Tudor'dan Şampiyonluk Primi Uyarısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
e6KzSG.jpeg

Daha önce söylediği bir şey gerçekleşmiş mi yoksa bir yerinden sallıyor mu

Bunu bilmiyorum , adama canli yayinda tudor ve batur altiparmak davalari yeni cikti , sorun olur mu diye soruldu , menejer konusu hayir ama oyuncu ve teknik adamlarla davalik olus ve yine fesih sonrasi odenmeyen para konusu ekstra problem yaratacaktir dedi

fikri soruldugunda da , hesap kitaba bakildiginda kisisel dusuncem tekrar bir senelik avrupaya gidememe cezasi bekliyorum dedi

Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp sunmayın yahu hele şöyle tv kanallarına çıkıp konuşan adamları dikkate almak ayrı facia.

Normal şartlarda men cezası almamız gerekiyor mu, evet çünkü istenilen şartları sağlayamadık. İstenilen şartları sağlayamadığı için tüm kulüplere ceza verildi mi yine hayır.

Dolayısıyla Uefa denilen rezil kurum FFP denilen mevzuyu haklı olarak kullanıyor olsa evet men cezası kesin denilebilirdi ancak sistem hala tam olarak oturmadığı için bir çok kulüp istenilen şartları sağlayamıyor.

En basiti her ülkenin para birimi farklıyken ve genelde dönen paralar euro iken sen her ülkeyi eşit değerlendirmemelisin, bir ton olumlu olumsuz yön var.

şampiyon olalım da verelim şu yarmaya parasını

sadakamız olsun , toması araya sokalım "Galatasarayda kimsenin parası kalmaz" desin reis tecrübeyle sabit hem

Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp sunmayın yahu hele şöyle tv kanallarına çıkıp konuşan adamları dikkate almak ayrı facia.

Normal şartlarda men cezası almamız gerekiyor mu, evet çünkü istenilen şartları sağlayamadık. İstenilen şartları sağlayamadığı için tüm kulüplere ceza verildi mi yine hayır.

Dolayısıyla Uefa denilen rezil kurum FFP denilen mevzuyu haklı olarak kullanıyor olsa evet men cezası kesin denilebilirdi ancak sistem hala tam olarak oturmadığı için bir çok kulüp istenilen şartları sağlayamıyor.

En basiti her ülkenin para birimi farklıyken ve genelde dönen paralar euro iken sen her ülkeyi eşit değerlendirmemelisin, bir ton olumlu olumsuz yön var.

Ben de nedense UEFA’nın bize fenere, beşiktaşa baktığı gibi bakmayacağını ve ceza vermeyeceğini düşünüyorum.

igor GS ye ceza yedirme peşine düşmüş kansızlarla orta hareket etmişe benziyor. Galatasaray'ın bu zorlu günlerinde hem selçukun menejerinin yaptığı hem bu igorun yaptığı sadece tesadüfle açıklanamaz.

Üst Alt