Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Hıncal'ın dediği gibi, senin karşında ligin en skorer stoperlerinden uzun boylu Yalçını Josueye tutturuyorsun kornerlerde. Birde defansif eski topçu olacaksın.. geçiniz

Dün Juventus mac konusunda da yazmistim bu Barca da bizim gibi mal diye. Kornerde bizde nasil Josue rakibin en etkili kafa topcusu Yalcini tuttuysa Barcelona'da da ayni sekilde Mascherano Chiellini'yi tuttu, Higuain'i de Sergi Roberto tutuyordu. Pique de orta alanda bos duruyordu.

Demek ki sadece bizde olmuyormus bu akil tutulmasi. Hos Yalcin'a karsi Semihi veya Chedjou'yu versen bile nafile, daha kendilerine hayri yok bizim topcularin. Of of isimiz cok zor, köklü bir revizyon lazim bu takima. Muslera haric hic birinin gözünün yasina bakmayip yollayacaksin, ha ama bunu yapacak adam asla Dursun olmamali. Gelen gideni aratiyor resmen Dursun döneminde. Eren'i gördükce söve söve bitiremedigimiz Burak'i özlüyorum diyecegim neredeyse utanmasam.

tudora laf ederken rikerinki savunmayin da
tudorun kaybettigi 3 takima karsi ondan once 4 macta 3 kere kaybetmisiz digeri de rikerinkin verdigi bjk maci. sonra tudorun takimina da yenilmisiz falan. o arzuladiginiz al gulum ver gulum, rakip vasatsa bi sekilde kitleriz rakip fener, bjk, basaksehir, hatta konyaysa en fazla kendi sahamizda top ceviririz futbolunun geri donmesi ayni dizilisi sahaya surmesine ve takimin 1-2 mac alismasina yapar. sonucta o topu kimsenin sevmedigi hamza daha efektif bicimde oynatiodu

Tudor niye geldi niye gidiyor

Sorun bariz başka yerde

Başkası gelse de aynı bok olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayni fikturde riekerink döneminde ayni sonuclari aldik,bu oyuncu kadrosuyla bu kadar oluyor

Tudor'dan beklenti cöpleri temizlemesi yani riekerink'in yapamadigini yapmasi

Sabri balta diye aglayanlar baksinlar bakalim ne kadar süre almis bu 2 oyuncu

Aslında mevzu alınan skorlar değil. Yönetim biçimi bana bir garip geliyor. Tamam bazı futbolcuları kadroda düşünmüyor olabilirsin. Ama bunu halletme yöntemi, şu an uyguladığı yöntem olamaz. Sneijder'i, Podolski'yi, onu, bunu küstürerek mevcut sezonu da araya vermek değildir yönetim. Bu sezon oyunculardan maksimum verimi almaya çalışması lazımdı. Ama uyguladığı yöntem ile, seneye Avrupa kupalarına katılır mıyız, o bile meçhul hale geldi.

Bence antrenörlük, en çok da ego yönetme sanatıdır. Bu adam ego yönetme konusunda sıfır. Sen haklı olsan bile, Sneijder'e, Koray Günter muamelesi yapamazsın. Doğanın kanunlarına aykırı bu.

NOT : Dursun Özbek istifa !

NOT 2 : Not 1 gerçekleşmediği sürece, kim gelirse gelsin, başarı elde edilemez.

NOT 3 : Not 2 ye katılıyorum.

Son düzenleme:
Sneijder de o zaman (ve diger tepe oyuncularin hepsi) koray olmadigini gosterecek sezon boyu

adamin sozlesmesi opsiyonlu , neden sezon sonu kovulmak istesin , sneijder in de bir sezon daha sozlesmesi var , istemez mi ondan yararlanmak

eger bu ego savasina ,disiplin kastirmasina giriyorsa riko gibi emir eri olmak istememesinden

biz de hem oylesini kovduk hem de boylesini istemiyoruz , prandelli , rijkaard ve skibbeyi de oguttu bu format

