Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

• Evet

Kullanılan: 30 30.6%
  • Hayır

Kullanılan: 68 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
Tudora sans verilebilir.Mevcut kadro adami sabote ediyor.Teknik direktor degismeye gerek yok artik.Kendi kadrosunu kurarsa degisiklik yapma sorunsalinin ortadan kalkicagini dusunuyorum.
Ama soyle birsey daha var dursun yonetimi gitmeden risk almaya gerek yok.Tudor, agirligini koyarsa yonetime eyvallah ama inanmam.

Maalesef Tudor da hayal kırıklığı oldu..

Kendi takımının ve rakip takımların gecmiş maçlarını iyi analiz edemediği , takim tertibi ve oyuncu değişikliği konularında buyuk hataları olması sebebiyle Tudor'a guvenim kalmadı.

Sanırım gelecek sene opsiyonluydu.. Kullanılmaz ve gider.

Tudor hayal kırıklıgı oldu. Ama olaya şöyle bakmak lazım.Bu adam otoriter.Transfer listesi olacaktır mutlaka.Yönetim bu adamı gönderirse, yerine tekrar sesi çıkmayan pısırık bi antrenör getirir.. Hiçbişey değişmez yani.

otoriter td olunca bir sey degismiyor ,sen selcuk ve sneijder gibi hem cok para kazanan, hem de etrafini etkileyen oyuncular , paralari da garantide

yani dogruyu yapiyor olmak ,takimin buna reaksiyonu olmadiktan sonra beyhude bir caba

Kolay kolay değiştirelim diyen bir insan değişimdir, Riekerink'in bile sezon ortasında gitmesine karşıydım ki hala da gitmeseydi keşke diyorum.
Ancak bu Tudor'a hiç ısınamadım, hiç sevemedim adamı. Hiçte güvenmiyorum kendisine, böyle bir adamı da istemiyorum haliyle takımın basında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzon da bu kadar başarısızlığa rağmen teknik direktörünü değiştirmedi ve arkasında durdular sonrasında da neler mi yaptılar; pereira, mas, yusuf yazıcı, olcay şahan gibi 4 oyuncuyu takıma monte ettiler mehmet ekici gibi sorunlu oyuncuları ve vazgeçilmez zanneden adamı kadro dışı bıraktılar ayrıca bir çok kazma oyuncuyla da yollarını ayırdılar sonra da Trabzon inanılmaz yükselişe geçti demek ki sorun teknik direktör de değilmiş hatta ersun potansiyelini göstermeye başladı kısaca oyuncu grubu değişince teknik direktör de istediği taktiği oynatma özgürlüğü oldu

Bizde de formül açık ve net belli sneijder, sabri, selçuk, semih gibi vazgeçilmez Galatasaray'ın çocuğu gibi görülen oyuncularla yolları ayırıp daha takım oyunu oynayan adamlar almalıyız tamamen 10 kişi beraber hareket etmeli 2 tane sağlam onazi ve okay gibi genç ve yetenekli adam yiyen adamlarımız olmalı başarı istiyorsak hocaya bu şansı vermeliyiz başka çaremiz yok ben sonuna kadar inanıyorum
dPaD0Q.png

Bu en güzel ve doğru yaklaşım olmuş.
Çok iyi hatırlıyorum Trabzonspor'lu arkadaşlarım ilk devre Ersun'a sövüp duruyordu şimdi ise çok seviyorlar :D :D

1. devre 2.devre Trabzonspor ve Ersun Yanal performansı bu konudaki en güzel örnek aslında.

Hem bu yönetimin getireceği teknik direktör kim olabilir ki? Hem de yeni hoca gelecekte takımı tanıyacakta oho çok uzun iş.

İyi yönetim,İyi kadro,İyi Teknik direktör üçlüsünün oluşması lazım başarılı olmak için.

Biz ilk 2 maddeyi es geçiyoruz ve sadece teknik direktör sihirli bişeyler yaratsın diye bekliyoruz ama olmaz. Şuanki kadroyu transfersiz başarılı yapacak tek TD yok dünyada.

Riekerink kalsaydı daha iyi olurdu diyenlerde çok adaletsiz konuşuyor. Ve kör öldü badem gözlü oldu durumu var. Riekerink varkende büyük maçlarda kötüydük, kendi sahamızda rezil haldeki trabzon'u yenemedik vs.

Bi kere Riekerink 2 transfer dönemi geçirdi ve 20 m € harcandı onun döneminde ama takım kalitesi geriye gitti. Tudor ise bir kuruş bile harcayamadı, devre arası gelseydi çok daha iyi olurdu aptal yönetim bunu bile akıl edemedi salaklar.

Riekerink takımdan gitmemek için Mehmet Özbek denen aptalın kuklası olmayı kabul etti. O açıdan Tudor ile Riekerink'in durumunu karşılaştırmak bana göre adil olmayan bir yaklaşım.

Tudor tespitleri doğru yapmış. Sağ sol bek, stoper,orta saha ve forvet istiyor. Yönetim adam olsun da iyi oyuncular alsın o zaman Tudor başarılı olur zaten bence.

Yeni gelecek hoca takımı tanıyana kadar yine bir sürü şey kaybederiz bence. Ve bu yönetimin daha iyisini getirebileceğini sanmıyorum.

Ama bence bunlar Tudor'u kovacaklar. Dursun ve Mehmet Özbek adlı 2 salak TD suçlu gözüyle bakıyordur şuan baş sorumlu bu 2 gerizekalıdır. 20 m € bonservis harcayıp takım kalitesini yerlere düşürmeyi başardılar. Bu salak yönetimle olacağı buydu normal.

Hayırlısı olsun.

Takımı Tudor'un kurduğunu düşünmüyorum sadece önerilen isimlere onay vermiştir veya karşı çıkmıştır. Türkiye burası.

Eğitim şart

Üst Alt