Tudor: "Kadro tercihi bana aittir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Kadro tercihi bana aittir"

Tudor bize gelmeden önce kendisine sorulan ''3 büyüklerden kimi istersin'' diye bir soruya; Bruma, Quaresma, Kjaer demişti. Yani bizim takımdaki favori ismi Bruma. Bu yüzden bu hareketin bir gözden çıkarma hareketi değil, bir silkeleme, bir kendine getirme hareketi olduğunu sanıyorum.*Yine de maçtan sonra söyleyeceklerini dinlemek lazım tabii.

Burada yanlis veya dogru karar demek sacmalik. Daha once Galatasaray'dan Bruma'yi alirim diyen adamin Bruma'ya nester vurmasinin altinda baska sebep vardir. Bencil oynuyor diye basit bir sebep yuzunden nester vurmamistir. Bence daha ciddi bir sorun oldu oda otoriteyi saglamak icin boyle bir karar aldi. Mourinho gelse durup dururken Bruma'yi kesmez...

Zamana birakip ona gore degerlendirme yapmamiz lazim. Oyle klavyeden yanlis karar demekle olmuyor bu isler. Sonucta tum gun onlarla birlikte antreman yapan bizler degiliz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haftalardır ,Riekering acaba ne zaman çıkaracak bu adamı diye maçları izleyip durdum ama hiç çıkarmadı nedense.takımda herkes bunun farkında ve ruhsuzluğun nedenlerinden biri de hatta en önemlisi Bruma üzerinden takimda yapılan adaletsizlik.fenev maçından sonra bi şekilde ona mesaj verilmeye baslanmaliydi.geç kalındı ve biz sorunu hep Yasin de aradık ama bence sorun Bruma.

Takımın en büyük sorunu Bruma. Tudor'a bu tespiti yaptığı için teşekkür ederiz.

Maç sonundaki Tudor'un konuşmasına kadar bence hiçbirimiz kesin birşey söylemeyelim

Ama şu gerçekki Tudor yumruğunu masaya vurmuş

Normal şartlarda kadro dışı bırakılacak adam Bruma değil.. Tamam bazen saçmalıyor fakat takım aleyhine bariz hatalar yapmıyor. En azında topu ileride tutmak adına kendince bişeyler yapmaya çalışıyor.. Burada direk Selçuk'u kesse anlarım. Takım adına ne hucuma katılıyor, ne de defansa yardım ediyor. Topu öldürmekten başka bir işe yaramıyor; yaramayı bırak rakip oyuncu gibi kendi takımı aleyhine çalışıyor. Üstelik kaptan bu adam ve hiç bir katkısı olmamasına rağmen sahada her ne şartta olursa olsun kalıyor. Sürekli eleştirilmesi de cabası.

Ben zannetmiyorum Bruma üzerinde takıma gözdağı vermeye çalıştığını. Genç oyuncuya gözdağı vermek işin basitliğine kaçmaktır. Takımın kellefer adamına vereceksen o işte gözdağı olur. Neyse bekleyip göreceğiz.

Arkadaşlar kadro dışı bırakılmadı adam maç kadrosuna alınmadı..
Bu ikisini bir ayıralım Beşiktaş maçında 11'de yerini alacaktır bence..
İyi çalışırsa tabi hafta içi..

Üst Alt