# Turgay Kıran - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Turgay Kıran

Cevap: # Turgay Kıran

Turgay Kıran'ın listesinde bulunan Siyaset Bilimci Zeynep Banu Dalaman, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün eski özel kalemi. Mustafa Sarıgül yerel seçimler için CHP'den DSP'ye geçtiğinde Zeynep Banu Dalaman özel kalemliği bırakmış ve Sarıgül'ün önerisiyle DSP'nin Beyoğlu Belediye Başkan adayı olmuştu. Daha sonra Mustafa Sarıgül'ün kendi partisini kurması üzerine yanında görev almaya başlamış ve ekibinde çalışmıştı. Yani Sarıgül nereye giderse Dalaman'da onunla birlikteydi. Sarıgül'le olan bu iyi dostlukları nedeniyle Galatasaray Kongre Üyesi olan Zeynep Banu Dalaman'ı Turgay Kıran'ın listeye aldığı konuşuluyor. Mustafa Sarıgül ve çevresinin Turgay Kıran'ı destekleyeceği, aynı zamanda kararsız kalan üyelerle Sarıgül'ün görüşme yaptıklarının Kıran'a oy vereceği söyleniyor. Böyle bir dedikodu var camia içinde. Ne kadar doğrudur bilemem.

Lorreint de oyniyan hucumcular ile görüsüyorlarmis. Lynel Kitambala ve Kévin Gameiro.

Heerenveen de oyniyan Viktor Elm.

Brezilya ligin de oyniyan bir ön libero, Romerio.

Kaleci Sinan Bolat.

Sochaux dan Serdar Gürler.

Eindhovenden Stanislav Manolev.

T.direktör adaylari: Hitzfield, Abdullah Avci, Nancy`nin antrenörü.

gameiro ve sinan gayet iyi hamleler diğerleri de iyidir belki tanımıyorum.

benim anlamadığım şu, kıran büyük ihtimalle seçilemeyecek bu ön görüşmeler boşa mı gidecek, atıyorum sinan veya gameiro gelmeyi kabul ettiyse helvacı'ya da gelir, aysal'a da gelir.

Pablo correa yı TD adaylarındanmış

23977_39936_news.jpg

Şu anda 24 tv'de.Valla başkan olursa ne derece başarılı olur bilemem ama çok beyefendi bir insan.

Diğer başkan adaylarının konusuna baktım;

Ünal Aysal konusuna 252 sayfa yazı girilmiş,

Mehmet Helvacı konusuna 128 sayfa yazı girilmiş,

Turgay Kıran konusuna 12 sayfa yazı girilmiş :D

Bari burdan 3-5 kişi desteklesin bu adamı :D

Güya espri yapiyor hep..Yikilirim böyle adamlar Baskan olursa. Hagi´yi Kiran önermis Polat´a bu arada

Üst Alt