Tudor'un Yerine Kim Gelmeli? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    44
Bana yazma diyorsun da öneren sensin. Hamzayla averaj takimi olmadik mi CLde? Olduk.

Yine medyanin oyununa geliyorsunuz hepiniz, hoca degisikligi yaptirip gecen sene ki gibi yartistan kopmamiza sebep olacak bu davranisiniz. Yeni hoca gelip oyunculari sacma sapan yerlerde deneyecek, oyuncularla uyum süreci yasanacak vsvsvs..

Bu camiadan cacik olmaz.

Medyanin oyunlari ha?

Sen gercekten basimizdaki herifin bizi sampiyonluga tasiyacagina inaniyorsan bu seni baglar ben zerre inanmiyorum. Bu kafayla devam ederse de liderlik haftaya elden gider zaten. Sonra artik Kayseri Osmanli maclari ile övünmeye devam eder yine koruyuculari.

Ben sezon basinda kendi adima kriterler belirledim ve bu kriterleri hic bir sekilde gecemedi. Tam notumu da Besiktas maci sonrasi verecegim ama sonucun nasil olacagini kestirmek pek de zor olmamali. Berbat Besiktas'i havaya sokacagiz muhtemelen bizim mac ile.

Medyanin oyunlari ha?

Sen gercekten basimizdaki herifin bizi sampiyonluga tasiyacagina inaniyorsan bu seni baglar ben zerre inanmiyorum. Bu kafayla devam ederse de liderlik haftaya elden gider zaten. Sonra artik Kayseri Osmanli maclari ile övünmeye devam eder yine koruyuculari.

Ben sezon basinda kendi adima kriterler belirledim ve bu kriterleri hic bir sekilde gecemedi. Tam notumu da Besiktas maci sonrasi verecegim ama sonucun nasil olacagini kestirmek pek de zor olmamali. Berbat Besiktas'i havaya sokacagiz muhtemelen bizim mac ile.
Bu takim 2. yari Fenerbahce derbileri haric tüm büyük maclari evinde oynayacak. Deplasmanda yenildigimiz takimlari cok övülen Besiktas veya Fenerbahce bile evinde yenemdi. (Trabzon ve Basaksehir)

Nasil sampiyon olamiyormusuz? Besiktas evinde Akhisari yenemiyor yahu. Sasirdinizmi siz? Yeni hoca ne demek siz biliyormusunuz yahu? Takimin alt üst olmasi demek.

Avci öyle gelip de aninda basarili olabilecek bir tip degil bence. IBB de de yillarca olusturdugu istikrarin sonunda basari gelmeye basladi.

Bunu yazdigim icin kendimden utaniyorum ama Terim olmayacaksa Hamza gelsin. Yerlisevici kimligini bir kenara birakip taraftarla zitlasmazsa o irkci bile bu takimi ucurabilir.

Zaten öyle oynatabilecegi fazla yeterli yerli de yok takim da :D

Ülkenin dinamikleri bizi yerliye itiyor ama o isim hamza olmasın ya şampiyon olursak 3 sene daha geriye götürür

Baskı yok gelsin bakalım bize ne yapıyorlar adamı
Millî takımda gördük çapını
Adam rahat şampiyon oluruz olmayız diye konuşuyor
Burda konuşamaz onu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Avcı nın Milli Takım kariyeri pek parlak değildi, kabul ama bu onun için iyi bir deneyim oldu.. Şimdi Milli Takımı çalıştırsa eminim çok daha basarılı olur..

Baskı altında basarılı olamayacagını dusunmek bir varsayım sadece.. Buyuk takımlarda basarısızlığını hatırlamıyorum..

"Sampiyon oluruz-olmayız" diye bir lafı var mı, duymadım.. Ama demişse de bence taktik icabı demiştir.. Elinde mutevazi ve daha önce sampiyonluk yasamamış bir takım var.. Bu takımı simdiden sampiyonluk hedefi koymak, ters tepebilir..

