Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv] - Sayfa 322 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Telekom Arena İnşaat Fotoğrafları [ Güncel ]

vv.jpg

Bu stat mümkün değil dolmaz.Ali Sami Yen dolmuyor burasımı dolacak.Hemde bu halde

ASY ile TT Arena'yı nasıl mukayese ediyorsunuz anlamıyorum. Eski ve modern olmayan stada benim ayaklarım gitmez ama yeni ve modern stada koşarak giderim. Aradaki fark tribün değil "modernlik"tir. Bu da seyirciyi çeker.

Bu stat mümkün değil dolmaz.Ali Sami Yen dolmuyor burasımı dolacak.Hemde bu halde

ASY ile TT Arena'yı nasıl mukayese ediyorsunuz anlamıyorum. Eski ve modern olmayan stada benim ayaklarım gitmez; ama yeni ve modern stada koşarak giderim. Aradaki fark tribün değil "modernlik"tir. Bu da seyirciyi çeker

Seyrantepe Stadyumu Son Hava Fotoğrafları

havadan foto var renkdaşlar 1 haftaya çatı kaplaması biter hatta 4 5 günde'de bitebilir.

Çatı böyle kalacaksa, bu stad için en eksi puan çatıya gider.Böyle yeni bir stadyumda çatı gibi önemli bir unsurda basite kaçılmamalıydı.

Çatı böyle kalacaksa, bu stad için en eksi puan çatıya gider.Böyle yeni bir stadyumda çatı gibi önemli bir unsurda basite kaçılmamalıydı.

Kenarları da bittiğinde açılır-kapanır kısım hariç tamamlanmış olacak. Basitten kastınız nedir.? Üzerine istenildiğinde isim, amblem vs. gelebilir.

Yalnış bilgi 29 Ekimde oynuyoruz açılış maçını 2.yarı maçlar orada.

Normal şartlarda aralıktan önce burada maç oynanamaz daha çimlerin yerleştirilmesi için alt yapı hazırlanması işlemleri en az 10 15 gün sürer çim yerleştirme işlemleri de zaman alacak sonra çimlerin oturmasını beklemek derken aralığı bulur dedikleri gibi ama geçen gün statta görevli biri (tam hatırlayamıyorum kim olduğunu ) stat yarım da olsa 29 ekimi kutlamak adına burada maç yapılacaktır dedi .

Kenarları da bittiğinde açılır-kapanır kısım hariç tamamlanmış olacak. Basitten kastınız nedir.? Üzerine istenildiğinde isim, amblem vs. gelebilir.

Kastım tek kat sac olması;kullanılan malzeme de kenetli trapez saç çatı kaplaması sanırım. Eğer böyle kalacaksa basit olur(bu stada göre). Arkadaş çatı kaplamasının biteceğini yazmış 4-5 güne.Eğer dediğim gibi böyle kalacaksa ve tek kat olacaksa tabii ki eksiklik olur.Ama o zaman ray sistemi neden geldi diye sorarlar adama?

Şeffaf çatıdan vazgeçildikten sonra ASP ve Mete Arat çatı için çok fazla estetiğe gitmediklerini,TOKİ'nin de görüşüyle klasik bir çatı kaplaması yapacaklarını kendi ağzından dile getirmişti; fakat tek kat olursa bu sürpriz olur.

Ben estetik veya çok kaliteli,müthiş bir çatı beklemiyorum Mete Arat'ın dediği gibi(ha olsa prestij olurdu,güzel olurdu), fakat 2-3 kat bekliyordum ve bekliyorum açıkçası.İleriki günlerde takip etmek gerekiyor,umarım kaplama olur daha.Geç olsun ama güç olmasın.

2010-08-24_18-54_SeyrantepeStadyumuSonHava2.jpg

Göz yanılması yoksa burada tek kat var. Bir kat daha eklenmezse maketteki düzenin oluşmayacığı ve aşşağıdaki fotoğraftaki gibi makasların görüneceği tartışmaları var. Yanılmıyorsam aslantepe.biz'de sende görmüşsündür.

15g8cnm.jpg

"Çelik trapez levhadan taşıyıcı kabuk (bu yapılan)

Band galvanizli ve band kaplamalı, Renk beyaz.(bu en üst/dış giydirme mazlemesi)

Fabrikasyon hazır bombeli, yarıçaplar yaklaşık 70 ila 100m arası

Tespit ettirme imalatçı talimatına uygun şekilde çıkma taşıyıcılar üzerine.

Çok kez kıvrımlı çelik levha olarak tüm kenar bordürleri dahil.

Oluğa geçiş bölgesinde 2 mm kalınlığında bir çelik levha kapaması monte edilecektir.

Tüm bordürler ve çelik levhalar Galvanize ve trapez levhaları renginde boyanmış."

Bunu geçmiş sayfalarda'da buraya taşımıştım.

Çatı'da bir sorun çıkmayacak ve gerektiği gibi yapılacaktır, planlanın aksi bir görüntü çıkartarak malzeme eksiltemezler.

Ben çatıda bi sorun çıkacağını sanmıyorum.Ama bazı konularda gevşemeler var.Mesela çevre gibi

2010-08-24_18-54_SeyrantepeStadyumuSonHava2.jpg

Göz yanılması yoksa burada tek kat var. Bir kat daha eklenmezse maketteki düzenin oluşmayacığı ve aşşağıdaki fotoğraftaki gibi makasların görüneceği tartışmaları var. Yanılmıyorsam aslantepe.biz'de sende görmüşsündür.

Evet gördüm bu görüntüyü. Burada güneş veya fotoğraftan kaynaklı bir göz yanılması mevcut,tek kat var burada.

Eğer dediğin gibi tek kat olmayacaksa(ki ben de tek kat olacağını sanmıyorum,garip olur) çatının 4-5 günlük değil 20-25 günlük işi var.

Taze bir bilgi vereyim.Az önce klubden gelen bilgi.Skorborlarımız ve bütün elektronik aletleri Koç

Grubu aldı.Yani arçelik skorbord ve tvler vs vs.

Ayrıca yiyecek ihtiyacınıda gene Koç Grubuna ait Divan karşılayacak.
Taze bir bilgi vereyim.Az önce klubden gelen bilgi.Skorborlarımız ve bütün elektronik aletleri Koç

Grubu aldı.Yani arçelik skorbord ve tvler vs vs.

Ayrıca yiyecek ihtiyacınıda gene Koç Grubuna ait Divan karşılayacak.Arena'yı Taraftarlar Tasarlayacak.

Ocak 2011'de tamamen hizmete girecek olan Türk Telekom Arena'da Galatasaray yönetiminin yapacağı çalışmalarda şekillenmeye başladı.

2011 Haziran ayında açılır kapanır kapakların monte edilmeye başlanacağı Türk Telekom Arena'da kapak montajlarından sonra taraftarların istekleri doğrultus...unda değişiklik ve yenilikler yapılacak.

Resmi siteden bir tür anket formu şeklinde yayınlanacak öneri alanında taraftarların Türk Telekom Arena'da neleri beğenmedikleri ve ne tür çalışmalar istedikleri belirlenecek.

Yaklaşık 25 milyon dolarlık bir bütçe ayrılacak olan çalışmaların toplamda 4 ay süreceği tahmin ediliyor.

aslantepe.biz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt