Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Terim gittikten sonra bir maç yönetmişlerdi Davala-Hasan ikilisi sanırım berabere gitmişti

Lakin baya pozisyona girmiştik tehlikeli olmuştuk hangi maçtı hatırlayamadım

Rize 1:1 bitmisti. Arena'ya ilk gittigim Galatasaray maci, hatta Türkiye de ilk gittigim macti.

Gercekten cok pozisyon harcamistik o mac. Rahatca 5-1 olacak mac 1-1 bitmisti. Bruma cok manyak oynamisti 3-4 gol atabilecegi maci es gecmisti. Engin atmisti bizim golü.

Tudor'un büyük maç kazanamamasindan daha önemli bir sorunu var. Deplasman karnesi berbat. Futbolcuların arenada oynadığı oyun ile deplasman apayrı oluyor. 31 deplasmanda 8 galibiyeti mi ne var.

Lap lüp lapalop ham hum şaralop @Hayri P. Cund @Rahmi Aslan

EyMznn.png

Tabi ki gitmeli. Dün akşamki rezaletten sonra savunulacak bir tarafı kaldığını düşünmüyorum. Lakin mevcut yönetimde bunu gönderebilecek cesaret yok. Takım lider kaybedilmiş bir şey yok denir devam edilir, bjk maçında da hezimet yaşarız yine kaybedilecek bir şey yok liderin 3 puan gerisindeyiz denir devam edilir, en sonunda liderin 10 puan gerisine düştüğümüzde akıllar başlara gelir lakin o saatten sonra artık çok geçtir.

Ha Tudor'dan önce çoktan gitmiş gereken bir başkan ve yönetim var o ayrı konu. Onların da son ayları artık şu saatte istifa etmezler. Biz bu seneyi Dursun ve Tudor'a rağmen bir şekilde kurtarabilmeli ve şampiyon olabilmeliyiz. Gerekirse kullan at tarzı bir hoca bulunsun hatta Yılmaz Vural olsun yeter ki bu sene bizi şampiyon yapsın. Bu sene çok önemli çok kritik bir sene.

Tudor gitsin diyenler kim gelsin mesela başına bi onuda söyleyin bakalım öyle atıp tutmayın çok bilmişler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kariyerindeki 26 büyük maçın 2 sini kazanabilmiş bu "teknik direktör". Yarın öbür gün son 5-6 haftaya başabaş girsek kim güvenebilir bu adamın kalan maçları kazanabileceğine ? Derhal kovulmalı,alanya maçına kadar bile zaman kaybedilmemeli. Beşiktaş maçına bu vasıfsızla çıkarsak en hafif tabirle geçmiş olsun.

Üst Alt