Tudor'dan Şampiyonluk Primi Uyarısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
297

Galatasaray'dan 1.5 milyon euro tazminat isteyen İgor Tudor yeniden sarı-kırmızılı ekibin kapısını çalabilir.

Sözleşmesinde "Ligi ilk 2'de bitirmesi halinde sözleşmesi 1 yıl uzar. Şampiyonluk primi 500 bin euro'dur. Şampiyonlar Ligi'ne kalınması durumunda 400 bin euro'luk prim almaya hak kazanacaktır" ibaresi bulunan Hırvat hocanın, G.Saray'a sezon sonunda bir dava daha açabileceği kulübe iletildi.

GELİN ANLAŞALIM!

Tudor'un Türk avukatı kulübe gönderdiği uyarı mektubunda, "İlk yarıdaki sonuçları düşünüsek G.Saray'ın başarısında müvekkilimin katkısı gözardı edilemez. Sezon sonunda yeni davalarla yüz yüze kalmamak açısından sizi ikale yapmaya davet ediyorum" uyarısında bulunduğu bildirildi.

A Spor

Şampiyon olacağımızı o kadar iyi biliyorlarki 1 haftadır lehimize bir tane haber çıkmadı:) alayını üst üste ko ya ca ğız!

Sözleşmeyi fesh ettiğinde zaten bu prim bedellerinden olmuş olmuyor mu ?

Sadece fesh bedelini vermemiz gerekir oda 400 bin euro mu neydi

Sattığın kadar al ve maaş bütçesini belli seviyenin altına çek şeklinde bir ceza geleceğini düşünüyorum ben.Gelirler bu kadar düşmüşken bonservisli adamlara çok yüklendiğimiz için bunun önünün kesileceğini sanıyorum.Maaşlar da çok yüksek onun da düşmesini isterler.Men cezası şayet bunlara uymazsak gelir

Ben degil bu islerle mesgul olan spor hukukcusu bildiriyor

ben yalnizca eger men cezasi alirsak umarim 1 seneden fazla olmaz diye temennimi yazdim

Üst Alt