Sneijder mevzusu da bos bir konu

Bjk macinda sans verdi cok kötüydü,trabzon macinda yine ilk 11'de sans verdi forum'da edilen küfürler ortada

Adam kafasina göre yedek birakmadi en önemli maclarda sans verdi ama fizik olarak eksilerde oldugu icin etkili olamadi

Sneijder hollanda milli takiminda da yedek,hollanda tarihinin en kötü kadrosu olmasina ragmen yedek

Aslında mevzu alınan skorlar değil. Yönetim biçimi bana bir garip geliyor. Tamam bazı futbolcuları kadroda düşünmüyor olabilirsin. Ama bunu halletme yöntemi, şu an uyguladığı yöntem olamaz. Sneijder'i, Podolski'yi, onu, bunu küstürerek mevcut sezonu da araya vermek değildir yönetim. Bu sezon oyunculardan maksimum verimi almaya çalışması lazımdı. Ama uyguladığı yöntem ile, seneye Avrupa kupalarına katılır mıyız, o bile meçhul hale geldi.

Bence antrenörlük, en çok da ego yönetme sanatıdır. Bu adam ego yönetme konusunda sıfır. Sen haklı olsan bile, Sneijder'e, Koray Günter muamelesi yapamazsın. Doğanın kanunlarına aykırı bu.

NOT : Dursun Özbek istifa !

NOT 2 : Not 1 gerçekleşmediği sürece, kim gelirse gelsin, başarı elde edilemez.

NOT 3 : Not 2 ye katılıyorum.

Kesinlikle sneijder podolski gibi adamlardan maksimum verimi alması gerekirdi.Keza adana maçında da podolski çok iyi oynamıştı tuttu bu adamı yedek bıraktı.Tudor iyi hoca olabilir lafım yok ama isim yapmış büyük oyuncuları yönetemezsen büyük hoca olamazsın.Fatih terim lucescu fatih terim gibi teknik adamlar büyük oyunculardan en yüksek verimi alarak bu başarılara ulaştı.

Yönetimsel anlamda ise belli ki birşeylerden de memnun değil oyuncular mehmet özbek gibi top görse bomba sanan birinden rahatsız olabilirler.Hatta şu kesilen cezalarında bu kötü oyuna etken olduğu söyleniyordu.O cezalar kesileli kaç ay oldu hala tahsil edilmeli madem o paraları alamayacaksın bu kadar rezil bir uygulama yapma bari.

Ben meseleye Galatasarayı bir tarafa bırakarak bakıyorum. Yani Tudor'un kariyeri açısından bakmaya çalışıyorum. Bu şekilde büyük bir kariyer yapması çok zor. Büyük ego yönetemeyen, sırasıyla Bruma, Sneijder, Podolski takışmaları yaşayan, bir hafta kadroya almadığını ertesi hafta ilk 11 oynatan ama en önemlisi de büyük bir takımda olduğunun farkında olmadan sürekli korktuğunu gösteren bir tavır O'nu yukarılara taşımaz.

Bizim sorunlarımız olduğu bariz. Rezil bir yönetim ve kadroya malesef korkak hoca da eklendi.

Edilmeli. Dursun'un getireceği hoca Jürgen Klopp, Thomas Tuchel, Guardiola vs. olmayacağına göre, gelecek adamın başarılı olma olasılığı, Tudor'dan yüksek değil. Geçen yılki kadroda kim olsa aynı şeyleri yaşardı. Bakalım bu sezon kadrosunu kendisi kursun. Neler olacak görelim derim.

Sans verilmeli kendi kuracagi takim ile cok isler basaracagina inaniyorum, sistemini otutursun bence gayet basarili olacaktir. Hersey yönetime bagli istedikleri oyunculari alirsa hersey olabilir. yok yönetim kafasina göre oyunca alirsa degil Tudor en krali gelse gene is yapamaz

Ali Naci Küçük: Tudor takımı Selçuk İnan'ın üstüne kuruyor. Muslera da kalede yeri garanti diğer isim.

DClkhs9XoAA-Oak.jpg

Derhal dehlenmeli.

Üst Alt