Tudor: "Kadro tercihi bana aittir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Kadro tercihi bana aittir"

Bu tarz bir yoruma karşı çıkmam, sonuçta bir fikir sunuyorsun. Belki de dediğin gibidir ama mevcut kadroda Bruma fark yaratabilen tek tük isimlerden. Hangi sistemi denersen dene, en azından kulübede bırakabilirsin, ama kadroya almamak çok daha radikal bir durum. Ben pek anlam veremedim doğrusu ve karara saygı duyulmanın ötesinde, kararı çok beğendiğini beyan edenler oluyor, benim samimiyetsiz bulduğum nokta o.

Samimiyetsiz derken basınından tut forumdakilere kadar bahsettiğim zihniyeti kastettim kişisel alma yani. Dışarıdan baktığında ben de her türlü kadroda tutarım ama dediğim gibi hocanın daha ilk kadro seçimi ve saygı duymak gerekiyo bana göre. Ki seçimde de teknikten öte birçok etken var. Belki Bruma herhangi bi sebepten tavırlıdır veya takımdaki sinerjiyi bozacağı düşünülmüştür. Hoca da heralde ben bu maçı kaybedeyim diye kadro yapmıyo sonuçta. Maçı kazanmayı bizden çok istiyodur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Eren ile Carole sakat mi ? Bu varken, neden su kesiliyor olayini hic sevmem. Ama Tudor´un oyuncu tercihlerine bu hafta yetmez, ama evet diyorum. Bruma´nin, Carole´un, Eren´in (eger son ikisi sakat degilse) kesilmesinden memnun olmadim. Hakan ise cok olumlu bir tercih oldu, ancak x paraziti de onun ile birlikte def edilmeliydi. Bunlar gözümde o ekstrem örnekler, ve takimda yerleri hic bir anda olmamali.

Selcuk, Podolski´de hem saha ici tavirlari, hemde performanslarindan dolayi, bana göre ilk kesilmesi gereken isimlerdi. (futbolcu olarak görmedigim haklan, ve x disinda onlar gözümde malum)

Tudor´un birseyler yapmasi iyi, ama tam anlaminda istedigim tercihler bunlar degildi. Devam etmesini diliyorum, umarim dogru yola dogru ilerler böyle böyle.

Chedjou´da Tudor ile yeniden bir opsiyon hala gelecektir. Chedjou soft oynuyor, ama cok güclü bir oyuncu. Tudor fizik gücten etkilenen bir hoca gibi. Cavanda icinde aynisi gecerli.

Carole basak macindan beri sakat Sneijder gibi. Eren de sakat sakat Kayseriye karsi oynamisti. Nüksetmis anlasilan.

Bakalim Selcuk ve Sabriyi'de kesecekmi

Samimiyetsiz derken basınından tut forumdakilere kadar bahsettiğim zihniyeti kastettim kişisel alma yani. Dışarıdan baktığında ben de her türlü kadroda tutarım ama dediğim gibi hocanın daha ilk kadro seçimi ve saygı duymak gerekiyo bana göre. Ki seçimde de teknikten öte birçok etken var. Belki Bruma herhangi bi sebepten tavırlıdır veya takımdaki sinerjiyi bozacağı düşünülmüştür. Hoca da heralde ben bu maçı kaybedeyim diye kadro yapmıyo sonuçta. Maçı kazanmayı bizden çok istiyodur diye düşünüyorum.
Yok kişisel almadım zaten. En son dediğin daha da akla yatkın bi seçenek, teknik sebepler bana mantıklı gelmiyor. Muhtemelen bu tarz bi durum oldu, yoksa pek de anlaşılır değil bu tercih.

Tapa

Macin sonucu ne olursa olsun ,oynanan oyun ne olursa olsun bugunku fikrinin arkasinda duran adama saygim sonsuz

ilk sayfadaki birinin yazdigi gibi doneklik edenler olacaktir denmis ya

onlari izlemeye aliyorum haberleri olsun simdiden ,sonra altinda kalmasinlar bugunku sozlerinin ,hesabi sorulur

Gözdağı vermek önemli de olası bi puan kaybı çok büyük yara olur bize.Onun dışında seneye sözleşmesi biten bi oyuncu Bruma.Zaten daha sözleşme imzalamadık bu tarz hareketler onun sözleşmeye imza atmamasına yol açabilir.Böyle hareketi Bruma'ya değil de Selçuk-Sabri-Semih gibi heriflere yap hacı.

