Turan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

"Ya tamamen şizofrene bağladın...Postlar duruyor orada... "

Ne de güzel dedin.
Sen retoriğe devam et bakalım turancılık ırkçılık mıdır sorusuyla tartışmaya başlatan sensin tek bir cevap veremedin itirazlarıma...Cehalet kötü şey değil mi? Haklısın aslında vaynak diye bir kelimeyi ilk kez duymuşsan nasıl itiraz edip fikir beyan edeceksin? Malum adaşımın dediği gibi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak daha eğlenceli değil mi?

Valla adam akıllı fikir teatisi yapacak herkese kapım açık ama senin gibi retorik bağımlılarına da ortalığı bırakmayacağım her daim bu başlığı göreceksin...Böyle böyle sen ve senin gibilere fikir hürriyetini öğreteceğim...Galatasaraylıyım diyorsun ama farklı fikirlere tahammülün yok...Ben senin görüşün ne diye soruyor muyum? Hayır...

Sen ne diye bana bulaşıyorsun? Çünkü ben korkmadan fikirlerimi hürriyet çerçevesinde ortaya koyuyorum...Sen farklı fikrini de söylesen ben rahatsız olmazdım...En fazla bilgi alış-verişinde bulunurdum...Senin beni taciz etmeye çalıştığın gibi bir uğraşı içine girmezdim...Şu an yapsan bile ispatlarım çünkü ben fikir hürriyetine inanıyorum canı gönülden...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen retoriğe devam et bakalım turancılık ırkçılık mıdır sorusuyla tartışmaya başlatan sensin tek bir cevap veremedin itirazlarıma...Cehalet kötü şey değil mi? Haklısın aslında vaynak diye bir kelime ilk kez duymuşsan nasıl itiraz edip fikir beyan edeceksin? Malum adaşımın dediği gibi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak daha eğlenceli değil mi?

Valla adam akıllı fikir teatisi yapacak herkese kapım açık ama senin gibi retorik bağımlılarına da ortalığı bırakmayacağım her daim bu başlığı göreceksin...Böyle böyle sen ve senin gibilere fikir hürriyetini öğreteceğim...Galatasaraylıyım diyorsun ama farklı fikirlere tahammülün yok...Ben senin görüşün ne diye soruyor muyum? Hayır...

Sen ne diye bana bulaşıyorsun? Çünkü ben korkmadan fikirlerimi hürriyet çerçevesinde ortaya koyuyorum...Sen farklı fikrini de söylesen ben rahatsız olmazdım...En fazla bilgi alış-verişinde bulunurdum...Senin beni taciz etmeye çalıştığın gibi bir uğraşı içine girmezdim...Şu an yapsan bile ispatlarım çünkü ben fikir hürriyetine inanıyorum canı gönülden...

Soruma cevap vermedin ki itirazlarına cevap vereyim.

Bizim teyzeoğlunun* cehaletle ilgili bi lafı vardı, cehalet bilmemek değil, bilmediğini bilmemektir.
Kendine sorup cevapladığın sorularla ilgili tek yorumum şu: Senin hastalığının sebebi bu. Başkalarıyla da konuş. Yazmak konuşmak değil konuş.

*sadece burda yalan söyledim. bunu söyleyen güzel bi abi, teyzem onu doğurmadı.

Soruma cevap vermedin ki itirazlarına cevap vereyim.

Bizim teyzeoğlunun* cehaletle ilgili bi lafı vardı, cehalet bilmemek değil, bilmediğini bilmemektir.
Kendine sorup cevapladığın sorularla ilgili tek yorumum şu: Senin hastalığının sebebi bu. Başkalarıyla da konuş. Yazmak konuşmak değil konuş.

*sadece burda yalan söyledim. bunu söyleyen güzel bi abi, teyzem onu doğurmadı.
Nasıl soruna cevap veremedim :) Sen istediğin cevabı almayınca o cevap cevap olmuyor mu :)

Turancılık ırkçılık mı diye sordun ... Değil dedim :) Bu cevap değil mi? Cevap değilse karşıt görüşünü koysaydın onu da koyamadın ben bilgi verdim sen laf cambazlığıyla kaçtın özet bu....

Şu son postunda ilk defa bir kaynak verdin o da teyzeoğlunmuş :) ama altta da yalan söyledim teyzem onu doğurmadı dedin :) Kimin istimna yaptığı belli sanırım...

Uğurcum güldük eğlendik çok tatlısın teşekkür ederiz. Şaka bi yana bu cevaplarının hepsini kağıda geçtim ufak bi tiyatro oyununda kullanacağım. Kullanıldığını fark edersen telif alırsın, yoksa hava.
Teyzeoğlu da sana selam söylüyor ;)

Başlığından para kazanıyorum kusura bakmıyon di mi?
UGI9PAdM_400x400.jpg

Bu sensen esas sen tatlısın...Haberin olsun...Ciddiyim o kadar tatlı kelimesini kullanmanı şimdi anladım cidden tatlı bir çocuksun giderin var bir iki piyes yap da tatlılığını sevsinler...

Ooo stalk..

Sapıklığın önemli belirtisidir. Yaşın kaç bu arada?
Yoo dedim acaba hassasiyeti olan biri mi de bu kadar takıldı...Ne bileyim belki türk değilsindir ermenisindir turancılık senin zihninde farklı bir yerdedir diye bildiğin ergen irisi çıktın...Tipik beyaz türkmüşsün...Türklüğünden utanan ama gizli ırkçı...Mesela senin için türk olmak kötüdür ama fransız olmak iyidir...Tatlı su solculuğu da var galiba...Sultan Galiyev'i sevmezsiniz ama Troçki'ye bayılırsınız...Yaşım 34 burakçım bu arada twitter adresini sen bırakmışın...

Bütün Turancılar böyle mi, yoksa sen istisna mısın Uğur?
Terbiyesizlik yapma kendi kendine saçmalıyorsun o kadar...Sıfır bilgi ile bir yere kadar sonra küfür, hakaret...Tatlı tatlı diyen sensin de senin tipin tatlıymış kusura bakma yoksa yazmayacaksın yazarsan da katlanacaksın...Senin tipin gaye daha müsait yalnız ben pejmürde bir adamım dış görünüşe önem vermem malum çirkin bir ihtiyarız ama sen bu kadar tatlış yazıp bir de karşındakine gay diyorsan aklınca sinirlendirip hakaret amaçlı cevabını alırsın

Yoo dedim acaba hassasiyeti olan biri mi de bu kadar takıldı...Ne bileyim belki türk değilsindir ermenisindir turancılık senin zihninde farklı bir yerdedir diye bildiğin ergen irisi çıktın...Tipik beyaz türkmüşsün...Türklüğünden utanan ama gizli ırkçı...Mesela senin için türk olmak kötüdür ama fransız olmak iyidir...Tatlı su solculuğu da var galiba...Sultan Galiyev'i sevmezsiniz ama Troçki'ye bayılırsınız...Yaşım 34 burakçım bu arada twitter adresini sen bırakmışın...

Ve burda ırkçılık yok. :D

Benle ilgili tahminlerini de çok sevdim. Biraz daha devam etsene. Başlık falan aç mesela, biriktir. Lazım olur ;)

"Ciddiyim o kadar tatlı kelimesini kullanmanı şimdi anladım cidden tatlı bir çocuksun giderin var bir iki piyes yap da tatlılığını sevsinler... "

Bunu yazan gay olmuyor, gay deyince hakaret etmiş oluyorsun. Kükürt dolu bir beyin.

Ve burda ırkçılık yok. :D

Benle ilgili tahminlerini de çok sevdim. Biraz daha devam etsene. Başlık falan aç mesela, biriktir. Lazım olur ;)
31 dedin gay dedin ve komünistmişsin hakkaten çok komünistsin...Cinsiyetçilik yapan bir komünist....Ne tahmini sen bıraktığın twitter adresine yazmışsın komünist olduğunu da komünizmden haberin yok dolayısıyla bu tahmin değil gerçek sen tatlı su solcususun....

Hala daha ırkçılık diyorsun o postta ırk'a dair bir şey yok...Irk = Race demektir:.. Irkçı yani racist de mensup olduğu ırkı diğer ırkların üstünde gören ve diğer ırkları aşağılayan kişidir...Önce kullandığın kelimelerin manasına vakıf ol...Tabii ki ırkçılık yok ama sen de cinsiyetçilik var güya solcusun... :)

"Ciddiyim o kadar tatlı kelimesini kullanmanı şimdi anladım cidden tatlı bir çocuksun giderin var bir iki piyes yap da tatlılığını sevsinler... "

Bunu yazan gay olmuyor, gay deyince hakaret etmiş oluyorsun. Kükürt dolu bir beyin.
Daha önce yazdıkların tatlı filan demen 31 demen ne? Tipik kırparak algı oluşturma taktikleri :) Bunları sen arkadaş çevrende yap... Sökmez bana...

