Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Tudoru taraftar getirdi rdas, hatirla sosyal medya kampanyalarini + Ismail rdasimiz ������

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Dursun'un da isine geldi zaten, kendi teknik direktör arasa Allah bilir Ziya Dogan'i falan getirirdi.

Tepkiler azalsin diye "bakin istediginiz teknik direktörü getirdim daha ne yapayim" diyebilip elestiri oklarindan biraz olsun kurtulabileyim diye Tudor'u getirdi zaten.

Dursun'un da isine geldi zaten, kendi teknik direktör arasa Allah bilir Ziya Dogan'i falan getirirdi.

Tepkiler azalsin diye "bakin istediginiz teknik direktörü getirdim daha ne yapayim" diyebilip elestiri oklarindan biraz olsun kurtulabileyim diye Tudor'u getirdi zaten.
Katiliyorum

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Her birinin kendi acisindan iyi gördügü hoca vardir. Kimine göre Mourinho, kimine göre Fatih Terim vs. vs.

Tudor olsun, Riekerink olsun farketmiyor.

Oyuncular mok gibi.

Ne yaparsan yap, hangi teknik adami getirirsen geitr. istersen hepsini birden getir. Bu oyuncularla bir mok olmaz.

Heleki bu yönetimle.

Her sene hoca degistirelim o zaman, sanki tek suclu tudor

Kadro kalitesiz, oyuncular yaşli, basariya doymuslar

Bu kadroyu kendisi kurmadi

Kendisine zaman tanimaliyiz

dizilis, ilk 11 ve oyun felsefesi acisindan hakikate varacagini umuyorum
fakat cok fena batirirsa da bizi dursundan kurtararak kulube faidede bulunur. her acidan win win vaziyetindeyiz

dizilis, ilk 11 ve oyun felsefesi acisindan hakikate varacagini umuyorum
fakat cok fena batirirsa da bizi dursundan kurtararak kulube faidede bulunur. her acidan win win vaziyetindeyiz

Bence Dursun yine siyrilmaya calisacak bu olaydan.

"Bakin Tudor Tudor diye tutturdunuz getirdim istediginiz adami daha ne yapayim" diyecek bu yüzsüz herif.

Çok çelişkili bir konu açıkçası. Şimdi dünkü maçı baz almamak gerekir sanırım çünkü dünkü maçta net olarak futbolcular Tudor'u sattı. Hafta içi bu takım değişecek söyleminden sonra futbolcu senin için oynamaz, bu çok acemiyce bir açıklamaydı kesinlikle. İstiyorum ki Tudor bu gereksizlerin alayını göndersin yeni bir takım kursun.

Gelegelelim Tudor'un yeterliliği konusunda da şüphelerim var açıkçası. Deplasmanlarda facia bir futbol oynuyoruz, sistemimiz belli değil. Yani Tudor'a yeni yapılanma emanet edilir mi çok kararsızım. En iyisi biraz daha beklemek.

ersun_yanal_in_mac_sonu_aciklamasi_h56096_5b9f7.jpg

ersun_yanal_ile_ipler_koptu_h56143_288d8.jpg

trabzonspor_3787.jpg

İrdeleyelim derim

Yahu kardesim kadro kalitesiz diyip durmayin yahu yeter yani kalitesiz kadro ama sutta cekemiyor degil mi. Ilk sutunu 70te oyuna soktugun podolski attiysa oturup dusuneceksin.
Elinde sneijder varsa kanatta bruma ve garry varsa yasini forvet arkasina koymazsin bu ilk degil aynini birkac kere yapti.
Sifira inen oyuncun var orta acma ozurlusun forvetin eren oyun kurucun yasin adama hassiktir derler yani bu kadroyu sahaya suren hakeder.
Tamam mac mac farkli kadro kurulur olayin dogasinda vardir ama surekli keskin degisiklikler yapilmaz.
Begenmedigimiz hollandali zamaninda surekli ceza sahadina girip sut kovaliyorduk. Simdi sut yok guya defans calisiyoruz 3 tane kafa golu yiyoruz ama niye kafa sutuna cikmayi bilmeyen semih yuzunden, niye 1 aydir oynatmayip 5 mac sonra cekip gidecek chedjouya guvendigin
icin.

Macin tek sorumlusu tudordur. Daha onceki besiktas ve trabzon maclarinin sorumlusu oldugu gibi.

Hayir bu adam kendi kadrosunu kursa ne olacak yani. Karabukte kendisi mi almis al kullan demisler elinde cok iyi oyuncu portfoyu oldugunu nerden biliyoruz.

Destekledik guzel hamle hatta gec kalinmis hamle dedikte kardesimvsicip batirmak zorunda degilsin.
Ha gol at kazan kazanimiyorsan gol atamiyorsan yemeden maci tamamla. Ne ofans var ne defans ee ama onun kadrosu degil lan su kaybettigi 3 macta 11 defans oynatip gol yemeden mac tamamlasan 3 puan fazlan vardi ikinci ile kafa kafayaydin.

Ta ilk trabzon macindan sonra dedim lan su sictigimin topunu ver rakibe oynasinlar sagdan sola kaplumbaga hizinda mac cevirirsen mac kazanmiyorsun diye. Naptik basaksehir ve trabzon maclarinda ayni boku yedik.
Donduk hocayi degistirdik yine naptik top bizde kalsin vuhuhu yaptik besiktas, trabzon ve basaksehir maclarinda 6 ay onceki malligi tekrar yaptik.
Fener macinda da en az iki tane yiyip zirvede tamamlayacagiz.

Son olarak bilerek mac kaybettik emir geldi kaybettik diyen yonetim oldugu surece 2018 mayis ayinda yine bu maclarda galibiyet yuzu goremeyiz biz.

Son düzenleme:
Bu oyuncu grubu ile olmaz
Biraz bekleyelim yeni sezon için bir şansı hak ediyo derim ben.

iyi transfer yapilmayacaksa (ki yapilmayacak) herife de yazik olur zaten sneijderle arasi limonlu

Bence Dursun yine siyrilmaya calisacak bu olaydan.

"Bakin Tudor Tudor diye tutturdunuz getirdim istediginiz adami daha ne yapayim" diyecek bu yüzsüz herif.

taraftar o kadar istedi mi hakkaten, burda ben ve 5-6 kisi vardik da twitteri falan bilmiyorum. tudor bizi ve bjkyi yendigi icin zaten o ara sivrilmis bir tdydi, yani sadece taraftarin
dursun boyle bir dusunceye gark olursa umarim ki lisedeki elitlerin zoruna gider fanlarin istegine gore takimi yonetmesi. bence 1 td basarisizligini daha atlatamaz zaten kongredeki zirvalardan dolayi yara aldi

Üst Alt