Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Ya Alper gözünü seveyim sen gercekten yapilan transferlerin Riekerink'in isteginin dogrultusunda yapildigina mi inaniyorsun da "Riekerink'in kendi kurdugu takim" diyorsun?

Ben sana söyleyim yapilan onca transferden belki ancak De Jong onun istegi ile alinmistir o da kendi vatandasi oldugu icin belki. Riek Serdar'i Eren'i falan nereden tanisin da illa istesin yahu, hepimiz biliyoruz ki Riek hocanin orada durmasinin tek sebebi herseye tamam demesiydi. Transferlere de tamam dedi iste.

Mesela Eren hic bir sekilde Riek'in düsüncesine uymayan bir forvet tipi. Biz hep pasa dayali oyun oynarken gittiler sagdan soldan ortalara havadan toplara ihtiyaci olan forveti getirdiler takima sirf Dursun'un kankasi Kasimpasa baskanina para yedirmek icin.
Kendi takımı değilse karaktersizin önde gideniymiş.

Aynı şekilde tudor'da senin dediğin olay gibi yaparsa oda en adidir.

Karakterli bir insan mevkisini göz ardı edip böyle iğrençliğin içine girmez.

İstediği adamları almıyosa seninde orda durmana gerek yok.
Riekerink'e gerekli zaman tanındı başarısız oldu, tudor için konuşmak yersiz geliyo bana. Kendi kafasında ki oyuncular kendi getirttiği oyuncularla oynamak çok farklı bişey.

Ne biliyoruz bu takımın hocayı sabote edip oynamadığını? Daha önce yapmadılar mı, daha önce kaç hocanın ipini çektiler.

Ben bu oyunculara bakıp tudor için karar veremem kendi takımı değil bu.

TapaTalK

Riekerink'e gerekli zaman tanındı başarısız oldu, tudor için konuşmak yersiz geliyo bana. Kendi kafasında ki oyuncular kendi getirttiği oyuncularla oynamak çok farklı bişey.

Ne biliyoruz bu takımın hocayı sabote edip oynamadığını? Daha önce yapmadılar mı, daha önce kaç hocanın ipini çektiler.

TapaTalK

Adamin eline firsat gecmis, adam altyapi icin gelmisken A takimin basina gecme firsatini vermisler. Karaktersizlik ile ne alakasi var bunun yahu.

Riek kötü hoca aksini ben de iddia etmiyorum ama 10 numara adamdir benim gözümde.

Eger Tudor yazin kalirsa görürüz yönetim istedigi adamlari aliyor mu yoksa yine kendi kafasina göre adamlari mi dayatacak. Konusuruz o zaman yine.

Bence yine kendi istedikleri komisyon kokladiklari oyunculari dayatacaklar kulübe.

TapaTalK

Dunyada genellikle cok kariyerli teknik adam bile olsan takimin onemli cogunlugunu yonetim kurar. Mou veya pep bile kendi istedigi bir kac adami aldirabiliyor.

Faruk suren de "ben popescuyu aldim ister oynatirsin ister oynatmazsin" dedigini soyler hep.

Aysal da "sneijderi de alirim oynatacak hocayi da" diye bosuna dememistir. Romantizme gerek yok. Hayal aleminde yasamasin kimse. Milyonlarca euro kontratli topculari hicbir teknik adam kafasina gore yollayamaz. Anca yonetimin onay verdigi birkac ismi yollatirlar adin pep bile olsa.

Adamin eline firsat gecmis, adam altyapi icin gelmisken A takimin basina gecme firsatini vermisler. Karaktersizlik ile ne alakasi var bunun yahu.

Riek kötü hoca aksini ben de iddia etmiyorum ama 10 numara adamdir benim gözümde.

Eger Tudor yazin kalirsa görürüz yönetim istedigi adamlari aliyor mu yoksa yine kendi kafasina göre adamlari mi dayatacak. Konusuruz o zaman yine.

Bence yine kendi istedikleri komisyon kokladiklari oyunculari dayatacaklar kulübe.

Fırsat geçmiş her türlü ayakcılığı kabul etmiş işte bunun adı nedir can? :)

Sen orda teknik direktör vasfı ile bulunuyosun kendi takımını çalıştırman lazım, transfer sezonu yönetimin gelip sana sorması lazım kimin alınacağını. Sen yönetimin ayağına gidip hadi kimi alıyoruz dersen orda bi sıkıntı vardır zaten.

Aynı şey bu yaz transfer döneminde olursa tudor hemen istifasını versin. Gözümde bir değeri var anında silerim.

TapaTalK

Dunyada genellikle cok kariyerli teknik adam bile olsan takimin onemli cogunlugunu yonetim kurar. Mou veya pep bile kendi istedigi bir kac adami aldirabiliyor.

Faruk suren de "ben popescuyu aldim ister oynatirsin ister oynatmazsin" dedigini soyler hep.

Aysal da "sneijderi de alirim oynatacak hocayi da" diye bosuna dememistir. Romantizme gerek yok. Hayal aleminde yasamasin kimse. Milyonlarca euro kontratli topculari hicbir teknik adam kafasina gore yollayamaz. Anca yonetimin onay verdigi birkac ismi yollatirlar adin pep bile olsa.
Anlatmak istediğim teknik adamın davranış tarzı. Bende biliyorum yönetimin kurduğunu tabi ki :)

TapaTalK

Fırsat geçmiş her türlü ayakcılığı kabul etmiş işte bunun adı nedir can? :)

Sen orda teknik direktör vasfı ile bulunuyosun kendi takımını çalıştırman lazım, transfer sezonu yönetimin gelip sana sorması lazım kimin alınacağını. Sen yönetimin ayağına gidip hadi kimi alıyoruz dersen orda bi sıkıntı vardır zaten.