Bizim Turancılar olarak 3 Mayısta bayramımız 4 Ağustosta da anma günümüz var her sene...Şehidi Ala Enver Paşa'yı saat 8'de birazdan ziyaret edeceğiz...Abide-i Hürriyet Tepesine gelirseniz hasbihal eder tanışırız...Törenden sonra konuyla alakalı paylaşımlarım olacak...Şimdiden hürmetler...

Sabah gidip duamızı ettik güzel bir anma töreni oldu; öğlene doğru baya meşhur isimler geldi...Çok sevdiğim ara ara video paylaştığım arkadaşların da videosunu paylaşayım buradan halihazırda tepede arkadaşlar yolu düşen varsa gidip bir fatiha okusun paşamıza ve diğer şehit kardeşlerine...

Adım Adım TURAN'a gidiyoruz...

Metternich Sistemi oluşunca Türkiye'nin sonu hazırlanmaya başlanmıştı... Tabii ki Teşkilat-ı Mahsusa Dar'ül İslam'ın hemen her köşesinde Cihat ateşini yakıp her islam milletine bir vatan toprağı vererek bu makus talihimizi değiştirdi... Balkan Harbinden sonra yallah deyip yola koyulduk ve epey yol kat ettik bugünden bakınca...

İlk önce İsmail Enver Doğu Trakya'yı kurtardı (Bugünkü Türk Trakyası)

Daha sonra Süleyman Askari Batı Trakya Cumhuriyetini kurdu

Yakup Cemil 30 küsür sene rus işgalinde kalan Ardahan ve Artvini kurtardı müfrezesiyle :)

Nuri Killigil Kuzey Azerbaycan'ı kurtardı (Bugünkü Azerbaycan)

Zaten hep beraber Trablusgarp'ı kurtarmışlardı (Libya)

Eşref Sencer Kuşçubaşı Güney Azerbaycan'a (İran Azerbaycanı) girdi...

Kazım Karabekir Ermenileri, Mustafa Kemal Rumları, Kılıç Ali de Fransızları Ön Asya'dan söküp attı...

Ardından Hatay'ı aldık cumhuriyetin ilanından sonra...

5 Kıta'daki Türk Paşası Daniş Karabelen ve allame-i cihan Ordinaryus Fuad Köprülü sayesinde Kore Savaşına katılarak NATO zırhına büründük bu en büyük hamlemiz oldu ki bu sayede Suriye'yi ele geçiriyoruz...

II. Abdulhamit Kıbrısı satmıştı... 80 sene sonra Şehit Fatin Rüşdü Zorlu ve Doktor Fazıl Küçük gibi Türk Büyükleriyle Londra ve Zürih Anlaşmalarıyla baykuşun ihanetini toparlama imkanımız oldu...

Ve tam bir asır sonra dünya tarihinde ABD ve Birleşik Krallıktan sonra Dörtlü Savaş Konseptini paraşüt, su altı taaruz ve amfibi birlikleri olmadan gerçekleştirerek Bülend Ecevit ve Rauf Denktaş gibi mücahitlerle Kıbrıs'a geri döndük...

Rahmetli Özal zamanında Kuzey Irak'a askeri üstler konuşlandırdık... Batufa gibi...

Cevher Dudayev SSCB'nin yıkılmasını Estonya'da hızlandırdı... Ardından 1991'de Yeltsini destekleyen Basayev gibi Maşadov gibi adamlarla Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kırgızistan ve Tacikistan (ki bu son üçünü tarih sahnesine devlet olarak çıkaran Şehid-i Ala İsmail Enver Paşa'dır Basmacı Harekatı kapsamında... Allah gani gani rahmet eylesin) gibi Türki ve Turani devletlerin kurulmasını sağladı...

Rahmetli Demirel zamanında Moldova'dan ayrılan Transnistria bölgesi bahane edilerek Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti silah zoru ile ilan ettirildi ve eğer ki Transnistria ayrılır yahut Rusya ile birleşirse Gagavuzya da bağımsız olacak yahut Türkiye güdümüne girecekti hatta Moldova bir bütün halinde Romanya ile birleşse bile böyle olacaktı... Ve halen de bu madde anayasada mevcut... KOPARACAĞIZ GAGAVUZYAYI!!!

Kardak Kayalarında direndik ve Uşi Antlaşmasını yeniden gündeme getirdik... O bayrak inecek dedik Ali Türkşen ve arkadaşları o bayrağı indirdiler...

Şamil Basayev gibi mücahitlerle Kelbecer'de, Karabağ'da, Abhazya'da eylemlere giriştik; Türkiye'dde Avrasya Feribotu, Uçak Kaçırma, Swiss Oteli baskınlarında Saadettin Tantan ve Refaiddin Şahin gibi bakanlar ve devlet adamlarınca kollandılar ve Rus Federasyonuna diz çöktürüp 1 milyon çeçen ile 120 milyon rusyayı madara ettik...

Aynı mücahitler Bosna'da direnişi ateşledi, sırp çetnikleri biçti... UÇK'yı eğitti... Bu sayede önce Bosna kurtarıldı ardından da Kosova'ada başta şehit mücahitler Adem ve Hamza Yeşari Kardeşlerin mücadelesiyle Kosova kuruldu...

Mesut Yılmaz ve Bülend Ecevit hükümetleriyle Bosna'da, Kosova'da, Afganistan'da daimi askeri mevcudiyetler oluşturduk savaşları bahane ederek. Türk Jetleri Belgradı bombaladı :) Novi Sad'ı, Niş'i...Köprülerini, sanayi komplekslerini :)

Hikmet Çetin sayesinde Talibandan Rabbaniye Hikmetyardan Hakkaniye kadar ne kadar büyük mücahit varsa hepsi Kabil Üssümüzde sözümüzü dinlediler ve hala dinliyorlar...

PKK ile mücadele sayesinde gayri nizami harp, gece hava muharabesi; Kıbrıs sayesinde su altı taaruz, su altı savunma, paraşüt ve amfibi birliklerimiz oldu... Dağlarda devlet burada diyecek Yakup Cemil'in torunları Mahmut Yıldırımlar dolaştı...

Cemal Paşa'yı ve Talat Paşa'yı Nemesis operasyonuyla şehit eden ermeni teröristleri yıllar sonra ASALA ile birlikte Abdullah Çatlılar ile bitirdik... Erkan Gürvitlerle Bay Pipo Hiram Abaslarla... Dış İstihbarat bağlantılarıyla Bulgar bağlantılarıyla Bulgaristan adam edildi Hak ve Özgürlükler Partisini kurdurduk Ahmet Doğan'a, Bulgaristan'ı yeniden müslüman yaptık... Zorunlu asimilasyonu durdurduk... Sınırları açtık muhaccirlere, Naim Süleymanoğlu gibi kamuoyu şovları yaptık... Papa II. Jean Paul'ün suikastini Ağca'ya üstlendirdi derin devlet...

Agim Çeku ve Haşim Taçi gibi İttihatçı zihniyetli UÇK savaşçıları fırsat bu fırsat diyerek Mustafa Kemal, İsmail Enver, Resneli Niyazi ve Eyüb Sabri gibi büyük İttihatçıların memleketi Makedonya'yı işgal edip silah zoruyla anayasasına Makedonya Makedonların ve Arnavutların ülkesidir maddesini koydurttu... Bugün Makedonya nüfus hareketleri ve demografik müslüman doğurganlığıyla Müslüman bir ülke oldu :)

Sonrasında karanlık dönemler geldi... Allahtan önce Solcular Gezi'de daha sonra PKKlılar Kobani Eylemlerinde en son da Fetöcüler yolsuzluk operasyonlarında seni başkan yaptırmayacağız dedi de AKP son anda gafletten döndü... Yoksa Annan Planı, Ermeni Açılımı, AB Tam Üyeliği (mazallah), Açılım Süreciyle gelen Demokratik Özerlik... Türkiye yok oluyordu...

