu kadar td değişimi. Ya 4 puan öndeyiz Başakşehir dediğimiz takım 5 yiyelecek takım değil de ama öyle kolay kolay yenebileceğin takım değil bjk maçında adamların sahasında top oynatmadı bjkye unutmayın. Ben de kızdım Eren ile çıktı diye ama bu işler bizim gördüğümüz gibi değil ki sanki sanırsın lig ortalarındayız öyle bir kaos var.

Büyük maçları oynaya oynaya adam alışacak sabredin az ben De çok kızıyorum Tudora ama elinde ki malzeme bu yedekten sokacak adamı Yok ikinci yarı transferler olsun bak sen o zaman gör Galatasaray’ı yazıyorum buraya ... az sabredin olacak şampiyon çok rahat olacağız hemde

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kabul de o adamlar gibi adamlarda geldi bu takıma onlara da gitsin dediniz ondan bahsediyorum , sabretmesini bilmiyoruz azıcık Galatasaray taraftarları akıllıdır diyorum hemen o gitsin bu gelsin tek bizde var bide italya da bu kadar td değişimi. Ya 4 puan öndeyiz Başakşehir dediğimiz takım 5 yiyelecek takım değil de ama öyle kolay kolay yenebileceğin takım değil bjk maçında adamların sahasında top oynatmadı bjkye unutmayın. Ben de kızdım Eren ile çıktı diye ama bu işler bizim gördüğümüz gibi değil ki sanki sanırsın lig ortalarındayız öyle bir kaos var.

Büyük maçları oynaya oynaya adam alışacak sabredin az ben De çok kızıyorum Tudora ama elinde ki malzeme bu yedekten sokacak adamı Yok ikinci yarı transferler olsun bak sen o zaman gör Galatasaray’ı yazıyorum buraya ... az sabredin olacak şampiyon çok rahat olacağız hemde

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne sabrı ya? Anadolu takımımıyız biz? Bak Bayern'e sabır mabır dinlemedi koydu götüne tekmeyi Ancelotti'ye, şu an ligin anasını ağlatıyor... Barcelona, Real, Manu hepsi böyle. Büyük maçları oynaya oynaya kendini anca Anadolu takımında geliştirirsin. Takım için "Tudor'un Elindeki malzeme bu" dediğin için gülerler bir daha kullanma bence :D Bir sene geçti adam hala alışamadı trollemiyorsun değil mi :D

3 ay önce yazmışız. Hala destekleyenlere selam olsun. Şu malı o gün kovsaydık gelecek yeni td çok denyo bir şahıs olmadığı müddetçe yürüyerek şampiyon olurduk. Şu başımızdaki mal bu kadar korkak olmasa ve sürekli yeni icatlar çıkartmasa ona ragmen de olurduk. Bugün itibariyle sezon bitmiştir. Bu saaten sonra kovarsalar ekime kovmazlarsa ......

Senin de ..... ....... dursun.

Bjk maçından sonra gorucem hepinizi.

Bugün destek verenlerin alayı küfür edecek.

Tudor, linç edilerek gönderilmeli ki bir gün geri dönme ihtimali de kalmasın. Bu korkaklıkla potansiyeline (!) hiç ulaşamayacak basit Anadolu takımı hocası.

Bundan sonra kalmalı diyen takımın haysiyetini ve şerefini yok sayıyordur, çok net

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekme tokat dövülerek gönderilmeli hemde.Birde bunun gelmesi için kim destek verdiyse passo ligini falan iptal edeceksin.Bu kadar boş hocayı twitter baskısı ile getirmek mantıklı bir hamle değildi.Sizin sevmediğiniz riekerink bile bu hırvat stajyerinden iyidir.

Üst Alt