# Turgay Kıran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Turgay Kıran

Cevap: # Turgay Kıran

turgay kiran i gencler isaret etmis.

kongre uyelerinin 60% genclerden olusuyor,ayrica adnan polat in oylarini da alacak.

ben ciddi bir oy alabilecegini dusunuyorum ama aysal olur baskan.

Bende biliyorum.Konuyu açanda benim zaten.Adnan Polatçılar'da oylarını Turgay Kıran'dan yana kullanacak,epey oy potansiyeli var.Yinede dediğin gibi Aysal favori.Helvacı'nında sürpriz ihtimali var.

bu ne ya

tokoz bunun listesindeymis

dun trtde aysalla degilmiydi?

''Galatasaray, altyapıdaki arkadaşlarımızla bile sahaya çıksa, en kötü ihtimalle ligde 3. olabilir'' diyen Kıran, şöyle konuştu:

''Bu takımı küllerinden doğuracağız. Tabi ki yabancılar olacak. Gelecek sene Avrupa'da yokuz. Takımı Galatasaray'ın kendi içinden çıkmış kişilerle başarıya götüreceğiz. Galatasaray'ı yönetecek paramız ve vizyonumuz var.''

burasi hic olmamis

bu ne ya

tokoz bunun listesindeymis

dun trtde aysalla degilmiydi?

''Galatasaray, altyapıdaki arkadaşlarımızla bile sahaya çıksa, en kötü ihtimalle ligde 3. olabilir'' diyen Kıran, şöyle konuştu:

''Bu takımı küllerinden doğuracağız. Tabi ki yabancılar olacak. Gelecek sene Avrupa'da yokuz. Takımı Galatasaray'ın kendi içinden çıkmış kişilerle başarıya götüreceğiz. Galatasaray'ı yönetecek paramız ve vizyonumuz var.''

burasi hic olmamis

konusmayi, insanlari heyecanlandirmayi beceremeyen bir baskan adayi. keske ikinci baskan adayi olsaymis :eek:

Soru: Eger Ünal Aysal son dakikada derse, gel benimle ol, ne cevap verirsiniz?

Cevap: Ünal Aysal`ìn böyle birseye hakki yok, cünkü kendisnin daha bir tecrübesi yoktur, ben 1990 dan beri yönetimdeyim, ben kendisine böyle bir teklif de bulunabilirim.

"Güney Amerika da, Afrika da ve Latvia da futbol takimlarimiz var.

Bu 3 klüpteki futbolcular da Galatasaray`in bir nevi alt yapisi olacak. Iyi futbolculari sececegiz.

"Futbolu, 7 tane eski futbolcumuz yönetecek. Bunlarin bir kaci Uefa kadrosundakiler."

Futbolu 7 eski futbolcu yönetecek. Dünyada böyle sacma bir model yok. Kimse kusura bakmasin. Ne demek ya? Futbolcu kim ki Galatasaray´i yönetecek? Iyi futbolcu olmalari disinda ne bilgi birikimleri var ki? Teknik ekibin icinde olurlar eyvallah. Ama futbolu onlar yönetemez.

Futbolu 7 eski futbolcu yönetecek. Dünyada böyle sacma bir model yok. Kimse kusura bakmasin. Ne demek ya? Futbolcu kim ki Galatasaray´i yönetecek? Iyi futbolcu olmalari disinda ne bilgi birikimleri var ki? Teknik ekibin icinde olurlar eyvallah. Ama futbolu onlar yönetemez.

Hepsinin B.Korkmaz gibi düsündügünü düsünsene, M.Sarplar ile dolar takim. :asd:

Hatta bu 7 kisi arasinda B.Korkmaz da olabilir. :D

Üst Alt