Tudor hocami seviyorum ve destekliyorum ama net yanlis karar.

Bana kimse mucadele etmiyor veya geri yardim etmiyor diye brumanin alinmayip yanindan gecen topa ayagini bile uzatmayan selcuk beyzademizin alinmasini tudor hocamda dahil aciklayamaz.

Ayrica alirsin adami ama yedek birakirsin. Kadroya almamak cok malzeme verdi les basina.

Son olarak burada yuru be hocam diyen tayfanin buyuk bir bolumu rize maci kaybedilirse tudora sallayacagi bilinen bir gercek.

Hocanın kararıdır bekleyip göreceğiz

Ama bu karar zorunluluk dışı alınmış ise yani otorite amaçlı bir karar ise hoca yanlış yapmıştır.

Futbolda bazı adamlara imtiyaz vereceksin çünkü bu işin doğasında vardır bu tarz imtiyazlar

hakanı kadrodan çıkardın diye bazı oyuncular seni sabote edebilir dikkat et hoca baş harfleri Sabri Selçuk Semih bu 3S'e dikkat et.

Bugun bruma bu simarikliklari (eger varsa) yapiyorsa ve ceza gormuyorsa yarin yasin veya sabri yaptiginda da veremezsin

veya verirsin ama adam da "bana gore hava hos" der , madem adaletsizlik var ben de sozlesmem elverdikce yattigim yerden alirim parayi der

yanlis ya da kayirmaca hemen karsi refleksi doguracaktir

Tudor hocami seviyorum ve destekliyorum ama net yanlis karar.

Bana kimse mucadele etmiyor veya geri yardim etmiyor diye brumanin alinmayip yanindan gecen topa ayagini bile uzatmayan selcuk beyzademizin alinmasini tudor hocamda dahil aciklayamaz.

Ayrica alirsin adami ama yedek birakirsin. Kadroya almamak cok malzeme verdi les basina.

Son olarak burada yuru be hocam diyen tayfanin buyuk bir bolumu rize maci kaybedilirse tudora sallayacagi bilinen bir gercek.

sebep bu mu ki aciklasin

Bence sözleşme konusuda Bruma'nın kafasını kurcalıyor.Antrenman performansı nedeni ile alınmamış deniyor.Eğer Beşiktaş maçına kadar olan antrenmanlarda tekrar kendine gelirse ne alâ,yok eğer iş uzarsa sözleşmeyi de uzatmaz ve sezon sonu ayrılır.Temennim işin uzamaması...

Burda bi kaç arkadaş Tudor gelince taraftarın hemfikir olduğu 11'i sahaya sürerek şampiyon olacağız zannediyordu herhalde. Eğer başarı böyle geliyosa Tudora ihtiyaç yoktu o zaman. Taraftarın nabzını, düşüncelerini bilen bir kişi gayet de yeterli olurdu.
Galatasaray artık futbolcuların istediği gibi at koşturduğu bir yer haline gelmiştir. Bunun en somut örneğini kayseri maçında yaşadık, gördük. 90 dakika boyunca ne hucum yapabildik ne de defans, abartmıyorum ben hayatım boyunca bu kadar puana ihtiyacımız olupta bu kadar aciz bir Galatasaray daha hatırlamıyorum.Bunu sadece futbolcu kalitesiyle , taktikle, yada hoca farkıyla açıklayamassın bu floryadaki başıboşluğun, futbolcuya dayalı bir düzenin sahaya yansıması. Adam bu düzeni bozmak adına takımın belkide potansiyel olarak en büyük yıldızını kadro dışı bırakıyor, takımın diğer geri kalanlarına gözdağı vermek için daha sonuçlarını görmeden yerden yere vurmalar başlıyor. Sırf ben dedim, demiştim diyebilmek adına.

Üst Alt