Türk Futbolundaki 10 Yıllık Tarihi Kırılma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolundaki 10 Yıllık Tarihi Kırılma

Renktaşlar sırf burada yazdığım 2000 mesajın çoğunda izah ettiğim durumu bugün bejekeyi yendikten sonra kısaca toparlayıp daha detaylı başlık altında yazmak üzere yazıyorum.

29 Nisanda aldığımız 2-0'lık BJK galibiyeti Türk Futbolundaki 10 yıllık kırılmayı getirecektir...Kısaca olacak olanlar;

1) Galatasaray 2019 sonu itibariyle şirket ve dernek toplam borç alacak farkını kapatıp artıya geçecek...

2) BJK şampiyonlar liginden uzak kalarak teknik iflasa düşüp moratoryum açıklayarak tasfiye sürecine girecek...

3) Fenerbahçe Spor Kulübü lağv edilip yerine Fenerbahçe Futbol Kulübü AŞ'ye dönüşerek tüm amatör branşlarını kaybedecek...

4) Şenol Güneş, Muharrem Usta'nın anlaştığı gibi sezon sonunda Trabzonspor'un başına geçerek öz kaynaklara dönen Trabzonspor ile yeniden şampiyonluk yarışına girecek...

5) Ali Koç, Murat Ülker, Ferit Şahenk, Şarık Tara, Tuncay Özilhan gibi işadamları Türk Sporundan tasfiye olacak...

6) Galatasaray önümüzdeki 10 yıl boyunca Bayern'in Almanya'da, Juventus'un İtalya'da, Celtic'in İskoçya'da ve zamanında Lyon'un Fransa'da yaptığı gibi ligini domine ederek makası açacaktır.

Şenol birakmaz bjkyi bütçe yok Trabzon batmis durumda bana mantıklı gelmedi bu yazdığın

Feneri bilmem fakat biz bütün amatörleri kapatmaliyiz gereksiz kambur

bjknin batışa geçeceğine katılıyorum bu çok net yani 2 yıllık bir balon yarattılar ve bu sezondan sonra patlayacak seneye menemene bile muhtaç kalacaklar.

bjknin batışa geçeceğine katılıyorum bu çok net yani 2 yıllık bir balon yarattılar ve bu sezondan sonra patlayacak seneye menemene bile muhtaç kalacaklar.

Taliskaylan son 3 maçları oynatırlar mı kafese koyup 50 kuruşa seyrettirirler mi bilemem.
Seneye de anadoludan bikaç çomar bulur oynatırlar (gökhan süzen dentinyo tarzı )

Borcu nasıl kapatıyoruz bilgin var mı Riva Florya ve Bedelli Sermaye mi nedir?
Hepsi ve daha fazlası var çokça yazdım zaten şimdi fenerli arkadaşlarıma küfretmekle meşgulüm dediğim gibi detaylı yazacağım şimdi unutmamam gereken henüz gün ışığı görmemiş küfürlerimi sahiplerine iletmekle mükellefim, hürmetler renktaş nasıl sapladık ama 21'i...........

Dursun başkan seçilirse diğer maddelerin hükmü kalmaz emin olalım ona.Hocayı çomaklamayacak,azcık vizyon sahibi bir başkanla ligi domine ederiz orası da kesin

Üstat sen benim diğer renktaşlardan farklı olara uzun analizlerime yorum yaptın biliyorsun detayları ki 2 ve 6'ya tamam deyip 5'i göz ardı etmen şaşırttı beni ki 5. madde gerçekleşmeye başladı bile, hürmetler...
Ali Koç baskan adayi,Ulker ve Sahenk'in fonladigi Fb basket takimi da final fourda ve ayrica ligde lider.Bu nasil tasfiye ben anlamadim.

Sarik Tara da Galatasarayli diye bliyorum zaten.Tuncay'in da Bjk'ye bir faydasi yok.

Herşeyi anladım da bunu anlayamadım... Hadi diğerleri tasfiye oldu diyelim ama Tuncay Özilhan olayına ihtimal vermiyorum..
Üstat bak murat ülker gitti, ferit şahenk de gidiyor basketbolu da yelkeni de bırakıyor, şarık tara artık enkaya yatırım yapmayacak, tuncay özilhan da beşiktaşa başkan olma sevdasından vazgeçiyor, türkiye kupasını alıp ligi beşiktaşın üstünde bitiren fenerbahçede de aziz yıldırım kesin başkan seçilir hele ki başakşehir kalan 3 maçından birinde takılırsa şampiyonlar ligine bile gidebilir fener...Dolayısıyla zaten gerçekleşmekte olan bir durum bu...Hürmetler...

Ali Koç baskan adayi,Ulker ve Sahenk'in fonladigi Fb basket takimi da final fourda ve ayrica ligde lider.Bu nasil tasfiye ben anlamadim.

Sarik Tara da Galatasarayli diye bliyorum zaten.Tuncay'in da Bjk'ye bir faydasi yok.
Üstat şimdi yazdığım başka posta burada da yazayım. Ülker iflas etti artık fonlama yapmıyor. Şahenkler de bankalara kredi borçlarını ödeyemeyeceklerini iletti. Belki gözünden kaçtı ama şahenkler fenerbahçe basket ve yelken şubesinden sezon sonu destek çekme kararı aldı. Ali koç 2. yahut 3. olup türkiye kupasını alan aziz yıldırımı indiremez. Tuncay Özilhan hem baskette bütçe düşürüyor hem de bjk başkanlığından vazgeçiyor. ENKA da hem su topu, hem tenis hem de atletizm de vites küçültmeye gitti...

Üst Alt