Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Bu kutlu davada 6. like'ı verdiğim için gururluyum. Her şey MK renktaşımızın iyiliği için..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben neymişim ulan.

Arkadaşlar abartı tamamen abartı. Kesinlikle abartıyor. Evet böyle bir iddiaya girdik ancak bu iddiayı Keramettin Bey'in anlattığı şekilde değerlendirmeyin.

Benim yazdıklarımdan rahatsızsanız beğenin. Yoksa alkolü bırakıp bırakmamam sizleri ilgilendirmez; değil mi? Beğenmeden önce iyi düşünün. Sonuçları herkesi etkileyecektir. Bunu unutmayın!
üstat daha önce çokça paylaşmıştım alkol hem haramdır hem de pahallı...sana yapamayacağın diyetler, nefis terbiyeleri önermeyeceğim...Ben pragmatik adamım...sana önerim hem ucuz hem de helal alternatifler...yaz;

1) Boğaziçi Plastik-En iyi limon bu

2) Revedor Cam-En iyi tütün hem sigara gibi kötü alışkanlıkların varsa da keser

3) Eyüp Sabri-Ohrili olanı değil lavanta olanı

4) 10'lu kav paketi al hem hesaplı hem de çok amaçlı çakar çakar genzine çekersin

5) ispirtolu ocağı da ihmal etme bir piknik tüpüyle beraber çok işine yarayacaktır

6) yok olmaz kesmez diyorsan izopropil ve permasol bütün sıkıntılarını giderecektir...

şahsen ben bu yukarıdakiler yerine sana 2 litre aç karnına gavurdağı şalgamı öneririm böylece sıhhatli uzun bir ömrün olur...hürmetler...

üstat daha önce çokça paylaşmıştım alkol hem haramdır hem de pahallı...sana yapamayacağın diyetler, nefis terbiyeleri önermeyeceğim...Ben pragmatik adamım...sana önerim hem ucuz hem de helal alternatifler...yaz;

1) Boğaziçi Plastik-En iyi limon bu

2) Revedor Cam-En iyi tütün hem sigara gibi kötü alışkanlıkların varsa da keser

3) Eyüp Sabri-Ohrili olanı değil lavanta olanı

4) 10'lu kav paketi al hem hesaplı hem de çok amaçlı çakar çakar genzine çekersin

5) ispirtolu ocağı da ihmal etme bir piknik tüpüyle beraber çok işine yarayacaktır

6) yok olmaz kesmez diyorsan izopropil ve permasol bütün sıkıntılarını giderecektir...

şahsen ben bu yukarıdakiler yerine sana 2 litre aç karnına gavurdağı şalgamı öneririm böylece sıhhatli uzun bir ömrün olur...hürmetler...

Üstat like atalım adam bırakacak alkolü işte.

Üst Alt