Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

Cevap: Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

ben ahmetçakarın dediklerine inanıyorum. uefa muhtemelen fbye 3 yada 5 yıl ceza verecek ayrıca TFFninde en kötü eksipuan cezası vermesini isteyecek yoksa lisansını askıya alıcam diyecek. TFF küme düşürme olmadığı için eksi puana razı olacak bence ve olay kapanacak.

çok iyimsersin.

Bu arada fb li kardeşlerimiz "Yupppiiii şike yapmamışız sadece şikeye teşebbüs etmişiz" diye seviniyorlar

:asd:

Bence böyle düşünmüyorlar. Onlar da rahatsız oluyorlardır sürecin bu şekilde yönetilmesinden. Korunmak kollanmak istemiyorlardır herhalde.

Bence böyle düşünmüyorlar. Onlar da rahatsız oluyorlardır sürecin bu şekilde yönetilmesinden. Korunmak kollanmak istemiyorlardır herhalde.

Yo aynen oyle düşünüyorlar. Bakın şike yapmamışız şikeye teşebbüs etmişiz onun da cezası 1 yıl avrupadan men biz de o cezayı cektik geçen sene.

Bu sene avrupadayız sorun yok diyorlar.

UEFA Galatasaray'ı ayrı tutacak!

Bugün 13:07 Salı

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu men kararları ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı..

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, Hamit Altıntop'un transferi konusunda çalışmaların devam ettiğini söyledi.

HAMİT'LE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Haznedaroğlu, "Hamit Altıntop'un transferinin gerçeğe dönüşmesi konusunda arkadaşlarımız çalışıyorlar. Fakat bu bir transfer dönemedir. Elbette Hamit Altıntop menfaatini en üst düzeyde koruyacaktır. Bu konularda çalışmalar var; ama netice nereye varır bunu bilemiyorum" dedi.

MELO, GALATASARAY'DA MUTLU, ONUN YERİNDE OLSAM BİR ORTA YOL BULURDUM

Semih Haznedaroğlu, "Melo, burada çok mesut, ben kendsinin yerinde olsam, Galatasaray'da kalmak için bir orta yol bulurdum" diye konuştu.

UEFA'NIN KARARI ÇALIŞMALARIMIZI DURDURMUYOR, HERKES BİR ÇALIŞMA YAPIYOR

Semih Haznedaroğlu, transferde herkesin bir çalışma içerisinde olduğunu belirterek, "UEFA'dan ceza gelebileceği endişesi transfer çalışmalarımızı durdurmuyor. Hiç kimse durmuyor. Herkes bir çalışma içerisinde; ama UEFA kararları ortaya çıkarsa, herkes buna göre bir çalışma yürütür" dedi.

UEFA, GALATASARAY'I AYRI TUTACAKTIR

Haznedaroğlu, "UEFA; Türkiye'ye ceza verme yoluna giderse, bir ayrım yapacaktır. Galatasaray'ın bu işlerle hiç bir ilgisi yoktur. Dolayısıyla Avrupa Kupaları'na katılımı konusunda bir engelle karşılaşmaması gerekir. Aksi bir durumda elbette hukuksal haklarımız saklı; ama umarım buna ihtiyaç olmaz" şeklinde konuştu.

bu özgür sancar ne şanslı adam hem herkesi tanıyor hem de herkesle röportaj yapıyor

UEFA Galatasaray'ı ayrı tutacak!

Bugün 13:07 Salı

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu men kararları ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı..

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, Hamit Altıntop'un transferi konusunda çalışmaların devam ettiğini söyledi.

HAMİT'LE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Haznedaroğlu, "Hamit Altıntop'un transferinin gerçeğe dönüşmesi konusunda arkadaşlarımız çalışıyorlar. Fakat bu bir transfer dönemedir. Elbette Hamit Altıntop menfaatini en üst düzeyde koruyacaktır. Bu konularda çalışmalar var; ama netice nereye varır bunu bilemiyorum" dedi.

MELO, GALATASARAY'DA MUTLU, ONUN YERİNDE OLSAM BİR ORTA YOL BULURDUM

Semih Haznedaroğlu, "Melo, burada çok mesut, ben kendsinin yerinde olsam, Galatasaray'da kalmak için bir orta yol bulurdum" diye konuştu.

UEFA'NIN KARARI ÇALIŞMALARIMIZI DURDURMUYOR, HERKES BİR ÇALIŞMA YAPIYOR

Semih Haznedaroğlu, transferde herkesin bir çalışma içerisinde olduğunu belirterek, "UEFA'dan ceza gelebileceği endişesi transfer çalışmalarımızı durdurmuyor. Hiç kimse durmuyor. Herkes bir çalışma içerisinde; ama UEFA kararları ortaya çıkarsa, herkes buna göre bir çalışma yürütür" dedi.

UEFA, GALATASARAY'I AYRI TUTACAKTIR

Haznedaroğlu, "UEFA; Türkiye'ye ceza verme yoluna giderse, bir ayrım yapacaktır. Galatasaray'ın bu işlerle hiç bir ilgisi yoktur. Dolayısıyla Avrupa Kupaları'na katılımı konusunda bir engelle karşılaşmaması gerekir. Aksi bir durumda elbette hukuksal haklarımız saklı; ama umarım buna ihtiyaç olmaz" şeklinde konuştu.

mağdem böyle düşünüyonuzda niye transferi bekletiyosunuz o zaman resmen dalga geçiyorlar taraftarla.

fenerbahçe aşkıyla yanıp tutuşan bir gazeteyi açtım az önce ''fenerbahçeden çok sert açıklama'' diyor tahkim kurulu kararları hakkında açıklama yaptı fener diye de eklemiş sonra dedim bu tahkim kararları nerde acaba diye aradım evet şaka değil tahkim kararları gazetede yok! tahkim kararları yok ama fenerin sert açıklaması var!

Üst Alt