Aynı şey bu yaz transfer döneminde olursa tudor hemen istifasını versin. Gözümde bir değeri var anında silerim.

TapaTalK

Bence cok abartili düsünüyorsun bu konuda. Kusura bakma hic bir sekilde katilmiyorum ben.

Biraz empati yap kendini bir an Riek'in yerine koy. Böyle bir firsati kimse kolay kolay tepmez, buradan atip tutmak kolay sadece bizim icin.

Bence cok abartili düsünüyorsun bu konuda. Kusura bakma hic bir sekilde katilmiyorum ben.

Biraz empati yap kendini bir an Riek'in yerine koy. Böyle bir firsati kimse kolay kolay tepmez, buradan atip tutmak kolay sadece bizim icin.
Sonucu görüyoruz işte
Komisyon transferleri
Yönetimden futbol cahili kimselerin öneri verdiği topçular

Kahrolan biz olduğumuza göre riekerink'in ne kadar iyi bir insan olduğu pek umrumda değil. Bence sen bu konuda fazla acıyosun riekerink'e

TapaTalK

Riekerink yönetimin itaatkar kölesi olmasaydı bu transferlerin çoğu gerçekleşirmiydi

önce bunu düşünün

Eminim ki yönetimin istediklerini yapmak yerine yönetimin tek başına yaptığı transferlere karşı çıksaydı, taraftarın büyük bölümü anlayış gösterip Riekerink'in arkasında dururdu

Böylece de hem kendisini başarısızlığa savunabilirdi (benim karşı çıkmama rağmen şu transferler yapıldı) hem yönetim ve başkana karşı bir baskı kurulmuş olurdu

Galatasarayım ile ilgili bir kanıya varırken şu an hiçbir şeyden emin olamıyorum tamamen olağanüstü şartlar. Futbolcular gidik, yönetim ölü vs vs. O nedenle bu adama da git, kötüsün, kal iyisin diyemiyorum. Minimum kuralı, klübün en düşük varlığı başkan olunca diğer etmenlerin onun üstüne çıkabileceğini düşünmüyorum.

Hee gerceklesmezdi. Cünkü hocayi da taraftari da o kadar kafalarina takiyorlar ki.

Taraftarlar Dursun'un seyinin ucunda bile degil. Azicik bile umrunda olsaydi bugüne kadar bu kadar skandal yasamazdik.

Adam cikip taraftara neler dedi neler. Sacmalamaya da gerek yok.

Son düzenleme:
Duruş sergilerdi hiç olmadı can bunu anlamıyosun sen.

İyi bir insan
Evet bende iyi biriyim
Taraftara acı çektirdi ligde aldığı alamadığı oyuncular ile.

Bir tek hamza kendi istediklerini aldı oda vizyonsuz ezik çıktı.

TapaTalK

tudoru isteyenlere laf edenler aysali savunamaz
bu isin takipcisi olacagim

Ben bunu hep soyluyorum ama genel olarak . Yani tudor u dun isteyenler ve hatta "adama guveniyorsan 1,5 senelik yapmayip da neden sezon sonu bedelsiz fesih maddesi koyuyorsun" diyenler ile bugun "tudor la olmaz" diyenler ayni .

selcuktan nefret edenler ile selcukla 5 sene 3,5 milyon eurodan sozlesme imzalayani savunanlar ayni ..

bu yuzden insanlar kendi ideal uzaylarini yaratip o tip neticelere varmak istiyorlar

mesela istedigin an sneijder selcuk sabri kovabileceksin ama mali portresi olmayacak , sifira sifir kurtulabileceksin filan saniyorlar ,yorumlardan onu anliyorum cunku

tudora gelince . tudor diyelim ki super secim , oyuncuya dayali duzeni yikip floryaya disiplin getirecek .. tamam .. peki sen sozlesmeleri 2-3 er yillik devam eden selcuk ,eren , tolga gibi adamlar "sen bilirsin arkadas , ben kosmuyorum da kendimi zorlamiyorum da ,istedigin kadar debelen" dediginde ne yapabileceksin ?

yonetim bunlari gonderebilir mi parasini oynat oynatmaya odeyeceksin , cozum ne ?

ben cozumu soyledim , oyuncu kadrosundaki maliyetli adamlari sozlesme bitimine dek pamuklara sarip o gun geldiginde de alisenin oguz aykut olayi gibi aynen kovacaksin ,hic romantizm yapmadan

sneijder in 1 sene mi kaldi , istifade et ,suyunu cikar , posasini seneye at ... selcuk keza , hepsi icin gecerli

fakat kural 1 , ne olursa olsun sozlesme uzatma .. ayni salakligi hamitte yaptik mesela .. uzatma abi gonder , zaten sonunda parasini odeyip gonderdin ,ayni kapiya cikti ,daha cok zarar ettin hatta

ama bizim cok zeki yonetimler ,bunu yapmak yerine , gidip benzer maliyetlerde imzalar atip yeni belalari 3-4 er sene basimiza sariyorlar

Kesinlikle 1 sezon daha verilmeli.Adam bir kendi taktiğine uygun oyuncuları alsın,sezon öncesi kampını kendi metotlarıyla düzenlesin bakalım nasıl bir takım yaratıyor.
17-18 sezonunun ilk yarısından sonra zirvedeki durumumuza bağlı olarak yol vermeyi düşünebiliriz ancak.

Hıncal'ın dediği gibi, senin karşında ligin en skorer stoperlerinden uzun boylu Yalçını Josueye tutturuyorsun kornerlerde. Birde defansif eski topçu olacaksın.. geçiniz

Üst Alt