Turan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

Yarbay Cemal'den dinleyelim...Rumların mücahitleri nasıl kahpece öldürdüğünü anlatırken boğazı düğümleniyor; 1'e 3 nispetindeki düşmanı bertaraf eden bölükleriyle de gurur duyuyor...Ne kültürlüler ne cesurlar...Beş Parmak Dağlarını tutmuşlar izahat veriyorlar dakika dakika...Hafif mahçuplar biraz geç oldu rum uçakları bize ateş etti yoksa daha hızlı çıkabilirdik diyor arslan parçası karşıyakalı er...Ali Cenap Milletin Cefakar Askerleri;

YAŞASIN TMT!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Turancılığın herhangi bi ırkçılıktan farkı var mıdır?
Turancılık ırkçılık değildir...Irkçılık belli bir ırkın mensuplarının genotip olarak diğer ırklardan üstün yahut aşağı olduğu iddiasında olmaktır...

Turan ülkesinde Tacikler, Peştunlar ve Türkler vardır...Mazandaran ve Gilaki gibi başka toplumlarda beraberinde sayılır...Tacikler misal Türklerden bambaşka bir dil ve ırk kökeninden gelir...Dolayısıyla Turancılık hayır ırkçılık değildir...

Misal en büyük turancıların bir kısmı türk bile değildir en azından safkan olarak....Enver Paşa'nın annesi arnavut babası türktür farzı misal...Hürmetler...

Turancılık ırkçılık değildir...Irkçılık belli bir ırkın mensuplarının genotip olarak diğer ırklardan üstün yahut aşağı olduğu iddiasında olmaktır...

Turan ülkesinde Tacikler, Peştunlar ve Türkler vardır...Mazandaran ve Gilaki gibi başka toplumlarda beraberinde sayılır...Tacikler misal Türklerden bambaşka bir dil ve ırk kökeninden gelir...Dolayısıyla Turancılık hayır ırkçılık değildir...

Misal en büyük turancıların bir kısmı türk bile değildir en azından safkan olarak....Enver Paşa'nın annesi arnavut babası türktür farzı misal...Hürmetler...

Açıklamada ırk sayman çok tatlıydı gerçekten.
Teşekkürler ırkçı kardeş.

Açıklamada ırk sayman çok tatlıydı gerçekten.
Teşekkürler ırkçı kardeş :)Ciddi soruyorsun diye zannedip cevap verdim...Karşı cevabının içi boş...Üstüne üstlük iftira atıyorsun...Ben ırkçı değilim...Sen yazdığımda neyi yanlış buldun da hakaret ediyorsun...Yoksa verecek cevabın kalmadı da işi geyiğe mi vuruyorsun :)

Sakin ol hakaret etmedim, gurur duyduğun ırkçılığının bi altını çizeyim dedim.

Hangi anneden doğacağına karar vermediğin bi hayatta ırkçı olmak enteresan bi gurur değil mi? :)

Sakin ol hakaret etmedim, gurur duyduğun ırkçılığının bi altını çizeyim dedim.

Hangi anneden doğacağına karar vermediğin bi hayatta ırkçı olmak enteresan bi gurur değil mi? :)
İyi de ben ırkçı değilim ki...Sen öyle deyince öyle olmuyor...Algının sebebini bilemem ben sana veri ortaya koyuyorum objektif olarak tacikler türk mü? Ama enver paşanın yanında savaştılar...Coğrafi bir bölge üzerinden bir ülke idealini ırkçılık olarak görüp göremeyeceğimizi sorduğunu sandım samimi olarak yazdım...Ki enver paşanın annesinin arnavut olduğunu da söyledim nasıl ırkçılık oluyor bu anlamadım?

İyi de ben ırkçı değilim ki...Sen öyle deyince öyle olmuyor...Algının sebebini bilemem ben sana veri ortaya koyuyorum objektif olarak tacikler türk mü? Ama enver paşanın yanında savaştılar...Coğrafi bir bölge üzerinden bir ülke idealini ırkçılık olarak görüp göremeyeceğimizi sorduğunu sandım samimi olarak yazdım...Ki enver paşanın annesinin arnavut olduğunu da söyledim nasıl ırkçılık oluyor bu anlamadım?

Turancı olunca ırkçı olunmuyor mu gerçekten?

"Benim XXXX arkadaşlarım da var"

Üst Alt