Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv] - Sayfa 317 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

18 Ağustos Fotoğrafları.

DSC00032.jpg

DSC00031.jpg

DSC00033.jpg

DSC00030.jpg

DSC00029.jpg

DSC00027.jpg

DSC00022.jpg

DSC00034.jpg

DSC00026.jpg

DSC00025.jpg

DSC00024.jpg

DSC00023.jpg

DSC00021.jpg

DSC00020.jpg

DSC00019.jpg

DSC00018.jpg

DSC00017.jpg

DSC00016.jpg

DSC00015.jpg

DSC00014.jpg

DSC00013.jpg

DSC00012.jpg

İnşaatın fotoğrafları çekilirken rastlanan bir dede vardı,neredeyse her gün inşaatı izliyordu.Acaba yaşıyor mu? Hala inşaatı izliyor mu?

Son halini gördükçe,daha da mutlu oluyordur.Keşke içeriden de görebilse dedemiz.

Seyit dedemize kombine istiyoruz diye başlık açılmıştı kaç saat yolu yürüyerek kar kış dinlemeden gidip izliyor aslında zor bir olay değil ama gönüllü olmadkça pek ihtimal vermiyorum

Tanımayanlar için ufak bir hatırlatma

Bu yaşlı dedemizin adı Seyitmiş. Bulgaristan göçmeniymiş.

Ne işiniz var bu soğukta burada dedim..

-Evladım ben her hafta sonu gelirim buraya. 3 saat kadar kalır stadımızı izlerim.

-Nerede oturuyorsunuz?

-Gaziosmapaşa'da oturuyorum oğlum, oradan buraya kadar yürüyerek geliyorum hem spor oluyor hemde vakit geçiyor.

-Ne kadar sürüyor oradan buraya yürümek

-2 saat

-Yorulmuyormusunuz

-ilk zamanlar yoruluyordum şimdi alıştım..

-Yanlızmı yaşıyorsunuz

-1 kızım var. çalışıyor dönüşte onu alıp eve gideceğim.

-Üşümüyormusunuz burada

-Ben geçen kış çok geldim oğul alıştım..

-Sıkılmıyormusunuz burada?

-Yoo ..işçileri izliyorum güzel güzel çalışıyorlar..

-İnşaat nasıl hızlı ilerliyormu ben ilk defa geldim.

-Geçen sene durması çok kötü oldu şimdiye bitmişti. aha burada şu ilk kat görünürken inşaat durdu çok üzüldüm. ara sıra geldim ama çalışan yoktu. Şimdi çok şükür hızlı gidiyor.

-Evdende takip edebiliyormusunuz stadı?

-Haberlerde izliyorum oğul. çatısı yapılmayacakmış doğrumu? Çatı olmazsa seyirciler içerde üşürler..

-Stadyumun hem çatısı hemde açılır kapanır kapakları yapılacak merak etmeyin.

-Yapılsın yapılsın yoksa seyirciler üşür hatta yağmur yağarsa ıslanırlar.

-Merak etmeyin yapılacak.

-Kapasitesi ne oldu haberin varmı yükseltildimi oğlum?

-Projede ilk belirlendiği gibi dedeciğim yükseltilmedi ama Galatasaray kulübünün yükseltilmesi yönünde istekleri var.

-Hayırlısı olsun inşallah.. şu gördüğün büyük kolonlar varya onları çok hızlı yaptılar inşallah şu çapraz olanlarıda çabuk yaparlar.

-Baksana 8 tanesini çabucak monte etmişler diğerlerinide çabucak yaparlar..Dedeciğim stadyum bitene kadar gelecekmisin yine buraya?

-Allah ömüğr verirse geleceğim oğul..İnşallah yine yarım kalmazda bittiğinide görürüm

-Amin dedeciğim amin..

Vay be şu resme baktım da neler neler konuşuyorduk yok süper kolonlar bitmek üzere yok ilk prekazi !:D takıldı mı vayy bitiyor uleeen :D

Şu Anfield Road'un ışıklandırması ve çimlerini birebir kopyalasınlar başka birşey istemem. Görünüş olarak dünyanın en iyi stadı bence, top akıp gidiyor çimlerde..

bittse bille ne olacak biz burda ezik gecekeler gene bu kadroyla biz en iyisi bir sene daha kalalim ASY de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt