Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv] - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

Koltuklara kötü diyenler Emirates'deki koltuklar da aynı böyle.

Deri koltuk istiyorsanız ya loca alın ya da vip.

Bu bile lüks bize aslında.

ben evden kanepe götürecem:D:D....arkadaş ali samiyenden çıkıp şu stada gideceğiz koltuk filan eleştirmek allah taş eder adamı.

Koltuklara kötü diyenler Emirates'deki koltuklar da aynı böyle.

Deri koltuk istiyorsanız ya loca alın ya da vip.

Bu bile lüks bize aslında.

Umarım ironi yapmışsındır ya da dalgınlığına gelmiştir ama inananlar olabilir 2 koltuğu koyayım aynı mı siz karar verin .Bu arada unutmadan Emirates koltuklarının tanesi 100 dolarken bizimkisi 20 küsür.

Bu Aslantepe koltukları ;

Bunlarda Emirates ;

Şundan koyacaksın ki beğenilsin. Hem sinirlendiklerinde kaldırır atarlar sahaya. :eek:

Plastic-Chair.jpg

Yemişim Emirates ini onlar hiç ayağa kalkmıoki hep oturuolar alkış aaaaaaaah felan biz öylde değiliz ful ayakta koltukları eleştirmek yersiz.

Ben zaten beğenmediğim gibi bir cümle kurmadım keşke izin verilse de kale arkaları koltuksuz olsa hatta sadece emiratesle bizim koltukların aynı olmadığını gösterdim Bursa yenilediğ stata bizim koltuklardan taktı nasıl durduğunu görmek isteyen varsa ordan bakabilir

abartmayın ya koltugu begenmemek ne demek senelerce alisamıyende o koltuklardamı oturdunuz senelerce stad olmasını bekliyoruz şimdide kalkıp bu koltukdamı oturacaz bune ya evine yaptır ozel koltuk mac izliyecez ayrıca ufak bir layda koltuklar sokup sahaya atmasını bilenler hiç konusmasın yeterki stad yetişsin stad yetişmicek haberleri cıktı ve kimse yalanlamadı ne toki ne yönetim ne olacak ozaman görecez

Koltuklar gayet iyi Ali Samiyen ve Saraçoğlu'na bakın bakalım onların nasıl bir de buna bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt