Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

Cevap: Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

history_man ‏@tarih_adam

F.Bahçe yönetimi 12'si FBTV'den olmak üzere yaklaşık 60 personelin görevine son verdi. BU NEDİR SİZCE?

Nedir?

Fenerin Avrupa dan 5 yıl men edildiğine dair haberler dolanıyor tweetterda.

fenerin menfaatlerini Türkiye'nin menfaatlerinin önünde tutuyorlar bütün olan bu. fener küme düştüğünde biz aradaki farkı açacağımız için bizim de ceza almamız için her şeyi yapıyorlar. Umarım yönetimimiz bunun olmasına izin vermez.

Bu son 10-12 yıldır böyle. "Fenerbahçe =/> Türk futbolu" zihniyeti var...Buna uygun ortamı sağlayan Fenerbahçe sempatizanı başbakanımız(siyaset).Aziz'e meydanı teslim ettiler,arkasında güvence olarak durdular.AKP'den sonra gelen TFF başkanları Fenerbahçe odaklı oldu,Haluk Ulusoy istifaya zorlandı. Ayrıca AKP yanlısı zengin iş adamlarının da fb'yi kalkındırması cabası.

Şimdi Türkiye içinde para basan organize bu futbol örgütünü,Avrupa için dağıtırlar mı ?

1 LE 2. ŞIKlarda celişkiler var. uefa fenere ligde ceza vermeye zorlarsa kendiside verir zateni ha sen gecen sene cezasını cekti dersen şikenin cezası 1 yıl olmaz sanmıyorum.

şikenin cezası 1 yıl olmaz ama şikeye teşebbüsün cezası 1 sene olabilir,yani cezasını çekmiş sayılabilir fb,zaten eksi puan da teşebbüsten verilebilir,zaten şike gerçekleşmiş olsaydı,avrupadan 3-5 yıl men + küme düşme olurdu,bu şerefsizler kılıfına uydurdu birşekilde...

Love Football‏@***************

Kendisine göre Fb'in Avrupa'dan 5 yıl men cezası kesinleşmiş.Detaylar hakkında henüz bilgisi yokmuş.Bekleyip görücez.

Aç Yanıtla

Retweetle

Favorilere ekle

4 dk Love Football‏@***************

Ftw reis sağlam kaynaklardan duyum alır geçen günde bu haber için sabahlamıştı ancak bugüne gelmek nasip olmuş.

Galatasaray a en ufak zarar gelmesin isterse kimseye ceza vermesinler istemez ama avrupalı nın adaletine güveniyorum

fenerin idam fermani imzalanmis bu kararlarla.. cok fena otturecekler.. mal fener taraftari hala gozunu acamadi, onlara uzuluyorum :)

Fenerin Avrupa dan 5 yıl men edildiğine dair haberler dolanıyor tweetterda.

ya simdi bunlar 5 sene man olunca herkes sevinicek'mi? bukadarmi? bunlar kume veya eksi almadigi derece, isterlerse avrupadan 20 sene man yesinler benim umrumda degil. birtek benmi boyle dusunuyorum?

FIFA'nın ülkenin iç işlerine karışma yetkisi varmış. İsterse Fenerbahçe'yi bizzat küme düşürebilir.

AukodiYCIAAFkWa.jpg

AukoHZiCQAAwHh6.jpg

ya simdi bunlar 5 sene man olunca herkes sevinicek'mi? bukadarmi? bunlar kume veya eksi almadigi derece, isterlerse avrupadan 20 sene man yesinler benim umrumda degil. birtek benmi boyle dusunuyorum?

TFF adamlari kume dusurse UEFA hic ceza vermezdi "zaten ceza verildi" diye..

sen karar ver artik 1 yil kume dusup geri gelmek mi? yoksa UEFA nin 5 sene CL ye almamasi mi daha buyuk ceza diye..

ben inanmiyorum o kadar buyuk ceza vereceklerine ama eger verirlerse fenerliler "keske kume dusseydik de bu cezayi almasaydik" diye aglayacaklar yillarca.. kume dusseler seneye nasilsa cikarlar.. ama 5 sene Avrupa'dan men edilmek, kolay kolay acisi gececek bir ceza degil..

TFF adamlari kume dusurse UEFA hic ceza vermezdi "zaten ceza verildi" diye..

sen karar ver artik 1 yil kume dusup geri gelmek mi? yoksa UEFA nin 5 sene CL ye almamasi mi daha buyuk ceza diye..

ben inanmiyorum o kadar buyuk ceza vereceklerine ama eger verirlerse fenerliler "keske kume dusseydik de bu cezayi almasaydik" diye aglayacaklar yillarca.. kume dusseler seneye nasilsa cikarlar.. ama 5 sene Avrupa'dan men edilmek, kolay kolay acisi gececek bir ceza degil..

tamam oyle diyosunda.. sanki adamlar 5 senedir avrupada. bi ceyrek finale ciktilar onun disinda bi bok yapamadilar... bizde 5 senedir sampiyonlar ligine gidemiyoruz. noldu?

tamam oyle diyosunda.. sanki adamlar 5 senedir avrupada. bi ceyrek finale ciktilar onun disinda bi bok yapamadilar... bizde 5 senedir sampiyonlar ligine gidemiyoruz. noldu?

biz 5 senedir gitmiyoruz ama uefaya gidiyoruz yabancılarda geliyor. 5 yıl sadece ligde takılırsan parada versen o oyuncular sana gelmeyebilir. yada dahada cok para isterler.

uefa en son kafayi yiyip sike bulasan ulkeler ekokten ceza kesecek ,italya turkiye yuanalar uefanin kafa oldu balon valla her birimize 3 er yil dayamassa iyi.

Fener küme düşsün, üstüne de Avrupa'ya alsınlar ben razı olurdum. Çünkü bu utanç yüzyıllarca unutulmaz. Yeni gelecek nesiller için taraftar bulmakta zorlanırlar, taraftarı inlerinden kafalarını çıkarıp tek laf söyleyemezler, her laf söylediklerinde küme düşen takım ünvanını yüzlerine kırbaç gibi yerlerdi. Ama şimdi bunlar "şike yapmamıza rağmen bizi düşüremediniz" noktasına gelip "fenerle kimse başa çıkamaz" mottosunu yavaştan dile getirmeye başladılar. Çünkü bunların taraftarlarından yöneticisine, futbolcusundan teknik direktörüne kadar yüzsüzler!

Üst Alt