Tudor'un elinde Galatasaray gibi bir takım var.. "Ben bu takımı sampiyon yapacagım, garanti veriyorum" diyebiliyor mu? Diyorsa buyursun yapsın, görelim.

Bu takim 2. yari Fenerbahce derbileri haric tüm büyük maclari evinde oynayacak. Deplasmanda yenildigimiz takimlari cok övülen Besiktas veya Fenerbahce bile evinde yenemdi. (Trabzon ve Basaksehir)

Nasil sampiyon olamiyormusuz? Besiktas evinde Akhisari yenemiyor yahu. Sasirdinizmi siz? Yeni hoca ne demek siz biliyormusunuz yahu? Takimin alt üst olmasi demek.

Evimiz de derbileri alabiliriz diyebiliyor musun? Ben diyemiyorum.

Ülkenin dinamikleri bizi yerliye itiyor ama o isim hamza olmasın ya şampiyon olursak 3 sene daha geriye götürür

Gayriciddi bir yorumdu o. Bir kac gündür Hamza bile güle oynaya sampiyon olur tarzinda mesajlar yazmistim oraya cektim.

Tudor'a ne kadar güvenmedigimi göstermek icin biraz da. Tabi ki Hamza nin gelmesini istemem. Her yazilani ciddiye almayin yahu. Son cümlemde yaptigim espiriden belli degil mi zaten bunu 100% ciddi yazmadigim.

Ne yapip edip Terim'in kapisinin önünde yatsinlar gece gündüz.

Gayriciddi bir yorumdu o. Bir kac gündür Hamza bile güle oynaya sampiyon olur tarzinda mesajlar yazmistim oraya cektim.

Tudor'a ne kadar güvenmedigimi göstermek icin biraz da. Tabi ki Hamza nin gelmesini istemem. Her yazilani ciddiye almayin yahu. Son cümlemde yaptigim espiriden belli degil mi zaten bunu 100% ciddi yazmadigim.

Ne yapip edip Terim'in kapisinin önünde yatsinlar gece gündüz.

Dursun terimi ikna edemez malesef terim kendi gelirse gelir , şakasınada olsa hamzanın ismi geçince değişik oluyorum :D

Terim
Ersun
Okan

Sirasiyla bunlar yoklanmali.Hamza da yonetimle arasi iyi olsaydi olurdu.Cihat'in feto ile her an bir iliskisi cikabilir gibi duruyor o tehlikeli kalsin.

Sezon ortasinda gelecek yabanci ise Tudor'dan bile kotu olabilir.

adres belli fantezi aramaya gerek yok. ne geldiyse bundan geldi zaten başımıza.
bu sene sampiyonluğu kaçırma lüksümüz yok, zira yer bitirir dursun o gelen paraları.

Başkan taraftarın isteklerini yerine getir..

060820170926474884254_2.jpg

Şartları zorlayıp Laurent Blanc ile anlaşma zemini aranmalı. Adam gerçekten iyi hoca, Mancini, Rijkaard ve diğer futbol romantiği türevlerinden değil. O olmazsa yine boşta Preud'homme var. Esasen şu an iyi fırsatlar var bi daha da böylesi şanslar geleceğini sanmam. Terim seçeneğini pek mümkün görmüyorum ben. Olursa da tek yerli seçenek o olmalı, başkasına asla bulaşılmamalı.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Avci öyle gelip de aninda basarili olabilecek bir tip degil bence. IBB de de yillarca olusturdugu istikrarin sonunda basari gelmeye basladi.

Bunu yazdigim icin kendimden utaniyorum ama Terim olmayacaksa Hamza gelsin. Yerlisevici kimligini bir kenara birakip taraftarla zitlasmazsa o irkci bile bu takimi ucurabilir.

Zaten öyle oynatabilecegi fazla yeterli yerli de yok takim da :D

Yakistiramadim.

Üst Alt