Tudor'un Geleceğine Karar Verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Geleceğine Karar Verildi!

Dursun ile en fazla 3. olabilir bu kulup, daha otesi icin kendimizi kandirmamiz gerek.
4 tane ilk 11 oyuncusu aldık + en az 4 tane daha fernando feguli kalitesinde adamlar gelecek..
bu kadronun ligi 1.veya 2.lik hariç bitirmesi dursun ve tudora rağmen imkansız..
lig başlasın üst üste 3 maç kazanalım bu defa şampiyonluk kesin algısı oluşur..
algılar değil gerçekler önemlidir..
maliyetleri eleştirilebilir ama çok iyi bir kadro kuruluyor bu kesin..

4 tane ilk 11 oyuncusu aldık + en az 4 tane daha fernando feguli kalitesinde adamlar gelecek..
bu kadronun ligi 1.veya 2.lik hariç bitirmesi dursun ve tudora rağmen imkansız..
lig başlasın üst üste 3 maç kazanalım bu defa şampiyonluk kesin algısı oluşur..
algılar değil gerçekler önemlidir..
maliyetleri eleştirilebilir ama çok iyi bir kadro kuruluyor bu kesin..
Cok fazla iyiyimser bakiyorsun renktas. Ya cok pozitif enerji dolusun ya da son 2 seneden hic ders cikartmamisin :)

Umarim dedigin gibi olur ama tarih bize baska bir sey anlatiyor. Keske her sey transfer ile halolsa ne kolay.

Dursun kendinden daha kalitesiz birini buldu.Kalmasını istemesi normal.Hırvat'i paratoner olarak kullanacak.

Hezimetler normalleşti. Galatasaray'da böyle şeyler olacak taş üstünde taş kalmazdı.
Ortada Galatasaray diye bir kulüp bırakmadılar ondandır. Daha 2015 yılında Hamza'ya rağmen şampiyonluğa yürürken bu kulüp fenerbahçelileştiriliyor diye daha o zamandan demiştik hatırlıyorum. Kimisi olur mu öyle şey ya diyordu :) Fenerbahçe diye bir takım kaldı mı yok ne dersin Azizbahçe dersin biz de Dursunsaray olduk artık. Koskoca Galatasaray bile en sonunda Yeni Türkiye'nin standardına uyum sağladı ve o kalibreye evrildi. Emeği geçenleri tebrik ediyorum elimden başka bir şey gelmiyor.

bu kadro tudorla ligi 10-15 arası bitirir. ha feghuli, fernando, imbula, forvet, solbrk gelirse o kadro da tudorla en fazla 3. olur. hocanın nekadar önemli olduğu sezon içinde görülecek. deplasmanda ve derbilerde bu adamla çok zor puan alırız

Gitmesini istiyorum iyi bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum ama kalıyorsa da yapacak bir şey yok destek verecez kendisine. En azından çöpleri yollasın güzel bir kadro kursun...

Gitmesini istiyorum iyi bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum ama kalıyorsa da yapacak bir şey yok destek verecez kendisine. En azından çöpleri yollasın güzel bir kadro kursun...
Vermiyorum, bu kulübün geleceğini düşündüğümüz için vermiyorum. Bu takıma faydası olmayan bir kimseye destek olmam. Defolsun gitsin asker taburu çalıştırsın yüzsüz rezil herif.

Doğru karar diyenleri de anlamıyorum, altı aydır top oynatamayan birisi sonuçta, yanlışta diretmek hiç bişey değiştirmez.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
hayır gsnın ıcınde kı gereksızlerı temızlıyorlar selcuk vs de dahıl edılecektır bunlara sonra kendılerını temızlıcekler
Aha bak şuraya yazıyorum, aksi çıkarsa gelir yüzüme küfür edersin hiç gocunmam. O Selçuk denen kıl dönmesi Tudorun bir numaralı adamı ve hiç bir yere gitmeyecek. Hatta iddiamı yükseltiyorum, devamlı ilk on birde olacak, yanına bir oyuncu alınacak ve yanına alınacak o oyuncu ondan iyi oynasa dahi, taktik değişiklik gereken maçlarda selçuk değil yanına alınan oyuncu oyundan alınacak veya maçına göre yedek oturacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

dursun özbek tudoru taraftarın önüne atıyor.tudordan kendine set kurmuş taraftar tudora sallamaktan dursun özbeği unutuyor.2 side gitmeli..

Üst Alt