Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Şu takıma, taktik dehası birini getir kariyeri varsa yazık olur.Hocanın kurt olması biseyi degistirmez degisen tek sey yakısıklılıgı olur.Malzeme yok elinde.Önce bastaki hırsızları gönderelim.Sırası geldiginde tekrar konusulur.

Tudor falan hikaye

bu takım içeride futbolcuların ,dışarıda yöneticilerin oyuncağı olmuş,biz de burada bunlardan medet umuyoruz

futbolcuların aldıkları ücretleri yayınlayıp duracaklarına yöneticilerin ya da kulüp çalışanlarının aldığı ücreti açıklasınlar

sonra da son 3 sene içinde yapılan transferlerde ödenen komisyonları hesaplara nasıl yansıttıklarını

Eren in Tolga nın ve Serdar ın pazarlık süreçlerini o paralara nasıl hangi koşullarda imza atıldığını

geçecekler bu işleri

kurban lazımdı bi tane attılar ortaya adamı, Adebayor un attığı gollerde 3 lü defans olsa ne olur 5 li defans olsa ne olur

Sorunu ne zaman milyonluk eşeklerde arayacağız?Tüm suç başta yönetim sonrada futbolculardır.Kaç tane hoca değişti ancak sonuç değişmiyor.Milyonluk eşekler değişmediği sürece başarı gelmez.Hoca değişiminden gına geldi artık.

Yönetim değişse olsa bir mucize dursun istifa etse yada kovulsa filan tudor riskine girilir mi bence sorunun özü bu?
malesef tudor o güveni vermedi taraftara..duygu eksikliği his eksikliği var donuk bir adam..luceyi hatirliyom geretsi hatirliyom futbolcularla diyaloğunu birde tudoru kiyasliyom tudor öyle değil..bize elindeki malzemeden maksimum verim alacak adam lazim.tudor icin GSARAY cok büyük sans ama o ben oldum havasinda senenin kadro planlamasini yapiyor.sözün özü ışık vermiyor su ana kadar..1 futbolcunun performansinda yükselme olmadi tudor geldikten sonra bu garip degilmi..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecen hafta bir roportaj yapmis onu okudum.
Adam sey demis 2000 jenerasyonu cok genc onlar ile ilgili karari sportif direktorumuzle konusuruz.
Sportif direktor
Sportif direktorumuz.
Direktorumuz.
Sportif.

Yazik nasil kandirdilarda

Valla basimizdaki rezil herif gitmedigi surece farketmez.

Millet burada agzi kopure kopure rieke sallarken diyordum riek gitmemeli problem o degil diye.

Nitekim gitti sonuc ortada. Takimda az cok isleyen seylerde artik islemiyor.

Dursun capsizi defolursa tudorda gitmeli ve yeni bir sayfa acilmali.

Dursun capsizi kalacaksa hic farketmez tudormu basimizda mudormu. Her sene kotuleyen kadro yine dahada kotuye dogru gider.

Sunuda belirtmemiz lazim. Tudor geldiginden beri malesef sinifta kalmistir. Cok sacma seyler yapiyor (3lu defans inadi, isleyen kanatlarin sistemden dolayi artik islememesi, tolga stoper, yasin 10 numara, cavanda stoper, oyuncu idare edememe, vs vs).

Son düzenleme:
Dursun gitmedigi sürece krali gelsin is yapmaz

Sadece Tudor icin demiyorum riekerink ve hamza döneminde de böyleydi

Dursun kaldigi sürece basari hayal

Tudor geldiğinde liderlikten 5 puan uzaktaydık. Beşiktaş ile evimizde derbi oynayacaktık. Fakat sanki biz "uzay takımıymışız(!)" da beden eğitimi hocası Riekerink yüzünden güzelim takım battı havası yaratılıyordu. Şimdi dönüp bakıldığında ise 5 puan geride takımı alan Tudor, takımı zirveden çift haneli puan farklarıyla geri düşürmüş, hatta fenerin bile arkasında kalmış durumda. Ama Riekerink'e göre şansı şu ki, şu ara oklar tamamen yönetimin ve futbolcuların üzerinde. Dolayısı ile fatura kendisine çıkmıyor. Kazandığı 3 maçın 2'sinde 90+ larda ölmüş ağlayanı olmayan Selçuk'un duran topları ile almış olması daha da vahim bir tablo çıkarıyor aslında ortaya.

Karabük performansı ile bazılarına umut verdiyse veyahutta ona güvenerek gelecek adına ümitlenenler varsa o daha da hazin bir durum olur. Karabük'e ara sıra iyi futbol oynatmak bu takımın hocası olmak için bir kriter olacaksa şayet, o zaman Mesut Bakkal'ı ekibimizin başına getirmek muhtemelen çok daha anlamlı bir iş olacaktır, zira kendisinin yönetiminde Karabük gerçekten de ligin flaş takımı olmuştu bir zamanlar.

Sadece teknik sebeplerle değil, gösterdiği adam yönetimi ile de hiç olumlu bir görüntü çizmedi şu ana kadar. En azından fener'i yenip ligi 3.bitirmeyi sağlarsa belki ileride o kadar da kötü hatırlanmaz. Bunu da kendisi için başarı sayabilir kanımca.

Gitse ne olacakki.Dursun varken Terimin falan geleceğini düşünenlermi var yoksa.Bundan çok söz ettim ama fener maçı kurtuluşumuz olabilir.Bu fırsat bir daha elimize geçmez.Umarım fener bizi farklı mağlup eder.Belki defolur gider yağ surat bir umut bekliyorum.

Su hayir diyenlere 2 tane sorum olacak. Buyuk ihtimal simdi hayir diyenler JOR a da hayir diyordu, Hamzayada, Manciniyede, Prandelli yede Denizliyede hayir demislerdir yuksek ihtimal...

1. Tudor gidince Tursunun kimi getirecegini veya getirebilecegini dusunuyorlar... Ancelottiyi felan veya hani artik kimi Galatasaray icin yeterli goruyorlarsa, dusundukleri kisiyi Tursunun getirecegine inaniyorlarmi ?
2. Her 6 ayda bir td degistirelim, istermisiniz?

NOT: Birkac eklenti yapmak istiyorum...

1. Tuchel, Klopp felan nasil basarili oldu, Dortmundun basina gecene kadar ne basarilari vardida yeterli bulundular? Biz Tudor a kendi takimini kurma sansi vermezsek adam nasil basarili olsun ?
2. Son 2 yilda kac TD degistirdigimizi biliyorsunuz degilmi? Sikebahceye dondugumuzun farkindasinizdir herhalde bu konuda ?

Son düzenleme:
Sevilla başkanı José Castro Carmona, Sampaoli'nin tazminatının €1.5M olduğunu açıkladı.

C9JT317XUAACpxX.jpg

Riekerinke millet saldirirken de yapmayin ana problem hoca degil bos olan baskanlik koltugu demistim, bugun de ayni.

Dursun gitmezse cacik olmaz ister Mou gelsin.

O yuzden once dursun defolacak :tekme::tekme::tekme::tekme::tekme::tekme::yenieek::tekme:

Üst Alt