Bu yolda başta Ulusalcılar (Maocular), Mustazaflar (Hizbullahçılar), Milliyetçiler (Ülkücüler) olmak üzere Hükümete destek verince iş ters tepti. Önce Hendek Savaşını, sonra 15 Temmuz Kalkışmasını bertaraf edip nihayet İrredentist politikalara son hız giriştik... Arada Başika'da İŞİD tehlikesi sayesinde Kuzey Irak dışında Irak'ta da askeri üssümüz oldu :)

Daha sonra yine İŞİD agresyonu sayesinde Cerablus ve Bab'ül Halep'i aldı 1517 yılının 500. yıldönümde Türkler yeniden Orta Doğuyu ele geçirmeye gelmişti... Terör Koridoru bitti... Hemen ardından El Nusra sayesinde İdlip, Hama, Lazkiye ve Halep'te toplam 12 askeri üs kazandık :)

Allah verdikçe verdi... Geri zekalı Trucial Coast emirlikleri Katar'a müdahale edince Emiri kucağımıza oturttular... Bu sayede Basra Körfezinde Piri Reisten bu yana ilk kez Askeri üssümüz oldu :)

Daha sonra Afrin harekatını yapıp dünyada hanefi kürtlerin tek olduğu yeri PKK'dan temizledik...

Somali Korsanları sayesinde kardeş halkımıza yardım etme amaçlı Mogadishu'da üs kazandık...

Sudan dış dünyadan tecrit edilince verdiğimiz desteğe karşılık büyük devlet adamı devrik Ömer El Beşir sağolsun Sevakin bize verildi artık orada da üssümüz var...

Durmadık devam ettik ve ilk kez Kuzey Irak'ta kalıcı PKK kamplarını işgale başladık... Pençe Harekatlarıyla da bunu perçinledik... Metina, Zap, Haftanin kamplarında Türk Bayrağı dalgalanıyor inanılır gibi değil :) Kandil, Avaşin ve Basyan kaldı geriye ele geçirmediğimiz bir de Kuzey Irak dışında kalan Mahmur var...

Şimdi de Barış Pınarlarıyla Münbiç, Tel Rıfaat, Kuzey Suriye (Kobaniden Melikiyeye) ele geçiriliyor...

Durmayacağız Sincar'ı bahane edip Irak'a gireceğiz terör deyip Türk İli Telafer'e sonra oradan Mahmuru bahane edip Kerkük'e gireceğiz!!!

Uçak gemimizi sabote eden, milgemi iptal eden, patriot aldırmaya çalışan, kürecik askeri üssüne açtıran fetöcülere rağmen hem s-400 aldık hem de Uçak Gemisini TCG ANADOLUYU inşa ediyoruz olacak şey değil... Kırım'ın ilhakı sayesinde, Kosova'nın bağımsızlılığı sayesinde rahmetli Denktaş'ın hayali gerçek olacak ve KKTC'yi 82. vilayet yapacağız... Doğu Akdeniz ve doğal gaz bahane edilerek On İki Adaları tartışmaya açacağız...

Rahmetli Elçibey'in hayali gerçek olacak Güney Azerbaycan, İran'ı ABD vurduğunda bağımsız olacak ve Nahçıvan ile Kuzey Azerbaycan birleşmiş olacak ortaya 35 milyonluk bir Türk Devleti çıkacak... Aliyev gibi Akıncı gibi Rus ve AB yandaşları gidecek yerlerine Denktaş gibi Elçibey gibi vatanperverler gelecek!!!

Vurup geçeceğiz!!! Devireceğiz!!! Bırakıp Kaçanlardan Olmayacağız!!! SATMAYACAĞIZ!!! BAŞARACAĞIZ BAŞARACAĞIZ BAŞARACAĞIZ!!!

ADIM ADIM TURAN... DÜNYA GÖZÜYLE GÖRECEĞİMİ SANMIYORDUM HIZLANDIK YOL ALIYORRUUUUZZZZZZ... EBU KEMAL'E, RAKKA'YA... ŞEBBİHA SAĞOLSUN PKK'YA yardımcı olup meşrulaştıracak bizi... İşidlileri bile serbest bırakmışlar... I LOVE YOU TRUMP... Trump'ın seçildiği gece Türkiye için kötü oldu diyen Clintoncıların bugün Barış Pınarı Harekat'ına en hafif tabirle ihtiyatla yaklaşanların aynı olduklarını görünce hakikatı anlamış olmanız lazım renktaşlar...

1571097175507.png

I ADORE YOU LİBOŞSLAYER...

Üst Alt